Trzeba przyznać, że tegoroczna IV runda eliminacji nie wzbudza takiego zainteresowania jak w poprzednich latach. Wszystko jest związane z reformą, którą wprowadzono od tego sezonu. Kluby zajmujące czwarte miejsce w najmocniejszych ligach świata mają zagwarantowany udział w fazie grupowej. Dzisiaj wybieramy się na dwa spotkania Ligi Mistrzów, w których przejrzymy ofertę Totolotek opinie. Początek w Amsterdamie, a następnie wizyta na meczu MOL Vidi FC z AEK Ateny.

Totolotek opinie – sprawdź ofertę najstarszego bukmachera na polskim rynku zakładów wzajemnych!

Ajax Amsterdam vs Dynamo Kijów: kursy główne Fortuna opinie

W tym meczu spodziewamy się największych emocji. Oba zespoły w poprzednich sezonach z powodzeniem rywalizowały na europejskich boiskach. Ajax to uznana marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Piłkarze z Holandii mają problemy z nawiązaniem do najlepszych lata w historii klubu, jednak nadal odważnie stawiają na wychowanków. W zespole z Kijowa, znajdziemy Tomasza Kędziore oraz znanego z polskich boisk – Tamasa Kadara. Faworytem tego meczu na papierze jest Ajax, a jak w tym przypadku przedstawia się główna oferta Totoloek opinie?

Totolotek opinie

Totolotek:

Nasze przewidywania się potwierdziły. Kurs na zwycięstwo gospodarzy to 1.65, remis -3.85, a wygrana gości aż 5.30. Duży wpływ na takie notowania ma miejsce rozgrywania spotkania. Ajax przed własną publicznością to bardzo mocny zespół. Dynamo w poprzedniej rundzie miało spore problemy na boisku Slavii Praga. Oprócz klasycznego grania 1X2, warto zwrócić uwagę na zdarzenia dodatkowe.

Ajax Amsterdam vs Dynamo Kijów: zdarzenia dodatkowe w ofercie Totolotek opinie

Na początek mała garść statystyk. Dynamo rozegrało w tym sezonie już siedem spotkań, w których stracili tylko jedną bramkę, notując przy tym sześć czystych kont. Jedyny remis miał miejsce w wyjazdowym spotkaniu ze Slavią Praga. Oba zespoły są w tym sezonie niepokonane, dlatego warto zwrócić uwagę na over/under w ofercie Totolotek opinie.

  • Wszystkie mecze z udziałem Dynama Kijów w tym sezonie kończyły się wynikami -2,5 gola.
  • Dwa ostatnie starcia domowe Ajaxu to wyniki -2,5 gola.
  • Ajax wygrał oba mecze Ligi Mistrzów na własnym boisku bez straty gola.

+2,5 gola – 1.90

-2,5 gola – 1.75

Jak widać, w tym przypadku bukmacherzy wzięli pod uwagę statystyki. Kurs na wynik underowy wynosi 1.75, natomiast za over otrzymujemy przelicznik 1.75.

MOL Vidi FC vs AEK Ateny: najciekawsze kursy z oferty Totolotek opinie

W tej rywalizacji łatwo wskazać faworyta. Grecy mieli zdecydowanie cięższe zadanie w III rundzie eliminacji, gdzie zmierzyli się z Celticiem. Węgrzy rozpoczynali zmagania od samego początku, a w pierwszej fazie rozprawili się z dobrze nam znanym rywalem – F91 Dudelange. Na początek sprawdźmy ofertę główną Totolotek opinie na tę rywalizację.

Totolotek opinie

Totolotek:

Tak jak można było się spodziewać faworytem pierwsze spotkania na Węgrzech jest AEK. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.15, dla porównania triumf gospodarzy 3.75, a remis 2.95. Jakie zdarzenia dodatkowe warto rozważyć w tym starciu?

Pierwszą myślą jest tutaj under 2,5 gola. Powód? Opierając się o statystyki. Sześć z siedmiu ostatnich meczów MOL Vidi FC to wyniki -2,5 gola. Dodatkowo w czterech ostatnich meczach domowych notowali takie rezultaty, a w dwóch poprzednich meczach z Ludogortsem i Malmo nie stracili nawet jednego gola.

-2,5 gola – 1.40

+2.5 gola – 2.60

Jak widać, statystyki wyraźnie rzutują na kurs na takie zdarzenie. W związku z tym warto zwrócić uwagę jeszcze na podwójną szansę 0-0 – 1.42 oraz brak BTTS’u – kurs 1.55.