Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.11.2023

Gdzie oglądać Pogoń Raków

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Ekstraklasa zapewniła nam w niedzielę stopniowanie emocji – przed ligowym klasykiem Legia – Lech zmierzą się dwaj pozostali członkowie TOP4 poprzedniego sezonu czyli Pogoń i Raków. Portowcy będą chcieli wykorzystać przepełniony kalendarz mistrzów Polski i wykorzystać swoją dobrą dyspozycję. Gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji oraz internecie? Dowiesz się tego czytając poniższy artykuł.

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa na żywo w TV

Jak zwykle prawa do pokazywania meczów PKO BP Ekstraklasy ma Canal+ i nie zmienia się to już od wielu, wielu lat. Fani ekstraklasowych klubów są już dobrze nauczeni jakie guziki wciskać na pilocie, gdy przychodzi do potyczki ich ulubionych zespołów. Spotkanie Pogoń-Raków pokaże Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, a transmisja wystartuje o 14:40, z kolei sam mecz punktualnie o 15:00.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Pogoń – Raków i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wiesz już, gdzie oglądać Ekstraklasę w telewizji, a czy wiesz, że w internecie możesz oglądać tę ligę legalnie i to w bardzo dobrej jakości? Platforma Canal+Online zapewnia transmisję ze 100% meczów PKO BP Ekstraklasy w każdym sezonie, do którego ma prawa, a także pozwala na oglądanie aż czterech przekazów jednocześnie za pomocą specjalnego trybu Multi-Live. Z taką opcją na pewno niczego nie przegapisz!

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa?

Spotkanie Pogoni z Rakowem pokażą więc dwa kanały Canal+ oraz platforma Canal+Online, a mecz skomentują Michał Mitrut oraz Adam Szała. Niedziela zapowiada się niezwykle pasjonująco jeśli chodzi o sportowe wydarzenia, dlatego warto zajrzeć, co zobaczysz za pośrednictwem aplikacji bukmacherskich – w końcu każdy był kiedyś w takiej sytuacji że działo się bardzo dużo i chciał wszystko oglądać – możesz korzystać z Multi-Live w Canal+Online i dodatkowo na smartfonie obejrzeć coś jeszcze ekstra u bukmacherów.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze