Paweł Jóźwiak – Raper RED gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Prezes FEN po przegranej walce

Gdzie oglądać Paweł Jóźwiak – Raper RED? Jednym z wielu bardzo ciekawych pojedynków na zbliżającej się wielkimi krokami gali Prime MMA będzie starcie Pawła Jóźwiaka z Raperem RED. Warto będzie je obejrzeć chociażby z tego względu, iż Prezes FEN stoczy w sobotę aż 2 pojedynki! Jeżeli nie wiecie gdzie zobaczyć Jóźwiak – RED na żywo, to zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Prime MMA 5 kod promocyjny

Paweł Jóźwiak – RED, gdzie oglądać?

Pojedynek Pawła Jóźwiaka z Raperem RED zapowiada się znakomicie z kilku względów. Należy zaznaczyć, że dojdzie do niego jeśli Prezes FEN w swoim pierwszym starciu upora się z Jackiem Murańskim. Sama gala Prime Show MMA 5 odbędzie się już w najbliższą sobotę, a jej początek zaplanowany został na godzinę 20:00. A zatem, gdzie oglądać Prime Show 5 i walkę Jóźwiaka z RED-em?

Prezes FEN – RED, transmisja w TV

Wierni fani gal freak-fightowych najpewniej przywykli do tego, iż tego typu eventy nie są niestety pokazywane w TV. Walki gwiazd internetu można oglądać przez streamy online, czyli transmisje internetowe, a obstawiać można tylko i wyłącznie w Fortunie, gdzie wykorzystać warto nasz kod promocyjny!

Paweł Prezes FEN Jóźwiak – Raper RED, transmisja za darmo

Powiedzmy sobie zatem więcej o samej transmisji walki Jóźwiak – Red, która to zostanie pokazana na żywo w internecie. Oczywiście dostęp do gali, jak i wymienionej wyżej walce będzie płatny i dostępny w systemie PPV. Znajdziecie go na oficjalnej stronie organizacji Prime Show MMA, czyli pod adresem internetowym primemma.tv. Na marginesie zapraszam do zerknięcia na nasze Jóźwiak – RED typy!

Paweł Jóźwiak – Raper RED, stream online

Jakie mamy opcję obejrzenia omawianego pojedynku? Prime Show MMA oferuje fanom dwie opcje transmisji w PPV. Tańszy pakiet to możliwość oglądania całej gali na żywo w jakości 720p i obejrzenia powtórki do 24h po zakończeniu eventu. Kosztuje ona 34.99 PLN, natomiast oferta o 5 PLN droższa obejmuje stream w wyższej jakości i opcję zobaczenia gali do 7 dni po jej zakończeniu. Wybór w pełni należy do Was!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze