Piątek oznacza tylko jedno – powrót LOTTO Ekstraklasy. Tym razem mamy dla was dwa spotkania, w których na brak emocji nie powinniśmy narzekać. Najpierw Cracovia zmierzy się z Zagłębiem Lubin, czyli starcie dwóch drużyn z problemami, a następnie wizyta w Legnicy, gdzie Miedź zmierzy się z nieobliczalną Koroną Kielce. Jak te spotkania widza legalni bukmacherzy i co warto typować? Tego dowiesz się w tym tekście, lecimy z ofertą LV BET.

Legalni bukmacherzy – sprawdź najlepsze typy na LOTTO Ekstraklasę!

Cracovia vs Zagłębie Lubin – oferta legalnych bukmacherów

Oba zespoły przystąpią do tego meczu ze swoimi problemami. Cracovia z Michałem Probierzem na pokładzie nadal nie może pozbierać się po odejściu Krzysztofa Piątka. Brakuje im napastnika jak tlenu. Nie ma kto strzelać bramek, a przez to nie potrafią wygrywać spotkań. W tym sezonie rozegrali już cztery rywalizacje i nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Obecnie plasują się na 15. pozycji w ligowej tabeli. Gorsza jest tylko Pogoń Szczecin, z którą rywalizowali w zeszłym tygodniu. Zagłębie Lubin bardzo dobrze rozpoczęło nowy sezon. Dwa zwycięstwa, w tym jedno przy Łazienkowskiej, a później nadeszła seria dwóch kolejnych porażek. Jak legalni bukmacherzy typują spotkanie drużyn z problemami?

LV BET

LV BET:

Minimalnie niższy przelicznik na zwycięstwo ma Cracovia – 2.6, w przypadku Miedziowych otrzymujemy wskaźnik 2.65, z kolei remis jest wyceniany po kursie 3.3. Jak widać, legalni bukmacherzy mają problem ze wskazaniem faworyta. Nic dziwnego, Cracovia notuje serię pięciu spotkań bez zwycięstwa w Ekstraklasie. Zagłębie Lubin zaliczyło dwie kolejne porażki. Tak prezentują się wyniki ostatnich bezpośrednich rywalizacji pomiędzy tymi klubami, przy ulicy Kałuży:

Ciężko w tym meczu o bezpośredni typ 1X2, dlatego spójrzmy na ofertę legalnych bukmacherów, dotyczącą zdarzeń dodatkowych. W dwóch ostatnich meczach mieliśmy wyniki +2,5 gola, jednak wcześniej over/under nie trafiały się w dłuższych seriach. Widać to po kursach, ponieważ niższy przelicznik LV BET oferuje w przypadku wyniku -2,5 bramki.

Miedź Legnica vs Korona Kielce – co ciekawego przygotowali legalni bukmacherzy?

W tej rywalizacji będziemy świadkami walki dwóch nieobliczalnych drużyn. Beniaminek jest chwalony za swój styl gry, jednak dorobek punktowy nie powala na kolana. Trzy porażki z rzędu, a do tego 13. pozycja w ligowej tabeli. Korona Kielce, klasycznie, jak co roku ma walczyć o utrzymanie, a przychodzi sezon i znowu zaskakują. Ekipa Gino Lettieriego wygrała w dwóch poprzednich rywalizacjach.  Kto jest faworytem tego meczu w opinii legalnych bukmacherów?

  • Miedź przegrała tylko jedno spotkanie domowe w ostatnich 14 meczach.
  • Miedzianka wygrała sześć z siedmiu poprzednich spotkań w Legnicy.

LV BET:

Legalni bukmacherzy większe szanse dają drużynie beniaminka. Kurs na wygraną Miedzi to 2.3, natomiast zwycięstwo Korony – 3.0. Za remis w tym meczu otrzymujemy przelicznik 3.4. Co ciekawe, piłkarze Lettieriego we wszystkich czterech meczach tego sezonu zanotowali rezultaty BTTS. W poprzedniej kolejce LOTTO Ekstraklasy, pięć z ośmiu rywalizacji zakończyło się wynikiem z golami obu stron. W tym przypadku kurs na to zdarzenie wynosi 1.7. Inną ciekawą opcją, na którą warto zwrócić uwagę jest Zagranie 1/DNB – 1.65. Miedź nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę. Trzy punkty w czterech meczach to zdecydowanie za słaby rezultat.