Pomimo tego, że w tegorocznym Flashpoincie nie mamy jakiegoś czarnego konia, czy może ogromnej niespodzianki, tak jednak emocje związane ze spotkaniami są zawsze na najwyższym poziomie. Często jesteśmy świadkami dogrywek, dużej liczby rund, czy niesamowitych powrotów do spotkań, jak chociażby Heroic ostatnio, czy Vitality wczoraj. Dziś na serwery znów zawitają gracze Anonymo, którym kibicuje cała esportowa Polska! Przypominają się trochę czasy Virtus.pro, kiedy to na streamach bite były rekordy oglądalności, chociaż Anonymo brakuje jeszcze trochę sukcesów, żeby móc stanąć obok legendarnej ekipy, z której zresztą mają u siebie jednego gracza, oczywiście Snaxa. Dziś przed Polakami rywal ciekawy, bo chociaż nie z czołówki światowej, to niesamowicie doświadczony i groźny. NBK, Body, Lucky, to nazwiska, które każdy fan Counter Strike słyszał już od bardzo dawna. Doświadczenie z pewnością stoi dziś po stronie Francuzów, jednak czy Anonymo się przestraszy? 

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Sprout – Big

22.05.2021 r. Godz. 18:00

Zanim jednak rozpocznie się spotkanie Anonymo, to na serwerach Flashpointa rozegrają się prawdziwe niemieckie derby!! Młode i ambitne Sprout będzie podejmować starych wyjadaczy, czyli oczywiście BIG. Obydwie drużyny obecnie znajdują się w dolnej drabince turnieju, co oznacza, że będziemy mieć jedynie jedną niemiecką drużynę w kolejnej rundzie, przegrany pożegna się z turniejem. Faworytem tego starcia jest drużyna Tiziana, ma to odzwierciedlenie zarówno w kursach bukmacherskich, jak i w głosach kibiców, i to również tych z Niemiec. Sprout jednak już nie raz pokazało, że jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla BIG i Ci drudzy nie  zawsze znajdują sposób, żeby ich pokonać, o czym świetnie świadczy h2h obydwu drużyn, w którym prowadzi właśnie Sprout! Czego się spodziewam po dzisiejszym spotkaniu i co typować?

Szczerze mówiąc, takie “krajowe” potyczki często mają to do siebie, że gra się je o wiele inaczej, niż każde inne spotkanie. Te drużyny znają się idealnie, więc i szansa na zaskoczenie rywala jest mniejsza. Dlatego właśnie w takich pojedynkach często wygrywają te teoretycznie słabsze drużny i nie mówię tu tylko o niemieckich pojedynkach, bo sprawa w Rosji, Francji czy nawet Polsce nie prezentuje się inaczej. Z tego powodu odpuszczę tutaj sobie typowanie zwycięzcy, bo według mnie tutaj obydwie drużyny mają na to podobne szanse. Chciałbym się jednak skupić na dwóch mapach, Dust 2 oraz Mirage. Pierwsza mapa jest ulubioną obydwu drużyn, natomiast drugą bardzo często wybiera właśnie ekipa BIG. Według mnie to ta druga będzie kluczowa w tym spotkaniu.

Moim zdaniem Mirage zostanie wybrany jako pierwsza mapa przez Sprout lub zostanie zostawiony jako decider. Big natomiast według mnie zdecyduje się właśnie na Mirage, bo wiedzą, że grają tam lepiej od swojego oponenta. Według mnie BIG wygra swoją mapę, nawet jeśli polegną na pierwszej i będzie to prowadziło do trzeciej mapy. BIG rozkręca się z minuty na minutę i dosyć często po prostu na drugiej mapie grają lepiej, nawet jeśli nie jest to ich wybór. Tutaj jednak wydaje mi się, że ich doświadczenie pomoże im lepiej przeczytać zamiary Sprout na to spotkanie i dzięki temu mądrze rozegrają kwestię wyboru map. Kurs na to zdarzenie jest całkiem przyjemny, dlatego to właśnie od niego zaczynam swój kupon!

forBet
1.56
Big wygra drugą mapę

Baner grupy typerskiej facebook

Anonymo – DBL Poney
22.05.2021 r. Godz. 21:00

W końcu, mecz, na który czeka każdy polski fan Counter Strike, kolejny mecz Anonymo na turnieju Flashpoint 3! I chociaż emocje wobec samego turnieju są różne, tak jednak sam występ Polaków na turnieju rangi RMR i co więcej, naprawdę dobra gra, która wiąże się z nadziejami na zajście jak najdalej w turnieju pokazuje, że polski CS pomalutku wstaje z kolan. Nie stoi jeszcze wyprostowany, ale przynajmniej nie musimy już się wstydzić za żadną Polską ekipę, a duża część światowej społeczności stoi za nami w związku z aferą o powtórzenie spotkania z NiP! Dziś przed Polakami bardzo interesujący rywal, drużyna, która pokonała Vitality 2:0, jednak czy starczy im sił na zatrzymanie Snaxa i Innocenta?

Kursy w tym spotkaniu są niezwykle wyrównane, a przez to też po prostu wysokie. Szczerze mówiąc, bardzo mnie to zdziwiło, zwłaszcza patrząc na fakt, że drużyny te spotkały się już dwa razy w ciągu ubiegłego miesiąca, obydwa mecze rozgrywane były w ramach kwalifikacji właśnie do turnieju Flashpoint i w obydwu spotkaniach Polacy rozgromili swoich oponentów 2:0!! Zdaję sobie sprawę, że mecz meczowi nierówny i dziś być może nie zobaczymy 2:0, jednak pomimo tego spodziewałem się zobaczyć faworyta właśnie w polskiej ekipie. Sam uważam, że grają oni w tym momencie lepiej od Francuzów, w formie jak z 2014 roku jest Snax, również Innocent czy Mynio często zdobywają po dwa, trzy fragi na rundę, wszystko zdaje się być przygotowane przez Anonymo.

Anonymo najlepiej prezentuje się na tych trzech mapach: Nuke, Vertigo oraz Mirage, chociaż ta trzecia mapa jest zwyczajowym pierwszym wykluczeniem Francuzów i nie spodziewam się, żeby miało to dzisiaj ulec zmianie. Na dwóch pierwszych mapach natomiast pokonali już dwukrotnie swoich przeciwników i to w bardzo wyraźny sposób, jasno pokazując kto jest lepszy. Być może DBL dziś zdecydują się na wybór Overpassa, patrząc na to jak słabo Anonymo sobie na nim radzi, jednak w ostateczności i tak powinniśmy zobaczyć Vertigo jako decidera. W takim rozkładzie map według mnie Anonymo powinno po raz trzeci pokazać swoją wyższość i zakwalifikować się do kolejnej rundy turnieju!

Wiem, że takie patriotyczne typy często zawodzą, jednak Anonymo w ostatnich dniach pokazuje naprawdę kawał świetnej gry i w meczu z Hyenas, pomimo ogromnych emocji, jakich nam dostarczyli, to na koniec nas nie zawiedli i wygrali swoje spotkanie. Dziś rywal nieco trudniejszy w teorii, jednak w praktyce Anonymo pokazało, że lubi i potrafi grać na Francuzów. Snax w wywiadzie mówił, że ma ogromne zaufanie do reszty chłopaków, co pozwala mu na nieco szaleństwa i zdobywanie, chociażby Ace przeciwko Ninjas in Pyjamas. Każdy zawodnik Anonymo jest w świetnej formie, widzieliśmy już bohaterskie akcje Snaxa, Kylara w ostatnim spotkaniu, Keia, Innocenta, klipy z trzema fragami Mynia na Nuke również biją rekordy popularności, ta drużyna po prostu jest na fali!!!

forBet
1.89
Anonymo wygra spotkanie

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera

 

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esport forbet 22.05

Zaloguj się aby dodawać komentarze