Mamy tutaj fanów Ekstraklasy? Jeżeli tak to świetnie, ponieważ pewien bukmacher przygotował specjalną promocję na 19. kolejkę polskiej ligi. Przy okazji można skorzystać z kodu promocyjnego od Betclica. Jesteście ciekawi? Jeżeli tak to zapraszam do lektury!

Piłkarski jackpot

Piłkarski Jackpot- Betclic kod promocyjny

Wielu jest ekspertów w różnych ligach piłkarskich. Interesujesz się Ekstraklasą i czujesz się na siłach, aby wytypować wszystkie spotkania 19. kolejki? Dołącz do promocji: „Piłkarski jackpot” w Betclicu! Zasady są jasne, typujemy standardowy rodzaj zakładów 1X2, tylko przedmeczowo i na jednym kuponie wszystkie 8 meczów. Minimalna stawka, która powinna zostać przeznaczona to 10 zł. Nie ma wyznaczonego minimalnego kursu na kuponie. Jeden użytkownik może maksymalnie postawić 10 kuponów, które kwalifikują się do tej promocji. Po zawarciu zakładu trzeba cierpliwie czekać na rozstrzygnięcie spotkań. Te osoby, które trafią rezultaty wszystkich ośmiu starć otrzymają do podziału pulę o wartości 10.000 zł. Jeżeli nikt tego nie dokona, kwota zostanie zwiększona w następnej serii gier, aż komuś się to powiedzie. Wydaje się, że jest to świetna promocja dla fanów polskiej Ekstraklasy!

Użycie Betclic kodu promocyjnego

Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Skorzystaj z bonusu na start! Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: 550PLN i ciesz się pierwszym zakładem do 625 PLN bez ryzyka. Jest to najwyższy tego typu zakład dostępny w Polsce!