Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.10.2023

Gdzie oglądać podbeskidzie wisła kraków

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Pozornie prosty mecz przed Wisłą Kraków dziś wieczorem w Bielsku-Białej, ale Podbeskidzie w tym sezonie choć cieniuje w tabeli, to u siebie przegrało tylko raz i lubi remisować. Biała Gwiazda lubi za to strzelać w tym sezonie bramki – będzie na pewno co oglądać tego dnia. Gdzie oglądać Podbeskidzie – Wisła? Zajrzyj poniżej, a wszystkie możliwe opcje transmisji znajdziesz właśnie w tym artykule.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków na żywo w TV

Prawa do pokazywania Fortuna 1. Ligi do końca bieżącego sezonu posiada Grupa Polsat Plus. Od kolejnego sezonu mecze tych rozgrywek przejmie TVP Sport, ale jeszcze do końca obecnych zmagań spotkania na zapleczu PKO BP Ekstraklasy możesz śledzić w sportowych kanałach Polsatu. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków pokaże Polsat Sport Extra. Przedmeczowe studio wystartuje o 20:20, a dziesięć minut później wybrzmi pierwszy gwizdek tej potyczki.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Mecz będzie dostępny nie tylko w standardowej telewizji, ale także w internecie. Nadawca rozgrywek Fortuna 1. Ligi transmituje także te mecze na swojej platformie – Polsat Box Go. Tam obejrzysz nie tylko mecze nadawane w TV, ale każde pierwszoligowe spotkanie. Kanały sportowe Polsatu są też dostępne w ofercie innych nadawców i ich platform streamingowych. Oznacza to, że Fortuna 1. Liga jest dość szeroko dostępna w polskim internecie.

Gdzie oglądać Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków?

Wiesz już, gdzie możesz obejrzeć mecz Podbeskidzie – Wisła – to Polsat Sport Extra bądź platformy streamingowe, a jeśli chcesz dowiedzieć się co typować na to starcie, to pozostań na zagranie.com, gdzie znajdziesz typy na pierwszoligowe potyczki. Dowiesz się także jakie są dostępne transmisje u bukmacherów, bo ci dysponują ogromem praw do pokazywania różnych rozgrywek, które są popularne w naszym kraju.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze