Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Skra Częstochowa? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie 26 kolejki 1 Ligi będziesz mógł obejrzeć w platformie od Polsat Sport. Nie wszyscy jednak mają dostęp do tych kanałów. Co wtedy zrobić? Możesz skorzystać m.in. z Polsat Box Go, a razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy!

fuksiarz, polsatbox

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec, gdzie oglądać

W niedzielę rywalizację w pierwszej lidze rozpocznie starcie Podbeskidzia z Zagłębiem, które zapowiada się na dość interesujące. Obie te ekipy nie prezentują może bardzo wysokiego poziomu, nawet jak na pierwszą ligę, ale i tak mogą tutaj pokazać przyjemny do oglądania futbol. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a o tym, gdzie będzie transmisja w TV ze spotkania tych ekip piszemy niżej!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo w TV

Wiele osób chciałoby oglądać mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec w TV. Jeżeli nie masz Polsat Box Go, to razem z Fuksiarzem mamy dla Ciebie voucher. Jest on o wartości aż 40 PLN, więc warto się nim zainteresować, bo pozwoli Ci na obejrzenia nie tylko tej rywalizacji, ale także innych dostępnych przez najbliższe 30 dni!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec, transmisja na żywo za darmo

Jeżeli chcesz obejrzeć za darmo transmisję z meczu Podbeskidzie – Zagłębie, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu zgarniesz voucher na 30 dni do Polsat Box Go i możesz go wykorzystać na swoje konto. Jak to dokładnie działa i co powinieneś wiedzieć?

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto
  4. Odbierz voucher

Przy okazji sprawdź, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie i grając w nich zwiększ swoje emocje z oglądania tego spotkania!

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec, transmisja online

Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś. Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Podbeskidzie – Zagłębie, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie dali nam do obstawienia bukmacherzy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Podbeskidzia z Zagłębiem możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie wystawili na nie operatorzy. Ich zdaniem powinni tutaj wygrać gospodarze, ale czy faktycznie uda się im zgarnąć komplet punktów?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:31.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Podbeskidzie - Zagłębie?

Spotkanie Podbeskidzia z Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Podbeskidzie zagra z Zagłębiem?

Starcie tych drużyn zaplanowane zostało na godzinę 12:40.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze