W grze o mistrzostwo Europy w League of Legends European Championship dalej są Polacy. W tym gronie jest m.in. Rogue, którego barw bronią Inspired i Trymbi. Rodzimy duet zmierzy się już w sobotę z MAD Lions. Natomiast jeszcze dzisiaj czeka nas rywalizacja Misfits z fnatic. Warto więc sprawdzić, co ciekawego można zagrać, a typów z oferty LV BET nie brakuje!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Misfits – fnatic
(18:00 piątek, 20.08.2021)

Misfits dotychczas w letnim splicie League of Legends European Championship robiło prawdziwą furorę. To drużyna, która niemal pod każdym względem z meczu na mecz wyglądała o wiele lepiej. To też sprawiło, że zajęła wysokie miejsce w fazie grupowej i do play-offów mogła podejść z nieco większym spokojem. W efekcie też teraz zagra, po tym jak przed tygodniem nieznacznie przegrała 2:3 z Rogue. Zamiast odpaść z rozgrywek ma jeszcze jedno, ostatnie już życie. Kto jest faworytem w tym meczu? Według LV BET jest to o dziwo fnatic. Może to być niespodzianką dla niektórych osób, w końcu FNC pod koniec fazy grupowej było o wiele, wiele gorsze.

W LV BET z kodem promocyjnym możesz liczyć na ciekawe bonusy na start –> to idealna opcja właśnie na takie mecze jak ten!

Dużo tutaj robi sama marka, jednak nie sugerowałbym się tym. Dla zewnętrznych osób może i tak być, bo FNC to o wiele bardziej znana organizacja, jednak skład Lola jest po prostu przeciętny i nie nawiązuje w żaden sposób do dawnych lat świetności. Z kolei Misfits Gaming wyglądało dotychczas bardzo przyzwoicie. Widać, że to też zespół, który z meczu na mecz się uczy oraz wyciąga wnioski, czego nie można powiedzieć o jego piątkowym rywalu. Ten dalej gra te same schematy, które ewidentnie nie działają. Dlatego też trudno tutaj wskazać jednoznaczego faworyta i jednak w spotkaniu tych ekip pójdziemy w nieco inny typ. Pamiętaj też, że w LV BET bonus jest gwarantowany za założenie konta z naszym kodem ZAGRANIE!

Co obstawiać?

U tego operatora możesz obstawiać różne ciekawy rzeczy. Jedną z nich jest np. handicap zabójstw na pierwszej mapie. Wnioskując po tym, że Misfits lubi wyciągać wnioski, to już od pierwszej areny rzuci wszystko, co ma na fnatic, tak żeby zapewnić sobie spokojniejszą grę dalej. Nie jest to równoznaczne, z tym że wygra, bo w końcu dobrze wiemy, że jedna mapa może się różnie potoczyć, ale też nie powinno Misfits ulec więcej niż sześcioma fragami. To jest też właśnie nasz typ: Misfits więcej eliminacji z handicapem +6.5. Trzeba przyznać, że oferta u tego bukmachera jest szeroka, więc nic dziwnego, że LV BET zbiera dobre opinie!

LVbet
1.42
Misfits więcej eliminacji na 1. mapie z handi +6.5

Baner grupy esportowejRogue – MAD Lions
(17:00 sobota, 21.08.2021)

Trzeba przyznać, że pod pewnym względem to Rogue jest jednak fenomenem. To po prostu zespół, który regularnie nie potrafi wyjść z czyjegoś cienia, a przecież jednocześnie jest w TOP 10 drużyn na świecie i ma predyspozycje do tego, aby zdobyć upragnione mistrzostwo Europy. Teraz będzie miał okazję do tego, aby sięgnąć po nie. Wystarczy zrobić jeszcze dwa duże kroki. Pierwszy z nich to oczywiście pokonanie MAD Lions, co w tym splicie już się Łotrom udało. Jednak trzeba pamiętać, że mimo wszystko jest to zespół, który kolokwialnie mówiąc lubi “pękać” w ważnych meczach i seriach BO5. Tak było przed rokiem w walce o mistrzostwo Europy i meczu z G2, tak było na wiosnę w rywalizacji właśnie z Lwami. Zakłady bukmacherskie LV BET faworyzują nieznacznie Rogue tak jak kilka miesięcy temu.

Teraz to jednak trochę inna ekipa. Poprawiła wiele aspektów i wyciąga wnioski z gier, podobnie zresztą jak Misfits. Do tego jeszcze stabilność dała tej ekipie bardzo dużo. Teraz może z czystym sumieniem mówić, że walczy o najwyższe cele. MAD Lions z kolei to ekipa, która prezentuje się gorzej niż na wiosnę. Wtedy też miała dużo szczęścia i przede wszystkim słabszą formę u bezpośrednich rywali. Summer split pokazał jednak, że MAD nie jest w stanie stanowić o sile Europy, nawet jeżeli wygrywa pojedyncze, ważne spotkania. Dużo w starciu Łotrów z Lwami będzie zależało od formy Inspireda. To właśnie Polak kreuje sporo sytuacji i wywiera dużą presję na mapie. O tym pisaliśmy już m.in. w naszych poprzednich typach na League of Legends!

Co obstawiać?

Rogue przed sezonem było stawiane jako właśnie drużyna, która może realnie powalczyć o mistrzostwo. Dalej tak uważam, ale jednak w rywalizacji z MAD według LV BET nie jest aż takim faworytem. Dlatego też myślę, że zakład na zwycięstwo zespołu Polaków daje spore value. Kurs jest bardzo wysoki, a przecież RGE pokazało przed tygodniem, będąc przyparte do muru w rywalizacji z Misfits, że wie jak się podnieść i wygrać. Proponowany typ to czyste zwycięstwo RGE, a kurs całkowity wtedy wynosi aż 2.56!

LVbet
1.80
Rogue wygra mecz

Proponowany kupon:

kupon league of legends 20.08.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze