Jak idzie, to idzie! Wczoraj na trzy kupony trafiliśmy dwa i tym samym czwarty dzień z kolei zakończyliśmy na plusie. Dzisiaj ponownie przyglądamy się Białorusi, gdzie dostępne do wytypowania mamy tylko dwa mecze i nie wiem, dlaczego nie ma kursów na spotkanie beniaminków Smalawiczy vs Biełszyna Bobrujsk, karteczki byłyby tutaj jak miód. Nioman Grodno vs Dynamo Mińsk to z pewnością najciekawsze starcie u naszych wschodnich sąsiadów. Czy klub, który znajduje się przy polskiej granicy, po raz kolejny zaskoczy obserwatorów Wyszejszaja Liha? Zapraszam do lektury!

Odbierz bonus powitalny do 630 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sławija Mozyrz vs Isłacz Mińsk (01.08. godz. 17:30)

Gospodarze ku mojemu zaskoczeniu dzielnie walczyli z beniaminkiem z Brześcia. Przy 0:2 wydawało się, że są bez szans, żeby nawet zdobyć punkt, a tutaj proszę, nie poddali się i walczyli do samego końca i pomimo gry w osłabieniu w ostatniej akcji meczu udało im się wywalczyć rzut karny i remis jest niezwykle satysfakcjonujący. Sławija to podobny przypadek jak ten ze Słucka, ale w Mozyrzu nie widzieliśmy takiego zjazdu formy jak tam. Na początku tej kampanii pokonywali najlepsze drużyny Wyszejszaja Liha, a teraz nie są w stanie regularnie punktować. Na ten moment zajmują bezpieczną 11. pozycję z pięcioma oczkami przewagi nad miejscem barażowym. Nie można jednak się zatrzymywać i mecz na własnym obiekcie zawsze jest dobrą okazją na poprawienie swojego położenia. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z rywalem, który na wyjazdach nie jest tak skuteczny, jak u siebie. Czy Sławija po raz kolejny zapunktuje?

Isłacz to klub, który promuje zawodników i sprzedaje dalej. Wiele mówiło się o Momo Yansane, który miał dołączyć do Szachciora Soligorsk, ale ostatecznie transakcja się nie udała. Stołeczny zespół to jednak ekipa, która potrafi namieszać i warto tutaj pozostać do zakończenia tego sezonu. Z pewnością nie są zadowoleni ze swojego aktualnego miejsca, gdy spojrzą na Nioman Grodno lub Witebsk, bo to drużyny z podobnym potencjałem co przyjezdni. Traf chciał, że akurat byli pierwszym rywalem mistrza kraju, a więc Dynama Brześć, który po trzytygodniowej przerwie rozegrał pierwszy mecz. Było to ułatwione zadanie, aby go pokonać, bo ich przeciwnik nie miał po prostu czucia piłki i gubiło się w rozegraniu. Wygrana 2:0 dała nieco spokoju w sztabie trenerskim, bo spekulowało się o zwolnieniu Vitalia Zhukovskiego, który nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Warto iść za ciosem, bo Sławija jest jak najbardziej w zasięgu Isłacza.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sławiji Mozyrz w lidze zakończyło się remisem 3:3 z Ruchem Brześć
 • Sławija Mozyrz znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 23 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Dynamem Brześć
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 26 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 7 porażek
 • Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Isłacza Mińsk 2:1
 • Cztery ostatnie spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Sławiji Mozyrz, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy, 1 remisem 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Uważam, że jest spora szansa na ujrzenie kilku bramek w Mozyrzu. Miejscowa Sławija dobrze czuje się w domu i ostatnie dwa zwycięstwa to potwierdzają. Po drugiej stronie barykady mamy Isłacz, który na wyjazdach radzi sobie beznadziejnie, ale trzeba ten negatywny trend przerwać. Obie ekipy są podobne do siebie, mają kim straszyć w ataku, ale w defensywie nie jest tak kolorowo. Moim typem będzie klasyczny wynik BTTS. Jestem zdania, że będzie to otwarte spotkanie, w którym może paść wiele goli. W Mozyrzu bardzo często widujemy w ostatnim czasie BTTSy, a przyjezdni w delegacjach dokładają pojedyncze trafienia. Uważam, że każdy z klubów przynajmniej raz pokona bramkarza rywali.

Zdarzenie: Sławija Mozyrz vs Isłacz Mińsk

Typ: BTTS

Kurs: 1.62

Grupa

Nioman Grodno vs Dynamo Mińsk (01.08. godz. 19:30)

Drużyna spod polskiej granicy zaskakuje swoją formą wielu obserwatorów Wyszejszaja Liha. Nikt nie spodziewał się, że na tym etapie sezonu Nioman będzie zajmował trzecie miejsce w tabeli! Jest to świetny wynik, który daje nadzieje na europejskie puchary w przyszłym sezonie. Dzisiaj przed nimi bardzo ważny pojedynek, ponieważ Dynamo Mińsk jest tuż za plecami i kto wie, być może ewentualna przegrana z takim przeciwnikiem nie tylko zmniejszyłaby przewagę nad stołecznym rywalem, ale i mogłaby podłamać psychicznie zespół z Grodna. Nie ma co jednak zakładać czarnych scenariuszy, bo gospodarze mają wszystko w swoich rękach i nogach, a przy wsparciu kibiców mogą zrobić wszystko. Nawet byli w stanie nawet zdominować Szachcior Soligorsk, co nie jest częstym zjawiskiem. Pomimo defensywnego stylu gry nie powinniśmy się zawieść na tym widowisku. Czy Nioman dalej będzie niepokonany tak jak w ostatnim czasie?

Powtarzam to już po raz kolejny, ale Dynamo mnie nie przekonuje. Mają o wiele większy potencjał, niż to pokazuje aktualna pozycja w tabeli. Powinni na równi walczyć z BATE oraz z Szachciorem Soligorsk o mistrzostwo, a tak pozostało im trzecie lub czwarte miejsce. Dzisiejszy pojedynek w Grodnie z pewnością należy do tych ważnych, wszak obie ekipy rywalizują o trzecią pozycję, która może dać eliminacje do Ligi Europy. Goście wypunktowali w ostatniej kolejce Wyszejszaja Liha Haradzieję, ale to nie był to wymagający rywal. Komplet punktów to formalność z takim przeciwnikiem i tak naprawdę teraz przychodzi prawdziwy sprawdzian. Ostatni mecz Dynama z Niomanem poszedł dosyć gładko stołecznej ekipie i w tę sobotę należy się spodziewać bardziej wyrównanego spotkania. Czy przyjezdni będzie w stanie skruszyć mur obronny gospodarzy?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Biełszyną Bobrujsk
 • Nioman Grodno znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 34 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Haradzieją
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 30 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki
 • Pierwsze ich spotkanie w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Dynama Mińsk 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Niomana Grodno, zakończyły się 5 wygranymi gości

Co obstawiać?

Na pewno będzie to ostry mecz, pełen fauli i agresji, dlatego też do prowadzenia tego widowiska został wyznaczony w miarę spokojny sędzia Pavel Koronets. Ze względu na arbitra nie chce tutaj jednak proponować kartoników, a pójdę w inną stronę. Uważam, że pomimo niekorzystnego bilansu w ostatnim czasie Niomanu z Dynamem to gospodarze nie przegrają tego spotkania. Z przyjemnością ogląda się poczynania klubu z Grodna w ostatnim czasie. Muszę przyznać, że widziałem ich mecze z Szachciorem Soligorsk czy Biełszyna Bobrujsk i emanują spokojem w defensywie i ofensywie. W sumie grają podobnie jak ekipa ze stolicy Białorusi, ale są bardziej konsekwentni i dokładni w swoich poczynaniach. Będzie to rywalizacja głównie o środek pola i kto go wygra, to będzie miał większe szanse na sukces. Nie wykluczam, że obejrzymy tutaj spotkanie na 0:0, ale nudy z pewnością nie będzie i mam nadzieję, że Nioman nas nie zawiedzie.

Zdarzenie: Nioman Grodno vs Dynamo Mińsk

Typ: 1X

Kurs: 1.46

Dodatkowe 630 PLN bonusu w trzech wpłatach w Superbet!

(300 PLN + 200 PLN + 100 PLN+30 PLN)

 1. Załóż konto w Superbet klikając w link: zagranie.com/go/superbet
 2. Dokonaj pierwszego depozytu do 300 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
 3. Aby wypłacić środki należy dokonać czterokrotnego obrotu, z 2 zdarzeniami na kuponie (kurs minimalny każdego zdarzenia 1.3, a łączny AKO 1.8). Zakłady zagrane ze środków depozytowych oraz przegrane zakłady również liczą się do obrotu bonusem.
 4. Dokonaj drugiego depozytu do 200 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
 5. Patrz punkt 3.
 6. Dokonaj trzeciego depozytu do 100 PLN (min. 20 PLN) a drugie tyle, a więc 100% wpłaty otrzymasz w bonusie
 7. Patrz punkt 3.
 8. Dodatkowe 30 PLN od depozytu! Sprawdź szczegółu tutaj -> Bonus powitalny w Superbet!

Białoruś na 01.08. Superbet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze