Fame Friday Arena 2: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 29.09.2023

Typy na galę Fame Friday Arena 2

Fame Friday Arena 2: typy na galę. Przed nami już drugie wydarzenie spod szyldu FAME w tym miesiącu. Teraz jednak nie będzie to klasyczna, numerowana gala, a dodatkowy format, który poznaliśmy już w wakacje, podczas lipcowej imprezy. Emocji w piątkowy wieczór z pewnością nie zabraknie – w końcu do oktagonu wyjdą znani kibicom freakfighterzy, jak chociażby Sutonator, Josef Bratan, Wiewiór, Fagata czy walczący w main-evencie Boxdel i Prezes FEN. Można być więc pewnym, że zbliżająca się gala będzie stała na równie wysokim poziomie jak poprzednie. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać analizę i typy na Fame Friday Arena 2, to serdecznie zapraszam do przeczytania poniższego tekstu!

Zakład bez ryzyka na Fame Friday Arena 2 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Baner Betclic Fame Friday Arena 2

Fame Friday Arena 2 typy

Ostatnie Fame MMA 19 stało na bardzo wysokim poziomie sportowym. Zobaczyliśmy przede wszystkim zacięte walki Simao z Księżniczką, Wrzoska z Szeligą czy Tańculi z Ferrarim. Podczas nadchodzącej gali z pewnością będzie bardzo podobnie. Największe emocje wzbudza oczywiście rewanż jednego z włodarzy Fame, czyli Boxdela z Prezesem FEN. Ich pierwsza walka, która miała miejsce podczas 17. edycji zakończyła się łatwym zwycięstwem Barona, który zwyciężył już w 2. rundzie. Teraz main-event gali ma być jeszcze bardziej wyrównany, o czym informował sam Paweł Jóźwiak, który przygotowuje się do tej walki od dłuższego już czasu. Boxdel również nie tracił czasu, co widać w jego social mediach. I dlatego też nie należy spodziewać się dużego przełomu. Murowanym faworytem jest Michał Baron, który nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem. Wydaje się więc, że walka nie powinna potrwać pełnego dystansu czasu – w końcu 3 z 5 walk Jóźwiaka i 3 z 4 Boxdela kończyły się przed czasem i tego też spodziewam się w piątkowy wieczór.

Kolejną walką, która z pewnością wzbudza ogromne emocje u kibiców jest potyczka pomiędzy Ostrym a Kacprem Błońskim. Co ciekawe w co-main evencie gali zobaczymy debiutanta, czyli Daniela Ostaszewskiego, po którym tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Po przyjrzeniu się jego sylwetce w mediach społecznościowych śmiało można stwierdzić, że do pojedynku będzie przygotowany fizycznie, ale czy to wystarczy na doświadczonego już w oktagonie Błońskiego? Ten natomiast ma za sobą już 5 pojedynków, z czego 3 wygrał i dwa ostatnie – z Ferrarim i Dubielem przegrał. Przed nimi potyczka w formule boksu bez limitu czasowego, więc można być pewnym, że któryś z nich powędruje na deski. Wydaje się, że Błoński nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem swojego rywala – w końcu ma już spore doświadczenie w walkach i ten aspekt powinien być tutaj decydujący. Dlatego też zdecyduję się na zwycięstwo Kacpra Błońskiego.

Fama Friday Arena 2

Na którą walkę czekasz?
BOXDEL VS PREZES FEN 22%
POLAK VS TAŃCULA 18%
KWIECIŃSKI VS ZADORA 14%
OSTRY VS BŁOŃSKI 46%
BRATAN VS WIEWIÓR 0%
50+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • BOXDEL VS PREZES FEN
 • POLAK VS TAŃCULA
 • KWIECIŃSKI VS ZADORA
 • OSTRY VS BŁOŃSKI
 • BRATAN VS WIEWIÓR

Fame Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Warto przyjrzeć się także kursom bukmacherskim na Fame Friday Arena 2. W końcu to one mają spory wpływ na ewentualne wygrane typerów, bowiem im wyższy kurs, tym kwoty na kuponach są bardziej okazałe. Ponadto dzięki kursom można dowiedzieć się kogo w roli faworytów stawia bukmacher i tym samym dużo łatwiej można znaleźć jakieś ciekawe zdarzenie do obstawienia. Dlatego też poniżej znajdziesz pełną listę wszystkich kursów na Fame Friday Arena 2. Oto ona:

Kursy na walki podczas Fame Friday Arena 2
Betclic
3.15
Endi
1.28
Roger Salla
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.85
Mandzio
1.33
Karolek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.18
Lisek
3.95
Daro Lew
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.75
Zabielski
1.90
Sutonator
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.55
Brylantynka
1.22
Fagata
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.75
Rafonix
1.12
Xayoo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
4.80
Kwieciński
1.12
Zadora
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.40
Polak
1.45
Tańcula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Bratan
2.20
Wiewiór
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.30
Ostry
1.50
Błoński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.15
Boxdel
4.35
Prezes FEN
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Oferta i typy na Fame Friday Arena 2

Bez wątpienia do najpopularniejszych bonusów startowych u bukmacherów zalicza się zakład bez ryzyka. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem dzięki niemu Twój pierwszy obstawiany kupon będzie ubezpieczony i nawet w przypadku przegranej nie pozostaniesz z pustymi rękami, bowiem bukmacher odda Ci postawioną stawkę. A jak wyglądają zasady promocji w Betclic na Fame Friday Arena 2? Bonus ten jest sdość prosty do obrócenia, ale żeby go otrzymać, trzeba najpierw przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym Betclic. A co jeszcze trzeba zrobić, aby skorzystać z cashbacku? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w Betclic i wpisz kod ZAGRANIE. Link do aktywacji na Fame Friday Arena 2
 2. Wpłać pierwszy depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
 3. Jeśli podasz błędne typy, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
 4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Baner Betclic Fame Friday Arena 2

Typy na Fame Friday Arena 2

Warto przejść do konkretów i przyjrzeć się najciekawiej zapowiadającym się pojedynkom zbliżającej się gali. Jak już wspomniałem, do walki ruszą znani freakfighterzy, ale nie zabraknie także kilku debiutantów. Tak naprawdę – oczywiście poza walką wieczoru – warto przyjrzeć się bliżej potyczkom Polaka z Tańculą, Bratana z Wiewiórem czy Kwiecińskiego z Zadorą. Wszyscy wymienieni mają na koncie już kilka walk i można być pewnym, że i teraz dadzą popis w oktagonie. Czego więc spodziewać się po wspomnianych pojedynkach? Typy na Fame Friday Arena 2 znajdziesz poniżej. A jeśli chciałbyś przyjrzeć się bliżej poszczególnym pojedynkom bądź innym dyscyplinom sportowym, to warto zajrzeć do naszych typów dnia.

Boxdel – Prezes FEN, walka wieczoru Fame Friday Arena 2

W walce wieczoru zobaczymy wielki rewanż pomiędzy Michałem Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. Pierwszy pojedynek pomiędzy nimi miał miejsce na początku tego roku, w lutym podczas Fame MMA 17. Wtedy też Prezes FEN był po prostu kiepsko przygotowany do pojedynku i już pod koniec pierwszej rundy nie miał sił kontynuować walki. Ta jednak skończyła się dopiero w 2. rundzie i Boxdel mógł cieszyć się ze zwycięstwa. Dla włodarza Fame MMA będzie to pierwsza walka od czasu tamtej potyczki, natomiast Jóźwiak stoczył niedawno trzy walki, przegrywając z Marcinem Najmanem po równie kiepskiej walce, a następnie odniósł historyczne dla siebie zwycięstwo z Jackiem Murańskim, a następnie – tego samego wieczoru pokonał Chorwata, Reda i tym samym ma już na koncie 2 zwycięstwa. Co więc warto obstawić w rewanżu Boxdel – Prezes FEN? Wydaje się, że mimo dodatkowych kilku walk i ostatnim wygranym, to Paweł Jóźwiak nie ma zbyt dużych szans na powodzenie. Boxdel technicznie jest dużo lepszy i przede wszystkim – bardziej wytrzymały. Panowie stoczą walkę na zasadach K1 w małych rękawicach i Boxdel powinien wypunktować rywala, dlatego też obstawię, że wygra on przez KO, TQO lub DSQ.

Boxdel wygra walkę przez KO, TKO, DQ
Kurs: 1.40
Zagraj!

Josef Bratan – Wiewiór

Kolejnym pojedynkiem, który zapowiada się na bardzo wyrównany jest potyczka pomiędzy Bratanem a Wiewiórem. Kursy przygotowane przez Betclic są dość wyrównane, jednak widać, że to Josef Bratan jest faworytem w tym pojedynku. W końcu ma on za sobą trzy oficjalne pojedynki we freakfightach i z każdego z nich wychodził zwycięsko. Do tej pory pokonał już Cesarza Narcyza, Krystiana Maciaszczyka oraz Jakuba Nowaczkiewicza. Wiewiór natomiast w Fame MMA jest od samego początku i ma już na koncie 8 stoczonych pojedynków. W 6 z nich wychodził zwycięsko i tylko dwa razy musiał uznać wyższość przeciwników – starciu z Michałem Handke podczas 1. edycji gali, a także na Fame 17, kiedy to Alan Kwieciński latającym kopnięciem skończył walkę. Wiewiór jednak pokonał już w swojej karierze Ferrariego, Tańculę czy Polaka, więc potrafi bić się w oktagonie. Czego więc się spodziewać po ich potyczce? Wydaje się, że obaj fighterzy są na podobnym poziomie i biorąc pod uwagę ostatnie ich pojedynki, należy spodziewać się długiej i wyczerpującej walki. W końcu 6 z 8 walk Wiewióra kończyło się decyzją sędziów, a tylko 1 z 3 potyczek Bratan miała swój koniec w 1. rundzie. Dlatego też zdecyduję się na over 2.5 rund.

Powyżej 2.5 rund
Kurs: 1.65
Zagraj!

Polak – Tańcula

Sporych emocji należy spodziewać się również po pojedynku Polaka z Arkadiuszem Tańculą. Faworytem walki jest pogromca Ferrariego z ostatniej gali Fame MMA 19. I tak naprawdę nie powinno dziwić, bowiem Tańcula to jeden z bardziej utalentowanych zawodników tej federacji freakfigktowej. Do tej pory stoczył on 9 walk, wygrywając 7 z nich. Ostatnio jest w naprawdę dobrej formie – w końcu w 6 z 7 ostatnich pojedynków zwyciężył. Polak do tej pory dziesięciokrotnie stawała w oktagonie, a jego bilans wynosi 7-3. W karierze musiał uznać wyższość Wiewióra, Don Kasjo oraz Bociana, a ostatnio zwyciężył natomiast z Patrykosem oraz Amadeuszem Roślikiem. Warto jednak zaznaczyć, że po raz ostatni walczył już blisko 1.5 roku temu. Co więc typować w tej walce? Po przyjrzeniu się ich ostatnim potyczkom śmiało można stwierdzić, że obaj są niezwykle wytrzymali i mają problem z wyprowadzeniem kończącego ciosu. Mianowicie 8 z 10 jego walk Polaka kończyło się decyzją sędziów, a w przypadku Tańculi 5 z 9 stoczonych pojedynków trwało pełen dystans. Dlatego też myślę że podobnie może być w najbliższy piątek. Dodatkowo dołożę jeszcze wygraną Arkadiusza Tańculi, który udowodnił ostatnio, że jest w wyśmienitej formie i na fali zwycięstw powinien pokonać najbliższego rywala.

Tańcula wygra przez decyzję
Kurs: 2.00
Zagraj!

Kwieciński – Zadora

Emocji nie powinno zabraknąć także w pojedynku Alana Kwiecińskiego i Dominika Zadory. Choć kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Japoński Drwal jest wręcz murowanym faworytem do zwycięstwa. W końcu przez blisko 4 lata walczył on zawodowo, specjalizując się w kickboxingu. Zadora jest między innymi mistrzem FEN, ISKA czy DSF Kickboxing Challenge. Ponadto ma na koncie kilka tytułów mistrza Polski w muay thai i wicemistrza świata w kickboxingu. W lipcu zadebiutował we freakfightach, pokonując w boksie Don Kasjo i tym samym pokazał że dalej stać go na wiele. Kwieciński natomiast ma na koncie 10 wal dla Fame MMA czy High League, a jego bilans z tych potyczek wynosi 3-7. Ostatnio przegrał przez decyzję z Zadymą, a na Fame MMA 17 pięknym latającym kopnięciem skończył Wiewióra. Potrafi on więc zaskoczyć, jednak w większości swoich pojedynków gubiła go brawura. Teraz może to zostać szybko wykorzystane przeciwko niemu, bowiem Zadora z pewnością wykorzysta każdy błąd rywala. Co więc obstawić? Wydaje się, że walka powinna zakończyć się w pierwszej bądź drugiej rundzie i to na korzyść Japońskiego Drwala. Choć 4 z 6 ostatnich starć Alana Kwiecińskiego kończyło się decyzją sędziów, to tym razem klasa rywala powinna zadecydować o szybkim końcu walki. Dlatego też zdecyduję się na to, że Dominik Zadora zwycięży przez KO, TKO, DQ lub poddanie.

Zadora wygra przez KO, TKO, DQ, Poddanie
Kurs: 1.45
Zagraj!

Kupon na Fame Friday Arena 2

Powyższe typy na Fame Friday Arena 2 wydają się prawdopodobne do trafienia. Dobrze jednak wybrać z nich 2-3 zdarzenia, bowiem im więcej dodasz zdarzeń do swojego kuponu, tym prawdopodobieństwo trafienia diametralnie spada. Co więc rozważam podczas obstawiania tej gali? Oto moja propozycja na kupon:

Kupon Betclic na Fame Friday 2

Najważniejsze informacje o gali Fame Friday Arena 2

Zatem skoro poznałeś już moje typy na Fame Friday Arena 2, a także wiesz gdzie można obstawiać tę galę, to warto przyjrzeć się konkretom zbliżającej się imprezy. Przed nami aż 11 pojedynków, w których zobaczymy kilku debiutantów, jak Ostry czy Piotr Lisek, a także stałych bywalców gal – Arkadiusza Tańcule, Alana Kwiecińskiego, Błońskiego czy Wiewióra. Ponadto czeka nas jedna potyczka pań pomiędzy Brylantynką i Fagatą. Najbliższe Fame Friday Arena 2 odbędzie się w piątek, 29. września – standardowo o godzinie 20:00, choć transmisja będzie już dostępna od 19:30. Gala odbędzie się w naprawdę sporej Netto Arenie w Szczecinie i można być pewnym, że doping poniesie fighterów, którzy dadzą po prostu świetne show. Natomiast jeśli chciałbyś zobaczyć Fame Friday Arena 2 przed telewizorem, to oczywiście istnieje taka możliwość, aczkolwiek jedynie po wykupieniu PPV.

GalaFAME Friday Arena 2
Data i godzina29.09.2023 o godz. 20:00
MiejsceSzczecin, Netto Arsena
Kod promocyjny BetclicVIPFAME
Walka wieczoruBoxdel vs Prezes FEN
Gwiazdy galiArkadiusz Tańcula, Josef Bratan, Dominik Zadora, Wiewiór, Błoński

Karta walk Fame Friday Arena 2

 • Michał Boxdel Baron – Paweł Prezes FEN Jóźwiak (K-1, małe rękawce)
 • Kacper Blonsky – Daniel Ostry Ostaszewski (Boks, małe rękawice, no-limit)
 • Josef Bratan – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 • Arkadiusz Tańcula – Adrian Polak Polański
 • Alan Kwieciński – Dominik Zadora
 • Marcin Rafonix Krasucki – Marcin Xayoo Majkut
 • Agata Fagata Fąk – Martyna Brylantynka Janusz
 • Filip Zabielski – Robert Sutonator Pasut
 • Piotr Lisek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Łukasz Mandzio Samon – Karol Karolek Dabrowski
 • Roger Salla – Andrzej Endi Czysz
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze