Czy będzie transmisja w TV z meczu Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Canal+ Sport, o czym więcej opowiemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Pogoń Szczecin co można zauważyć m.in. po kursach bukmacherskich. Kto wygra to starcie?

baner od ewinner na canal+ online

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

W środę o godzinie 20:30 będziesz mógł obejrzeć spotkanie Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, które będzie drugim starciem tego dnia w Ekstraklasie. Gospodarze są tutaj faworytami, co widzimy m.in. po kursach bukmacherskich, jednak obie drużyny znajdują się w czołówce tabeli i bezpośrednie starcie pomiędzy nimi może decydować o walce o mistrzostwo kraju, co oznacza, że walka o dzisiejsze punkty będzie zacięta. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa!

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Jesteś ciekawy gdzie możesz obejrzeć transmisję w TV z meczu Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa? Taką możliwość masz  m.in. w Canal+ Sport oraz w TVP SPORT, który regularnie pokazuje spotkania Ekstraklasy. Jeżeli nie masz TV, to niżej pokażemy Ci, jak oglądać za darmo mecz Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa. Kanały, które pokażą to starcie, to:

  • Canal+ Sport
  • Canal+ Sport 3
  • TVP SPORT

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa będzie do obejrzenia także w Canal+ Online. Jest to internetowa platforma od Canal+. Nasza współpraca z eWinnerem dalej Ci możliwość odebrania vouchera na 30 dni dostępu do tej stacji. Jak możesz odebrać taki voucher? Poniżej przedstawimy Ci krótka instrukcje, według której powinieneś postępować.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

W eWinner jest bonus na start, a grając razem z nim możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania Pogoni z Rakowem. Wystarczy po prostu założyć konto z kodem ZAGRANIE, co możesz zrobić klikając link znajdujący się wyżej.

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa w TV, to warto jeszcze zapoznać się z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa możesz jeszcze zerknąć, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili polscy operatorzy, bo w ich ofercie znajdują się interesujące zakłady.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 05:46.

fot. pressfocus

O której godzinie rozpocznie się mecz Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa?

Spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 20:30.

Gdzie obejrzeć spotkanie Pogoni z Rakowem?

Spotkanie Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze