Polak – Arkadiusz Tańcula gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Polak - Tańcula gdzie oglądać

Polak – Arkadiusz Tańcula: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór odbędzie się kolejna gala spod szyldu FAME. Bez wątpienia emocji nie zabraknie, a wśród najciekawszych pojedynków należy wyróżnić potyczkę Polańskiego z Tańculą. Pierwszy z zawodników wraca do klatki po blisko rocznej przerwie, a jego rywal ostatnio występuje bardzo często i jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Jeśli chciałbyś zobaczyć ich pojedynek na żywo, ale nie wiesz gdzie oglądać Polak – Arkadiusz Tańcula, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Baner Betclic Fame Friday Arena 2

Polak – Arkadiusz Tańcula, gdzie oglądać?

Zatem gdzie obejrzeć Polak – Tańcula? Przed podaniem konkretów związanych z transmisją, pochylę się nad tym, czego można spodziewać się po ich walce. Mianowicie Polak pokazał już nie raz, że jest w stanie rywalizować z najsilniejszymi freakfighterami. Miał jednak roczną przerwę od walki i trudno oszacować jego przygotowanie do pojedynku. Tańcula natomiast z pojedynku na pojedynek radzi sobie tylko lepiej, co udowodnił podczas ostatniej gali, wygrywając z Ferrarim. A jeśli chciałbyś poznać typy na Fame Friday Arena 2, to znajdziesz je na naszej stronie!

Polak – Arkadiusz Tańcula, transmisja w TV

Czy można oczekiwać walki Polak – Tańcula w telewizji? Niestety takiej transmisji nikt nie przewiduje – w końcu od kilku już lat wszystkie walki MMA w naszym kraju dostępne są wyłącznie w PPV. Oznacza to, że dopiero po zakupie jednego z dwóch pakietów będziesz mógł śledzić całą imprezę. Oznacza to, że żadna z telewizji nie posiada praw do pokazywania tego wydarzenia. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić kupon na Fame Friday Arena 2, a nie posiadasz jeszcze konta u oferującego zakłady bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki czemu możesz liczyć na ciekawą ofertę powitalną.

Baner Betclic Fame Friday Arena 2

Adrian „Polak” Polański – Arkadiusz Tańcula, transmisja za darmo

Nie powinno więc dziwić, że starcie Adrian Polański – Arkadiusz Tańcula nie będzie dostępne za darmo. Poza PPV nie będzie bowiem dostępna ta gala nigdzie, więc nie ma szans zobaczyć jej w innym miejscu niż po wykupieniu dostępu. W zamian otrzymasz natomiast dostęp do całej gali, a więc aż 11 pojedynków piątkowej imprezy. 

Polak – Arkadiusz Tańcula, stream online

Wykupienie wspomnianego już PPV możliwe jest wyłącznie na stronie federacji Fame. Proces ten jest bardzo prosty, więc nie powinien sprawić żadnych kłopotów. Wystarczy przejść przez kilka kroków, aby otrzymać dostęp do gali Fame MMA 19. Po wejściu na stronę federacji, wystarczy zalogować się na konto, wybrać jeden z dwóch pakietów (za 34.99 lub 39.99) i po opłaceniu oraz otrzymaniu potwierdzenia po prostu czekać na rozpoczęcie gali. Start imprezy o 19:30.

Zaloguj się aby dodawać komentarze