Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.03.2024

Pogoń Szczecin Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Portowcy są w dobrej formie i chcą włączyć się na dobre do walki o mistrzostwo Polski. Zagłębie zaczęło regularnie punktować i z pewnością będzie chciało także wywieźć jakąś zdobycz ze Szczecina, gdzie Pogoń jesienią grała mocno w kratkę. Co czeka nas w niedzielnym meczu Pogoń – Zagłębie? Gdzie obejrzeć ten mecz? O tym dowiesz się z poniższego artykułu.

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin na żywo w TV

Drugie z niedzielnych spotkań rozpocznie się o 15:00, a transmisja telewizyjna ruszy już 20 minut wcześniej. Mecz będzie dostępny na dwóch antenach z grupy Canal+: to Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Ten drugi kanał oferuje pozycje wyłącznie związane z Ekstraklasą. Są to głównie mecze, ale i programy publicystyczne czy też seriale dokumentalne traktujące o lidze. W tych kanałach obejrzysz 100% spotkań PKO BP Ekstraklasy, a jeśli nie masz do nich dostępu – jako czytelnik zagranie.com możesz go szybko pozyskać!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Pogoń – Zagłębie i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Streaming z meczów Ekstraklasy zapewnia Canal+Online, ale czy wiesz, że możesz także śledzić sportowe transmisje u bukmacherów? Niestety nie dotyczy to rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Mimo to u niektórych operatorów obejrzysz naprawdę kawał dobrego sportu – najlepszą koszykówkę, siatkówkę, czy piłkę ręczną, ale i wiele lig, w tym także TOP5 piłki nożnej. Zapoznaj się z ofertą transmisji bukmacherów na naszej stronie.

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin?

Mecz zarówno na antenach Canal+Sport i Canal+Sport 3 jak i w streamingu na platformie Canal+Online skomentują prosto ze stadionu w Szczecinie Michał Mitrut i Mateusz Rokuszewski. Pamiętaj też, że od tej rundy jeden mecz w kolejce będzie też transmitować Telewizja Polska za sprawą odkupionej sublicencji od francuskiego nadawcy. Publiczny kanał będzie pokazywać głównie mecze niedzielne o 17:30, jednak będą zdarzać się wyjątki i tak w tej kolejce widzowie TVP mogli obejrzeć piątkowe starcie pomiędzy Jagiellonią a Śląskiem, czyli mecz lidera z wiceliderem tabeli.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze