Za nami już cztery kolejki zmagań w polskiej Lidze Narodów i przez ten czas byliśmy świadkami wielu emocji, a także świetnego widowiska. To postarają się teraz podtrzymać zawodnicy z Polski, którzy w piątek zmierzą się z USA. Biało-Czerwoni nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę, jeżeli chcą powalczyć o pierwsze miejsce. Do typu na spotkanie naszych rodaków dorzucamy rywalizację Serbii z Francją.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Serbia – Francja
(15:00 piątek, 04.06.2021)

Serbowie do spotkania z Francją nie będą podchodzić w roli faworytów, ale to groźny underdog, który może sprawić niespodziankę. Serbia jest obecnie na szóstym miejscu w tabeli, ale ma realne szanse na to, żeby wskoczyć do TOP 4. Do kompletu punktów po czterech meczach brakuje jej tylko tych trzech z meczu z Polską, który nasi rodacy wygrali. Poza nim Serbowie zagrali jeszcze z Japonią, Włochami oraz Słowenią i wygrali każde z tych starć. Co więcej, zrobili to w dobrym stylu i widać, że mają stabilną formę. Każdy mecz zakończył się wynikiem 3:1 (nawet ten przegrany).

Trójkolorowi z kolei są obecnie na pierwszym miejscu w Lidze Narodów, ale najtrudniejsze mecze jeszcze przed nimi. W końcu Francuzi nie zagrali ani z Polską, ani z Rosją, a to spotkania, w których mogą stracić punkty. Co ciekawe, pokonali Brazylijczyków 3:0, a można się było spodziewać, że gracze zza oceanu powalczą jakkolwiek. Do tego Francja ograła jeszcze Australię, Niemcy i Bułgarię. W starciu z naszymi zachodnimi sąsiadami dość niespodziewanie straciła punkty, bowiem wygrała zaledwie 3:2. Była to lekka niespodzianka, ale ostatecznie nie wpłynęła na wygląd tabeli.

Co obstawiać?

Zawodnicy z Francji są faworytami w tym meczu, jednak Serbowie mogą postawić im trudne warunki. Pomimo tego Trójkolorowi są faworytami, w Lidze Narodów jeszcze nie zaznali goryczy porażki, a do ego na tle Serbów prezentują się trochę lepiej. Ci z kolei świetnie czują się w roli underdoga, ale jeżeli marzą o TOP 4 to nie mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki, które pokrzyżują im plany. Bardzo ważna będzie gra na siatce w tym spotkaniu i dobre wykorzystywanie bloków. W Fortunie jest wysoki kurs na to, że Trójkolorowi wygrają, który wynosi aż 1.63!

Fortuna
1.63
Francja wygra z Serbią

Jakie opinie ma Fortuna – bukmacher, z którym dziś gramy?

Polska – USA
(18:00 piątek, 04.06.2021)

Reprezentacja Polski w starciu z USA jest sporym faworytem. Biało-Czerwoni na tym turnieju wyglądają na jedną z najlepszych drużyn, która może realnie powalczyć o mistrzostwo. Są w gronie faworytów, żeby wygrać całe rozgrywki, ale najpierw muszą zrobić kolejne kroki do tego, a pierwszym z nich jest wygrana z USA. Polacy zazwyczaj długo rozkręcają się w spotkaniach, co widać było po ich dotychczasowych meczach. Do tego ulegli też 1:3 Słowenii, przez co w tabeli Ligi Narodów są za Francuzami. Między tymi drużynami jeszcze bezpośredni mecz, dlatego jeżeli Polacy nie pozwolą Trójkolorowym na odskoczenie, to mogą ich prześcignąć w tabeli.

Zawodnicy z USA z kolei podczas Ligi Narodów grają poniżej oczekiwań. Po czterech meczach mają zaledwie sześć punktów i już niskie szanse na to, żeby awansować do play-offów. Reszta stawki też musiałaby się potknąć kilka razy. Amerykanie ulegli m.in. Rosjanom i Brazylijczykom, a wygrali tylko z Argentyną oraz Kanadą, czyli jednymi z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Gracze zza oceanu nie są w dobrej formie, mają duże wahania formy, a do tego tracą punkty i przewagę w głupi sposób. Dlatego w meczu z Polską są underdogiem, który co najwyżej może sprawić niespodziankę.

Co obstawiać?

Reprezentacja Polski jest mocnym faworytem i spodziewam się, że nie będzie miała większych problemów z wygraniem z USA. W zakładach bukmacherskich Fortuna możemy obstawić np. handicap punktów w pierwszym secie. Zwycięstwo Biało-Czerwonych z handicapem -2.5 jest po kursie 1.92.

Fortuna
1.92
Polska wygra 1. set z handicapem punktów -2.5

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

siatkowka fortuna liga naordów kupon

Zaloguj się aby dodawać komentarze