Gdzie oglądać mecz Peterborough – Manchester City? Czy będzie transmisja w TV? Spotkanie tych ekip odpalisz w STS TV. Jakie są jednak warunki? Wszystko tłumaczymy niżej. Na pewno jednak warto rozważyć tę opcję, gdyż dostaniesz przy okazji specjalne bonusy, które są skierowane do nowych graczy i jest to np. zakład bez ryzyka!

peterborough, city, sts
fot. sts tv

Peterborough – Manchester City, gdzie oglądać

We wtorek czeka nas spotkanie w 1/8 finału FA Cup z udziałem Obywateli. Goście są ogromnymi faworytami, ale to wcale nie zmienia faktu, że nie mogą zlekceważyć rywali. Gdzie oglądać mecz Peterborough – Manchester City? Taką możliwość dostaniesz w STS TV. Czy trzeba coś zrobić, żeby móc obejrzeć spotkanie u tego bukmachera? Wszystko tłumaczymy tutaj:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zagraj dowolny kupon
  4. Przejdź do sekcji TV i oglądaj mecz Peterborough – Manchester City

Peterborough – Manchester City, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Peterborough – Manchester City nie będzie możliwa do obejrzenia. Możesz za to skorzystać z aplikacji na telefon i następnie przerzucić obraz na telewizor poprzez chromecasta. Nic więcej nie musisz robić w przypadku skorzystania z tej opcji.

Peterborough – Manchester City, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Peterborough – Manchester City przez internet? Transmisja online będzie puszczona w wersji przeglądarkowej od STS, a także w aplikacji od tego bukmachera, która jest dedykowana na urządzenia z systemem Android lub iOS. Jeżeli nie jesteś jeszcze zdecydowany na to rozwiązanie, to przeczytaj opinie o STS. Nie zapomnij też, że rejestrując się z kodem ZAGRANIE dostaniesz przy okazji specjalne bonusy od tego operatora.

Peterborough – Manchester City, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się spotkanie Peterborough z Manchesterem City to warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili operatorzy. W ich ofercie można w końcu znaleźć dość interesujące zakłady. Co warto wziąć pod lupę? Między innymi jest to rynek 1X2:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 06:07.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Peterborough - City?

Starcie Peterborough z City będziesz mógł oglądać w STS TV!

O której Peterborough zagra z City?

Spotkanie Peterborough - City zaplanowane zostało na godzinę 20:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze