Piast Gliwice – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.04.2024

gdzie obejrzeć Piast - Warta

Piast Gliwice – Warta Poznań: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Nudy w Ekstraklasie na tym etapie sezonu nie ma, bo każdy gra o coś – jedni o mistrzostwo, a inni o utrzymanie. I to właśnie w tej drugiej grupie rozpocznie się 30. kolejka PKO BP Ekstraklasy w Gliwicach. Piast i Warta potrzebują jeszcze choćby minimalnej zdobyczy, by być spokojnym – czy ktoś dziś przedłuży swój byt w lidze? Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji i w streamingu!

Piast Gliwice – Warta Poznań na żywo w TV

Po ostatnich przemeblowaniach w ramówce Canal+ piątkowe mecze o 18:00 zostały zdjęte z Canal+Sport i teraz te starcia można obejrzeć tylko w Canal+Sport 3 oraz Canal+Sport 5. Operatorzy kablowi w większości szybko zareagowali i dodali dedykowane Ekstraklasie kanały oznaczone numerami 3 i 4, które jeszcze miesiąc temu nie były tak szeroko dostępne. Jeśli nadal nie posiadasz tych kanałów u siebie, możesz je zdobyć dzięki czytaniu tego artykułu, sprawdź poniżej, co musisz zrobić, by oglądać Ekstraklasę we własnym domu!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Piast – Warta i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Piast Gliwice – Warta Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Streaming Ekstraklasy w Canal+Online cieszy się dużą popularnością, bo ta platforma pozwala na więcej niż standardowy przekaz telewizyjny. Wszystkie mecze naszej ligi możesz oglądać wyłącznie właśnie na tej platformie, a ona oferuje między innymi tryb ekspercki, czyli możliwość podejrzenia statystyk na ekranie, a także możliwość cofania się w dowolny moment transmisji, czy też przejrzenie najciekawszych momentów meczu w aktualizowanym na bieżąco skrócie meczu.

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Warta Poznań?

Jest wielu bukmacherów oferujących transmisje na żywo z różnych, największych imprez sportowych, takich jak Betclic TV czy Superbet TV, ale mecze PKO BP Ekstraklasy możesz obejrzeć wyłącznie w Canal+ oraz Telewizji Polskiej (jeden mecz na kolejkę). To właśnie mecze w TVP są na ten moment jedyną opcją na darmową transmisję z meczu Ekstraklasy. Spotkanie Piast – Warta będzie można obejrzeć już od 17:40 w Canal+Sport 3, Canal+Sport 5 oraz Canal+Online, a skomentują je Marcin Rosłoń i Michał Trela.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze