Pierwszy dzień Flashpoint za nami, a wczorajszy kupon okazał się trafiony. Dzisiaj idziemy po kolejny zysk i sprawdzimy formę legend z Dignitas, czy fnatic, które ma dołek. Czy Lwy staną na wysokości zadania w swoim pierwszym starciu? Jak zaprezentują się młodzi zawodnicy z c0ntact? Gramy AKO 2.29 w forBET. 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2400, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dignitas – MAD Lions

Środa, 11.11.20 – 14:00

Analizę dzisiejszych meczów Flashpoint należy zacząć od rywalizacji Dignitas z MAD Lions. Pierwsza z tych organizacji najpierw postawiła na legendarny skład z Ninjas in Pyjamas, gdzie grali, chociażby f0rest, friberg, czy GeT_RiGhT. Uzupełnieniem był hallzerk. Allesunda już w Dignitas nie ma, a w dodatkowo do składu dołączył H4RR3. Jednak nawet zmiany w formacji nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, gdyż ta raz za razem przegrywa spotkania. Obecnie jest dopiero na 148 miejscu w rankingu HLTV, a na pięć ostatnich starć nie wygrała ani jednego. Nawet jeżeli same statystyki nie oddają tego, jak fatalnie gra Dignitas, to w trakcie meczów widać już słabą dyspozycję tej drużyny. Nie widać na horyzoncie też żadnego jasnego punktu. 

Dla porównania MAD Lions po zmianach w składzie zaczyna odzyskiwać dawną formę, którą miało przed odejściem Bubzkjiego. Zwycięzcy poprzedniej edycji Flashpoint tym razem nie są stawiani w roli aż takiego faworyta, ale mają duże szanse na to, żeby zajść daleko. Grę Duńczyków śmiało można uznać za optymalną, szczególnie gdy mają skład z jednego kraju. Do niedawna w barwach tej formacji grał Polak, Innocent, jednak z powodu chęci zachowania w pełni duńskiego składu, drużyna postawiła ostatecznie tylko na graczy ze swojego kraju. Czy wyszło to na dobre? Wygląda na to, że jednak tak. W pięciu ostatnich meczach zwyciężyła trzy razy, pokonując m.in. fnatic. Przegrała też dwukrotnie. Raz na Wisłę All in! Games Kraków, gdzie po prostu zagrała gorsze spotkanie. Druga porażka to rywalizacja z Natus Vincere i tutaj formacja s1mple’a była po prostu poza zasięgiem. 

W bezpośredniej rywalizacji Dignitas z MAD Lions kluczowa będzie forma Acora. Jeżeli Duńczyk dobrze wejdzie w spotkanie, to wydaje się, że Lwy powinny bez większych problemów wygrać 2:0. W końcu Dignitas gra bardzo źle w ostatnim czasie i nie zanosi się na poprawę. W forBET jest ciekawy zakład na to, iż Lwy wygrają pierwszą mapę z handicapem – 2.5. Linia nie jest wysoka, a kurs wynosi 1.45, więc nadaje się do kuponu AKO. Czy MAD po raz kolejny rozpocznie marsz po puchar i połowę pieniędzy z puli nagród wynoszącej 1 000 000 dolarów?

Moja propozycja: MAD Lions wygra na 1. mapie z handicapem -2.5 (BEZ DOGRYWKI)
Kurs: 1.45

Zagranie na esport

fnatic – c0ntact

Środa, 11.11.20 – 17:00

Jako drugie starcie dzisiejszego dnia przyjdzie nam obserwować rywalizację fnatic z c0ntact. Dla obydwóch ekip będzie to debiut w tym sezonie Flashpoint. Mocno faworyzowane jest FNC i trudno się temu dziwić. W końcu Szwedzi są lepszymi indywidualnie graczami, a w ostatnim czasie złapali po prostu dołek. Drużyna JW nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich spotkań, jednak warto pamiętać, że rywalizowała z mocnymi formacjami. MAD Lions, BIG, Astralis, to drużyny, które są w czołówce rankingu. Szczególnie ostatnia z nich, która w 2019 była najlepszą ekipą, a teraz powoli wraca znowu na szczyt. c0ntact teoretycznie ma lepszy bilans w ostatnich pięciu meczach, gdyż wygrało aż cztery z nich. 

Jednak warto pamiętać, że europejska mieszanka rywala starła się z po prostu o wiele gorszymi rywalami, niż fnatic. W końcu Poland, Heretics, Entropiq, czy KPI, to nie są przeciwnicy z najwyższej półki. Powiedziałbym wręcz, że nie łapią się nawet na tę średnią. ottoNd i spółka nie mieli wielu okazji sprawdzić się w obecnym składzie na czołowe formacje. Tutaj będzie działać dużo różnych czynników, jak gra online, dodatkowa presja, czy brak doświadczenia. Takie rzeczy mocno przemawiają na korzyść fnatic, gdyż Szwedzi są po prostu weteranami z krwi i kości. c0ntact momentami brakuje też siły ognia, gdyż opierają ją mocno na rigoNie. Jeżeli Szwajcar ma gorszy dzień, to zazwyczaj formacja przegrywa. 

fnatic wystarczy, że odetnie od gry, np. za pomocą granatów, czy skupianiu się na naciskaniu na inne pozycje, wspomnianego rigoNa i ottoNd, a będzie miało wręcz autostradę do zwycięstwa. Dlatego można poszukać wygranej FNC na pierwszej mapie. Jeszcze lepiej wygląda kurs na ten zakład z handicapem -2.5. Bukmacher “wycenił” go na 1.58. W połączeniu z MAD Lions da nam to kurs całkowity 2.29 i za 100 złotych można zgarnąć ponad 200 złotych. Czy FNC uda się wreszcie przełamać? Dużo argumentów jest po stronie Szwedów, ale tego dowiemy się dzisiaj wieczorem. 

Moja propozycja: fnatic wygra na 1. mapie z handicapem -2.5 (BEZ DOGRYWKI)
Kurs: 1.58

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2400PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet flashpoint cs:go

Zaloguj się aby dodawać komentarze