BDO, tak blisko, tak blisko… Montgomery 2-3, Robson z 2-0 na 2-3, Harrysoon z meczową lotką w ręce.  W każdej nietrafionej analizie zabrakło odrobiny sportowego farta,  zmieniam formułę z Double na single i lecimy z tymi Mistrzostwami. Zapraszam i życzę powodzenia po raz czwarty z o2 arena!

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Aż 1200 złotych na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

Skuteczność typów na Dart w styczniu: 3/6

Profit/strata w typach na Dart w styczniu: +454PLN

Martijn Kleermaker- Paul Hogan

W tym spotkaniu zwycięzcę widzę tylko jednego, w ostatnim spotkaniu Paul odniósł miażdzący triumf nad Smithem i nie ma o czym tutaj dyskutować. Średnia rzutów zbliżona do 100 punktów, jedna double 18 od zakończenia lega w 9 rzutach, a także 7 180tek i checkout powyżej 150 punktów. Czego chcieć więcej? Tym bardziej biorąc pod uwagę ogólny poziom rozgrywek i raczej o wiele, wiele niższe statystyki zawodników i bezpośrednich rywali. W tym spotkaniu Paul przeszedł samego siebie, gdyby zamknąć oczy i posłuchać jedynie speaker, można było pomyśleć, że to wielki Michael van Gerwen rzuca wlasnie do tarczy. Widowisko na poziomie wysokiej drabinki PDC, z przekonaniem i ręką na sercu. Było to drugie spotkanie Hogana na Mistrzostwach i drugie zwycięstwo, z resztą dokładnie tak jak przewidywali bukmacherzy, również tamto spotkanie Paul rozpoczął w wielkim stylu od 180tki w pierwszych lotkach. O Hoganie i jego karierze za moment, teraz czas na zdanie o pojedynku Holendra w pierwszej rundzie. Kleermaker spotkał się z o wiele niżej notowanym rodakiem Vosem i wygrał ten pojedynek bez wielkiej historii i problemów 3-0. Młody Holender nie był w stanie przeciwstawić się starszemu i bardziej utytułowanemu rodakowi. Ja w tym spotkaniu widzę tylko jeden rozsądny rezultat, czyli całkowitą dominację Paula, zabezpieczając się daje w swoim typie małą granicę błędu i możliwość wygrania jednego seta.

Baner - skubiemy bukmachera

A teraz kilka słów o moim faworycie!

Paul Hogan (ur. 30 sierpnia 1963 r. W Dudley ) jest angielskim graczem w rzutki. Kibice nazywają go „ Krokodyl Dundee ” po filmie z udziałem jego imiennika, australijskiego aktora Paula Hogana .

Hogan zadebiutował w Mistrzostwach Świata w 1995 roku, dochodząc do ćwierćfinału. Pokonał Per Skau i Seana Palfreya, po czym przegrał z Richiem Burnettem, który wygrał turniej. Wrócił w następnym roku, ale nie mógł powtórzyć swojego występu sprzed 12 miesięcy, przegrywając w pierwszej rundzie z Mattem Clarkiem . Nie zakwalifikował się do 1997 i 98, ale zrobił to w Mistrzostwach Świata 1999, ale znów przegrał w pierwszej rundzie z Colinem Monkiem . Dopiero w 2004 roku Hogan powróci na Lakeside, pokonując Boba Taylora w pierwszej rundzie, ale przegrał w drugiej rundzie z panującym wówczas mistrzem świata Raymondem van Barneveldem. W 2006 roku osiągnął najlepszy wynik w Lakeside z ćwierćfinałowym miejscem. W pierwszych dwóch rundach pokonał Holendrów Mareno Michels i Albertino Essers, po czym przegrał z innym Holendrem Jelle Klaasen, który podobnie jak Burnett 11 lat wcześniej był ostatecznym mistrzem. Hogan powrócił w 2007 roku, ale przegrał w pierwszej rundzie z Shaunem Greatbatchem . Hogan następnie przez kilka lat nie zakwalifikował się.

Hogan również trzykrotnie dotarł do ostatniego 32 etapu Winmau World Masters , w 1989, 1998, 2003 i 2014. Grał także w UK Open w 2003 roku, przegrywając w drugiej rundzie z Terry Jenkinsem .

W 2005 roku Hogan wygrał pierwszy Open Tournament, wygrywając British Classic, wygrywając z Johnem Waltonem , Steve’em Farmerem , Mikiem Veitchiem i Jamie Caven, zanim pokonał Gary’ego Andersona w finale.

Hogan był w gorszej formie w kolejnych latach, ale spowodował niespodziankę, przechodząc przez kwalifikacje do BDO World Darts Championship 2014 , jego pierwszej kwalifikacji do turnieju Lakeside od siedmiu lat. Wygrał swój wstępny mecz z Karelem Sedláčkiem, zanim został pokonany 3: 2 przez Scotta Mitchella, mimo że trafił checkouty 161, 141 i 90, gdy Mitchell po raz pierwszy rzucił na mecz. Hogan kontynuował ten sukces, pokazując się na UK Open 2014, pokonując trzykrotnego mistrza świata Johna Part 5–0 w sesji otwierającej, a następnie zwyciężył 9: 3 nad Benito van de Pasem.

Paul Hogan zakwalifikował się do turnieju UK Open w 2015 r., W którym pokonał Lee Russella, Dereka Blanda, Darrena Johnsona i Benito van de Pasa, po czym przegrał ze światowym numerem jeden światowych list Michaelem van Gerwenem w wysokiej jakości pojedynku 9–4.

Hogan powrócił na pierwsze miejsce podczas BDO World Darts Championship 2017, kiedy pokonał Martina Phillipsa, aby zmierzyć się z numerem jeden na świecie, Glenem Durrantem, i prawie spowodował ogromną niespodziankę. Paul wygrał 11 z pierwszych 13 meczów, prowadząc 3–0 w setach i 2–0 w legach. Potrzebując jednej lega do wygrania i checkouta 16 punktów, niestety Durrant powrócił rewelacyjnie, wygrywając 4–3. Glen Durrant zdobył tytuł.

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Warto wiedzieć:

  • Używając kodu promocyjnego 1200PLN przysługuje Tobie także bonus za drugą (do 500 PLN), trzecią (do 500 PLN), a nawet czwartą wpłatę (do 50 PLN)! eWinner bonus czeka właśnie na Ciebie!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!