Pogoń Szczecin – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.12.2023

Kamil Grosicki z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Warta Poznań? Runda jesienna w PKO BP Ekstraklasie powoli dobiega końca, lecz w grudniu czeka nas jeszcze kilka ciekawych meczów! Jednym z nich będzie rywalizacja Pogoni Szczecin z Wartą Poznań i to właśnie o tym starciu będzie poniższy tekst. Dowiecie się z niego, gdzie i w jaki sposób oglądać te zawody na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Warta Poznań na żywo w TV

W rundzie jesiennej do rozegrania pozostało już naprawdę niewiele meczów, a starcie Pogoni z Wartą będzie drugim w kolejności meczem 18. kolejki Ekstraklasy. Sama rywalizacja zapowiada się naprawdę ciekawie i Portowcy zrobią wszystko, by przełamać się w lidze przed własną publiką. Mecz ten rozpocznie się w najbliższy piątek, a więc 8. grudnia 2023 roku o godzinie 20:30. Transmisja w TV, jak to w przypadku spotkań naszej ligi bywa, będzie oczywiście dostępna, a znajdziemy ją na Canal+ Sport, jak i Canal+ Sport 3!

Pogoń Szczecin – Warta Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Ekstraklasę, poza transmisją w TV? Najchętniej oglądane przez kibiców ligi i rozgrywki w dzisiejszych czasach pokazywane są również w sieci i odstępstwa od tej reguły nie będzie w przypadku spotkania Pogoni z Wartą. Jak już wiecie, prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy w naszym kraju posiada stacja Canal+. Wynika z tego więc, że również w Internecie, a dokładniej na Canal+ Online będzie można obejrzeć stream online z batalii Portowców z Warciarzami! Co więcej, możecie skorzystać z promocyjnego pakietu na Ekstraklasę, a więcej na ten temat piszę pod spodem:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Pogoń – Warta i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Warta Poznań?

Wierni fani Ekstraklasy z pewnością wiedzą, że mecze tych rozgrywek transmitowane są właśnie w telewizji Canal+, która posiada prawa do ich pokazywania. Jeżeli dotychczas nie korzystaliście z usług tego operatora, to warto wykorzystać okazję i nabyć prawa do streamów online w promocyjnej cenie, o czym pisałem wyżej. A na polskim rynku bukmacherów znajdziecie także aplikacje bukmacherskie, z poziomu których obstawicie te i inne zawody naszej ligi. Powodzenia i masy emocji przy okazji batalii w Szczecinie!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze