Paweł Jóźwiak – Raper RED: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Paweł Jóźwiak w walce

Typy na Paweł Jóźwiak – Raper RED, Prime Show MMA 5. Na zbliżającej się gali Prime Paweł Jóźwiak, znany także jako Prezes FEN może zostać bohaterem aż dwóch pojedynków. O ile wcześniej wygra on z Jackiem Murańskim, to w co-main evencie zmierzy się z Raperem RED. Czy w drugim pojedynku będzie on miał szansę na zwycięstwo i jakie Jóźwiak – Raper RED typy gracze mogą umieścić na swoich kuponach? Zapraszam do lektury.

Prime MMA 5 kod promocyjny

 

Paweł Jóźwiak – RED, typy i przewidywania

Nim wybierzmy najciekawsze typy na Jóźwiak – RED zaznaczmy, że w zasadzie walka ta nie musi się odbyć. Jest ona bowiem uwarunkowana od tego, czy Prezes FEN we wcześniejszym pojedynku upora się z Jackiem Murańskim. Tę walkę omówiliśmy już z resztą na naszej stronie – sprawdźcie wszystkie typy na Prime MMA! Jeżeli natomiast chodzi o wymienione wyżej zestawienie, faworytem owej batalii będzie Paweł Jóźwiak, który na obecną chwilę ma na swoim koncie 3 stoczone w oktagonie walki. Zwyciężył on z Marcinem Najmanem, natomiast w rewanżu musiał uznać wyższość El Testosterona, a w międzyczasie przerwał po krwawej wojnie z Boxdelem. Blisko 50-letni Jóźwiak ma już więc pewne doświadczenie, do najbliższej gali przygotowuje się solidnie i pod okiem uznanych trenerów, a warunki fizyczne zawsze są jego atutem. Czy to wystarczy, by wygrać 2 boje na jednej gali i jakie Jóźwiak – RED typy warto grać?

Rywalem Pawła Jóźwiaka będzie zawodnik, dla którego najbliższa walka będzie debiutem w MMA. RED miał zadebiutować w oktagonie już na gali Prime Show MMA 2, jednak wówczas plany pokrzyżowały mu problemy zdrowotne. Teraz 45-latek wejdzie do oktagonu ze zdecydowanie bardziej doświadczonym Prezesem FEN i tak naprawdę nie do końca wiadomo, czego można się po owym debiutancie spodziewać. Jest on w treningu od pewnego czasu i w związku ze wcześniejszą walką Jóźwiaka, powinien mieć przewagę kondycyjną. Wydaje się jednak, że nie nie będzie miał on większych szans z trenującym i walczącym znacznie dłużej Jóźwiakiem. Oferta Fortuny na tę walkę zawiera tylko zakłady na 1X2, zatem proponuję Jóźwiak – RED typy na zwycięstwo pierwszego z panów. Inne Prime Show MMA typy znajdziecie już na naszej stronie!

Prime Show MMA 5: Paweł Jóźwiak – Raper RED

KTO WYGRA WALKĘ?
Paweł Jóźwiak 0%
RED 100%
2+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Paweł Jóźwiak
  • RED

P. Jóźwiak wygra
Kurs: 1.25
Zagraj!

Paweł Jóźwiak – Raper RED, kursy bukmacherskie

kursy na Jóźwiak - RED

Powyżej zaprezentowane kursy na Jóźwiak – RED dowodzą, iż bukmacher Fortuna, u którego możecie wykorzystać nasz kod promocyjny, w roli wyraźnego faworyta stawia Prezesa FEN. Jest to spowodowane większym doświadczeniem pierwszego, pewnym obyciem Jóźwiaka z oktagonem i faktem, iż dla REDa będzie to pierwsza oficjalna walka we freak-fightach.

Paweł Prezes FEN Jóźwiak – Raper RED kto wygra walkę?

Bukmacher Fortuna póki co nie zaoferował innych kursów na walkę Prezesa FEN z Raperem, w związku z czym pozostaje nam jedynie wybranie typów na rynek 1X2, czyli zwycięzcę walki. W mojej opinii faworytem zestawienia będzie Jóźwiak, który po wcześniejszym pojedynku z Murańskim będzie miał chwilkę przerwy, by dojść do siebie. Przemawia za nim również większe doświadczenie, o czym już pisałem.

Typy na Prezes FEN – RED

Jak już wspomniałem, oferta na omawiany pojedynek jest bardzo uboga i nie ma w czym wybierać. Osobiście uważam, że Paweł Jóźwiak w końcówce walki może mieć problemy kondycyjne, dlatego sądzę, iż od pierwszego gongu ruszy agresywnie na rywala. Ten może nie poradzić sobie z naporem wysokiego i  silnego rywala, szczególnie, że będzie to jego debiut w oktagonie. Typuję zatem wygraną Jóźwiaka, o czym już pisałem!

P. Jóźwiak wygra
Kurs: 1.25
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze