Chcielibyście wypróbować nowego bukmachera, a nie macie pomysłu, gdzie możecie się przenieść? Świetnie się składa. W Superbet jest bonus dostępny z naszego linku promocyjnego, a sam bukmacher ostatnio odświeżył swoją ofertę powitalną. 

Nowa oferta powitalna w Superbet

Bukmacherzy często starają się odświeżać swoją ofertę po to, żeby przyciągnąć nowych graczy i utrzymać stałych klientów. Nie inaczej jest tym razem. W Superbet jest bonus, który możecie otrzymać z naszego linku. Dzięki niemu dostaniecie: 

  • 100% do 600 złotych od depozytu
  • darmowy zakład o wysokości 30 złotych

Dzięki takiej ofercie będziecie mogli bez przeszkód wypróbować ofertę tego bukmachera i być może zostaniecie na dłużej. Sam Superbet cały czas się rozwija i powiększa swoją ofertę. 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 750 zł - bez ryzyka, 34 zł -> darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 750 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jakie trzeba spełnić warunki bonusu w Superbet?

Superbet jest przyjaznym dla ludzi bukmacherem. Firma nie ma wielu wymagań dotyczących bonusu, żeby móc wypłacić środki zdobyte dzięki niemu. Bonus od depozytu do 600 złotych jest rozłożony na trzy wpłaty. Przy każdym depozycie otrzymujecie 100% wartości depozytu, przy czym przy pierwszym jest to maksymalnie 300 złotych, drugim 200 złotych, a trzecim 100 złotych. Trzeba też pamiętać, że minimalna kwota to 20 złotych. 

Aby móc wypłacić środki, trzeba postawić cztery kupony z kursem minimalnym 1.80 i co najmniej dwoma zakładami na kuponie. Trzeba to zrobić w ciągu siedmiu dni, więc nie powinno być to większym wyzwaniem. Jak więc widzicie, w Superbet bonus jest przyjazny dla klientów i warto z niego skorzystać. 

superbet_bonus