Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.03.2024

piast gliwice puszcza niepołomice transmisja live

Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Odrabiamy ligowe zaległości we wtorek oraz środę. Najpierw w Gliwicach dokańczany będzie przerwany 2 grudnia mecz Piasta z Puszczą. Zacznie się on od 15. minuty, a gdzie będzie można obejrzeć to starcie? Przeczytaj ten artykuł i wyjdź z niego ze zniżką do platformy streamingowej, która ma prawa do PKO BP Ekstraklasy!

Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice na żywo w TV

Będzie to na pewno ciekawa potyczka ze względu na to, że nie zacznie się ona standardowo, a od 15. minuty i nie od typowego kopnięcia od środka, ale od wrzutu piłkarzy Piasta z autu, czyli tak, jaki był stan przed zatrzymaniem gry na ponad trzy miesiące. Tych specyficznych reguł wznowienia jest znacznie więcej i dotyczą one już bardziej bezpośrednio kadr meczowych i zawodników którzy mogą i nie mogą zagrać, ale nie zmienia się jedno – ten mecz na pewno obejrzysz w Canal+. Jeśli nie posiadasz tych kanałów – nic straconego, rejestrując się na platformie Canal+Online będziesz mógł cieszyć się 100% meczów Ekstraklasy.

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Piast – Puszcza i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Canal+Online to platforma, która pozwala na znacznie więcej niż tylko oglądanie Ekstraklasy. Poza ciekawą ofertą filmowo-serialową oczywiście jest na niej jeszcze dużo sportu. To między innymi Premier League, tenis, żużel, NBA, czy także pakiety z kanałami TV, gdzie możesz śledzić Ligę Mistrzów czy rozgrywki Fortuna 1. Ligi i Fortuna Pucharu Polski. Co ciekawe – Canal+Online posiada także tryb Multi-Live dzięki któremu na jednym ekranie możesz śledzić aż cztery mecze na raz! W internecie dostępni są też bukmacherzy z transmisjami spotkań różnych rozgrywek, jednak nie ma wśród nich Ekstraklasy, ale kilka rozgrywek ze wspomnianych wcześniej już jak najbardziej! Zapoznaj się z szeroką gamą transmisji bukmacherów na naszej stronie!

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice?

Dokończenie meczu 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Puszczą Niepołomice będziesz mógł obejrzeć w Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, a także w internecie na platformie Canal+Online. Mecz skomentują Rafał Dębiński oraz Marcin Baszczyński. Puszcza walczy o to, by wydostać się ze strefy spadkowej, z kolei Piast marzy by zbudować sobie nad nią większy zapas – to będzie z pewnością intensywne 75 minut grania – nie możesz tego przegapić!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze