Środek tygodnia to sporo emocji w europejskich pucharach, jednak już dzisiaj wracamy na boiska LOTTO Ekstraklasy. W dzisiejszym tekście analizujemy rywalizację Piast Gliwice z Lechem Poznań, a do tego sprawdzamy najlepsze typy do wykorzystania kodu promocyjnego od LVBET.

Piast Gliwice vs Lech Poznań – jak wykorzystać kod promocyjny od LVBET?

Odpowiedź na to pytanie kawałek dalej, ponieważ na początek krótka analiza obu drużyn. Piast Gliwice jesienią był jedną z największych niespodzianek LOTTO Ekstraklasy. Zakończyli rundę w czołówce, a trzeba pamiętać, że pół roku wcześniej uratowali ligowy byt w ostatniej kolejce. Piłkarze Waldemara Fornalika rozpoczęli wiosnę od porażki z Cracovią na wyjeździe, jednak tym razem będą mieli atut własnego boiska. Pierwsze spotkanie między Lechem a Piastem zakończyło się remisem. Jak będzie w Gliwicach?

Na papierze faworytem tej rywalizacji będzie poznański Lech, jednak warto pamiętać, że w pierwszej kolejce zagrali bardzo słabo. Kolejorz dał się zdominować Zagłębiu Lubin, dlatego też przy obstawianiu tego spotkania trzeba brać poprawkę na aktualną dyspozycję drużyny Adama Nawałki. W przerwie zimowej docierało do Polski wiele informacji, że były selekcjoner mocno dał w kość swoim piłkarzom. Być może będą potrzebowali trochę czasu, żeby złapać najwyższą formę, jednak trzeba przyznać, że patrząc na sytuację Lecha, nie mają go zbyt dużo. Lechia Gdańsk, Jagiellonia i Legia Warszawa uciekają w tabeli.

Czy warto wykorzystać kod promocyjny od LVBET w ofercie kursów głównych?

LVBET kod promocyjny

Muszę przyznać, że takie przeliczniki mnie zaskoczyły. Mimo tego, że Lech nie popisał się w pierwszej rywalizacji z Zagłębiem Lubin, to nadal jest mocnym zespołem. Kurs 2.75 wygląda na ciekawe rozwiązanie. Dla porównania triumf gospodarzy – 2.65, a remis – 3.1. Jeśli miałbym wybierać możliwe wykorzystanie w LVBET kodu promocyjnego z oferty kursów głównych, to skłaniałbym się w stronę remisu.

Sekcja zdarzeń dodatkowych i kod promocyjny od LVBET

Mimo wszystko granie w ofercie kursów głównych w tej rywalizacji będzie wróżeniem z fusów, dlatego warto lepiej przeanalizować zdarzenia dodatkowe. Bukmacher LVBET oferuje nam kilka ciekawych zakładów.

Na początek rozpoczynamy od sekcji zdarzeń specjalnych, w której znajdziemy dobrze znane podpórki z overem/underem bramek. Oba zespoły miały całkiem niezłą defensywę w końcowych spotkaniach rundy jesiennej. W pierwszym meczu Piasta i Lecha na wiosnę padł wynik +2,5 gola, jednak sądzę, że w Gliwicach zobaczymy raczej underowe zakończenie, dlatego też moją pierwszą propozycją do wykorzystania kodu promocyjnego od LVBET będzie podpórka na gości i -3,5 gola.

  • X2/-3,5 gola – 1.81

Takie zdarzenie wchodziło w dwóch poprzednich meczach tych drużyn w Gliwicach. Inną opcją będzie tutaj zagranie na brak wyniku BTTS. Adam Nawałka mocno koncentruje się na grze obronnej swojego zespołu. W związku z tym, że słabo wypadli w meczu z Zagłębiem Lubin, to z pewnością w tym elemencie będzie oczekiwał poprawy. Jasmin Burić jest w doskonałej formie, a Lech nie stracił gola w dwóch poprzednich meczach wyjazdowych z Piastem. Brak bramki z obu stron w tej rywalizacji jest wyceniony po kursie – 1.90

  • BTTS (nie) – 1.90

Korzystając z ciekawej oferty LVBET trzeba również zwrócić uwagę na typ ze zwrotem w przypadku remisu. Grając na Lecha otrzymujemy przelicznik 1.88, co moim zdaniem jest ciekawym wyborem. Nie sądzę, żeby Kolejorz przegrał drugie spotkanie z rzędu.

  • 2 (remis=zwrot) – 1.88