Początek Bundesligi to wielkie wydarzenie, a wraz z nim warto przejrzeć bonusy bukmacherskie. Rywalizacja Bayernu Monachium z TSG 1899 Hoffenheim ma wiele smaczków. Kilku piłkarzy Bayernu w przeszłości reprezentowało barwy Wieśniaków. Julien Nagelsmann to postać, która prędzej czy później w swojej karierze zapewne zaliczy epizod przy Allianz Arena. Kto jest faworytem tego meczu nie trzeba nikomu mówić, jednak goście z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą.

Bonusy bukmacherskie – sprawdź, co przygotowali bukmacherzy na start Bundesligi!

Bayern Monachium vs TSG 1899 Hoffenheim: kursy główne do wykorzystania bonusów bukmacherskich.

Bayern Monachium na własnym boisku to maszyna, którą niezwykle ciężko powstrzymać. W poprzednim sezonie ligowym ta sztuka udała się tylko trzem zespołom. Dwie ekipy wyjechały z jednym punktem na koncie, a VfB Stuttgart zwyciężył 4:1 w meczu ostatniej kolejki. Mimo wszystko, trzeba brać poprawkę na okoliczności tego zdarzenia. Die Roten wyszli w rezerwowym składzie, a do tego grali o przysłowiową pietruszkę. Hoffenheim jeszcze nigdy w swojej krótkiej historii nie zwyciężyło na Allianz Arena. Dwukrotnie wyjechali z remisem i to są ich dwa największe sukcesy. Jak w takich okolicznościach wyglądają kursy główne z oferty Fortuny?

Bonusy bukmacherskieFortuna:

1 – 1.25

0 – 6.8

2 – 12

W tym przypadku nie warto wykorzystywać bonusów bukmacherskich. Oferta główna nie powala na kolana. Zwycięstwo Bayernu posiada kurs 1.25, remis 6.8, a wygrana gości 12. Mimo wszystko, nie spodziewamy się tutaj innego rozstrzygnięcia niż triumf gospodarzy, więc warto poszukać lepszych opcji. A jak w ogóle z nich skorzystać? Jeśli nie masz jeszcze konta na Fortunie, to rejestrując się z TEGO linku otrzymasz wysokie bonusy bukmacherskie na start.

Na co warto wykorzystać bonusy bukmacherskie w meczu otwarcia Bundesligi?

Jest taka para, która doskonale ze sobą współgra – Bayern Monachium i over 2,5 gola. Monachijska maszyna w poprzednim sezonie strzeliła aż 92 bramki w 34 rozegranych rywalizacjach. Licząc sparingi, turnieje towarzyskie i wszystkie mecze ubiegłej kampanii Bawarczycy zanotowali aż 74,7 wyników over 2,5 gola. To tak na potwierdzenie duetu doskonałego. W tym przypadku wykorzystanie bonusu bukmacherskiego wygląda na przysłowiowy pewniaczek, jednak jest duże ale. Kurs na over 2,5 gola w tej rywalizacji to tylko 1.39.

Legalni bukmacherzy nauczeni doświadczeniem nie dają się tak łatwo ogrywać. W związku z tym musimy szukać dalej. Zdecydowanie lepiej wygląda przelicznik na +3,5 gola – 1.97. W tym przypadku trzeba zwrócić uwagę na fakt, że z 11. rozegranych rywalizacji pomiędzy tymi ekipami na Allianz, pięciokrotnie ta linia została pokryta.

Bonusy bukmacherskie

Tak wyglądają ostatnie mecze bezpośrednie na Allianz Arena. Tak jak wcześniej wspomniałem, Hoffenheim ani razu nie wyjechało z trzema punktami. W pięciu rozegranych meczach trafiali do siatki Bayernu. Pozostałe mecze to czyste konto gospodarzy. W związku z takimi statystykami warto pochylić się nad opcja bramek z obu stron.

  • BTTS (tak) – 1.82
  • BTTS (nie) – 2.08

Co ciekawe, w tym przypadku bukmacherzy bardziej wierzą w zespół Hoffenheim niż czyste konto gospodarzy, pomimo tego, że statystyki delikatnie przemawiają za opcją bez BTTS’u. Myślę, że znaleźliśmy ciekawy punkt zaczepienia do wykorzystania bonusów bukmacherskich. Wieśniaki to trzecia drużyna poprzedniego sezonu. W dwóch ostatnich meczach Bundesligi na Allianz Arena trafiali do siatki. W tym przypadku skłaniałbym się bardziej ku pierwszej opcji, czyli meczu z golem obu stron.

Jeśli nie masz jeszcze konta na Fortunie, to polecamy założenie i skorzystanie z zakładu bez ryzyka. W tym przypadku, jeśli wygrasz to cieszysz się pieniędzmi, a w przeciwnym wypadku cała stawka zostaje zwrócona na Twoje konto.