Piłka nożna i tenis bez podatku w forBET. Sprawdź nową promocję od bukmachera!

forbet, grafika, bonus

Obecnie jest przerwa od najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie, jak np. topowe ligi piłkarskie, ale to wcale nie oznacza nudy. Oglądać możemy w końcu Puchar Narodów Afryki, czy zmagania na kortach tenisowych. Z tej okazji też forBET przygotował nową promocję, w której możesz grać bez podatku te dyscypliny. Wszystko opisujemy dokładnie w poniższym artykule!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Graj piłkę nożną i tenisa bez podatku!

Aktualnie jesteśmy w trakcie przerwy od ligowych zmagań piłkarskich i w tym czasie rozgrywane są mecze kwalifikacyjne do mistrzostw świata (eliminacje z regionu Ameryki Południowej), a także faza play-off Pucharu Narodów Afryki. W nim czekają nas w niedzielę dwa półfinały – w jednym z nich Egipt zagra z Maroko, a w drugim Senegal zmierzy się z Gwineą Równikową. Naturalnie Maroko i Senegal to faworyci.

Trudno jednak stwierdzić, czy te zespoły na pewno stać na awans do półfinałów. W końcu trzeba pamiętać, że w Pucharze Narodów Afryki często jesteśmy świadkami niespodzianek, co pokazała nam ostatnio chociażby Burkina Faso. Ta pokonała przecież Tunezję i dzięki temu czeka na swojego rywala w 1/2 PNA. Do tego jesteśmy także w trakcie różnych turniejów w tenisa, które również można oglądać. Z tego powodu forBET ma bonus i proponuje Ci grę bez podatku, o ile spełnisz pewne wymagania.

forbet, baner, bez podatku
fot. forbet

Co więc trzeba zrobić, żeby móc grać w forBET bez podatku? Wystarczy, że założysz konto u tego bukmachera i będziesz postępował według naszej instrukcji, a dostaniesz taką możliwość. Tutaj dokładnie wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/goto/forbet
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj kupon z minimum trzema zdarzeniami
  5. Każdy z nich z kursem 1.30 lub większym
  6. Wszystkie zdarzenia muszą być z oferty na piłkę nożną i/lub tenis

Jak spełnisz te warunki, to współczynnik na kuponie zmieni się na 1.00 i grasz bez podatku. Ten za Ciebie pokryje wtedy bukmacher. Warto pamiętać, że nie ma żadnych dodatkowych warunków dotyczących obrotu bonusem, czy innych rzeczy – jak kupon będzie na zielono, to kasę możesz od razu wypłacić!

Zaloguj się aby dodawać komentarze