Pierwszy mecz turnieju polskich siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio już za kilka godzin, a pierwszym rywalem będą Irańczycy. Polacy przyjechali do Japonii nie tylko po to, by wygrać dziś, ale zagrać także ostatniego dnia zawodów w wielkim finale. Chrapkę na medale mają też Francuzi i Amerykanie, którzy w hicie dnia zagrają ze sobą o punkty w grupie. Gramy dziś o podwojenie w Fortunie dubla na mecze siatkarskiego turnieju w Tokio!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was z oferty Fortuny!

Polska vs Iran (planowy start: 12:40)

Reprezentacja Polski pod wodzą Vitala Heynena miała bardzo udany turniej Ligi Narodów, który miał być jedynie rozgrzewką przed imprezą docelową. Polacy doszli do finału tych rozgrywek, mimo rotacji w wyjściowym składzie i de facto okresu przygotowawczego do igrzysk. To tylko pokazuje jak wielkie możliwości mają mistrzowie świata z 2014 i 2018 roku. Nasza kadra swój pierwszy mecz na imprezie czterolecia rozegra z drużyną Iranu, z którą zawsze było gorąco na parkiecie, a spięcia pod siatką występowały częściej niż z jakąkolwiek inną drużyną. Nasi dzisiejsi rywale jednak częściej spięcia mają w swojej drużynie w ostatnim czasie, bo nowy selekcjoner, legendarny Władimir Alekno nie podpasował wszystkim zawodnikom. Podczas Ligi Narodów dochodziło do konfliktów, a eskalacją było starcie z Ghaemim, który zrezygnował z gry w reprezentacji. Sam Alekno odgraża się, że po igrzyskach opuści drużynę i zakończy karierę trenerską. Mówiąc krótko – morale jest zupełnie inne od oczekiwanego podczas tak ważnej imprezy.

Co gramy?

Bez względu na to, czy Irańczycy mają swoje wewnętrzne problemy czy nie, to Polacy są faworytami do wygranej w tym meczu. W tegorocznej Lidze Narodów nasi rywale nie odkryli wszystkich kart, ale to samo możemy powiedzieć o naszej drużynie. Jednak z przebiegu całego turnieju możemy ocenić, że Irańczycy raczej będą walczyć jedynie o wyjście z grupy, a nie o wyższe cele. My mamy nadzieję, że reprezentacja Polski fazę grupową przejdzie dość łatwo, a poważne granie zacznie się dopiero w drugim tygodniu igrzysk. Wilfredo Leon, Bartosz Kurek i spółka powinni dziś gładko uporać się z Irańczykami, którzy zamiast być w szczycie formy są w jej dołku. Nastroje w kadrze rywala nie są najlepsze i zamiast marzeń o medalach igrzyska mogą zakończyć się wielką klapą. Umiejętności, ławka rezerwowych, historia bezpośrednich meczów – to wszystko przemawia za Polakami i uważam, że to starcie zakończy się w trzech setach na naszą korzyść.

Fortuna
1,53
Polska wygra 3:0

Nie masz jeszcze konta w Fortunie? Przed założeniem przeczytaj opinie o tym bukmacherze!

grupa 40

USA vs Francja (planowany start: 14:45)

Potyczka w drugiej grupie tego turnieju, która na papierze wydaje się być sporo mocniejsza od “polskiej” grupy. Dzięki temu tak naprawdę co kolejkę możemy spodziewać się hitu i tak dziś Amerykanie podejmą w ostatnim meczu dnia Francuzów. Brązowi medaliści ostatnich mistrzostw świata i Igrzysk Olimpijskich podejmą trzecią drużynę ostatniej Ligi Narodów. Możemy spodziewać się naprawdę ciekawego widowiska, które zdaniem bukmacherów nie ma jednoznacznego faworyta. W Lidze Narodów górą była Francja, ale w ostatnim turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro wygrali Amerykanie. Czego możemy spodziewać się dziś?

Co gramy?

Spotkają się dwie wielkie siatkarskie marki. Historia meczów bezpośrednich pokazuje, że spotkania między reprezentacją Stanów Zjednoczonych i Francji zawsze gwarantowały nam sporą liczbę punktów. Od 2012 roku te dwie drużyny zagrały ze sobą aż 18 spotkań i tylko cztery z nich zostały rozegrane na dystansie trzech setów. Pozostałe to co najmniej cztery partie. Bardzo często sety kończyły się grą na przewagi – w 2019 roku w Lidze Narodów trzy z czterech rozegranych setów zakończyły się różnicą dwóch punktów, a ostatnia potyczka przyniosła nam seta, na którego składało się aż 60 punktów. Sander, Anderson, Holt, bracia Shoji kontra Ngapeth, Tillie, Le Goff i Toniutti – to naprawdę będzie uczta dla fanów siatkówki. Sądzę, że obejrzymy tu sporo ciekawych wymian, a co za tym idzie sporo punktów w tym meczu. To nie są ekipy, które tak łatwo można przejść i myślę, że ponownie nie zamknie się to w trzech setach, a zobaczymy co najmniej cztery odsłony meczu. Typ na over punktowy w tej parze jest chyba myślą przewodnią spoglądając na oferty bukmacherów. Z kodem promocyjnym możecie zagrać nasze typy bez ryzyka, a szczegóły poniżej.

Fortuna
1,51
Powyżej 179.5 punktu w meczu

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

typy siatkówka igrzyska olimpijskie 24.07 fortuna

fot. Krzysztof Porebski

Zaloguj się aby dodawać komentarze