Ostatnie zmagania telewizyjne przed Mistrzostwami Świata! Gramy darta z kursem 3,44!

darts-Położone latki na tablicy dart 27.11.2022

Próba generalna na scenie telewizyjnej przed grudniowymi Mistrzostwami Świata w darcie, które startują już 15 grudnia. Jednak zanim podsumowanie całego sezonu i walka o miano najlepszego zawodnika świata, to przed nami zmagania w Minehead, które jak zawsze wypełnione jest w pełni kibicami z całego świata. Po 30. rundach w roku podczas Players Championship oraz dwóch dniach zmagań 64. zawodników z najwyższą punktacją w klasyfikacji generalnej tej imprezy, na placu boju pozostała już jedynie ósemka najlepszych. Kto na koniec dnia będzie mógł cieszyć się z ostatniego tytułu telewizyjnego w tym roku? Sprawdźcie, co proponuję! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Players Championship Finals

Jesteśmy już na poziomie ćwierćfinałów. Formuła w Players Championship Finals jest dosyć specyficzna, gdyż w trzy dni mierzy się ze sobą aż 64. zawodników. Wszystko rozgrywa się na dwóch scenach. Scena numer 1 jest tą główną i finałową, na której rozegrane zostaną wszystkie dzisiejsze pojedynki. Druga jest bardziej komercyjna i przypominająca zmagania podłogowe, które prowadzą właśnie do finału tego turnieju. Często w tym wydarzeniu mamy styczność z niespodziankami i to właśnie przez to, że rywalizacja toczy się na bocznym miejscu, co mniej stresuje zawodników spoza topki. W tym roku nie mamy do czynienia z większą niespodzianką w gronie ćwierćfinalistów i chyba największym zaskoczeniem jest awans Callana Rydza, który pomimo fatalnej gry i zdecydowanie najniższej średniej z tarczy na trzy lotki spośród wszystkich zawodników, ma szansę “przepełznąć”, bo inaczej nie można tego nazwać, do najlepszej czwórki. Dodatkowo na scenie zobaczymy jeszcze Claytona, van Duijvenbode, Crossa, Nopperta, Gerwena, Humphriesa oraz Cullena. Bardzo mocne nazwiska, a to może zapowiadać nam nie lada spektakle w ich wykonaniu. 1/4 finału gramy w formule “best of 19 legs”, półfinały i finał “best of 21 legs”. Jeżeli chcesz zagrać z nami darta i odebrać zakład bez ryzyka do 125PLN, załóż konto w STS z kodem promocyjnym od Zagranie!

Grupa Zagranie

Callan Rydz vs Jonny Clayton: typy i kursy bukmacherskie (27.11.2022 r. – 13:45)

Mecz, od którego zacznę nasze dzisiejsze zmagania z dartem, to pojedynek, gdzie moim zdaniem mamy zdecydowanego faworyta spotkania w osobie Walijczyka, a więc Jonny Claytona, który podejmować będzie miejscowego zawodnika z Anglii, Callana Rydza. Co ciekawe, w drodze do ćwierćfinału, Rydz jeszcze ani razu nie zagrał na głównej scenie w Minehead i będzie to dla niego nowe otoczenie i sądzę, że może go to nieco mocniej speszyć, co w tym sezonie często występowało w jego występach. Cały sezon Anglika jest bardzo falujący w formę. Raz potrafi bardzo skutecznie i systematycznie bawić się grą na sektorze “20”, a raz gra totalne dno ze średnią około 75. Zupełnie nie wierzę obecnie w jego dyspozycję, ale trzeba przyznać, że wykorzystał w pełni dobre ustawienie w drabince. Nie sądzę, aby był w stanie udźwignąć presję w końcu w starciu z dużo lepszym zawodnikiem. Jonny może nie jest moim faworytem do wygrania tego turnieju, jak i do wysokiego zajścia w Mistrzostwach Świata, ale pomimo że nie gra rewelacji, to jego występy są na stabilnym poziomie ze średnią w okolicach 96. punktów.

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2019: 

PC2 2021 – 8:7 Callan Rydz

Grand Prix 2021 – 2:0 w setach Jonny Clayton

Najlepsze występy w sezonie w PC: 

Callan Rydz:

PC6 – 1/8 finału i porażka z Martin Schindler

PC7 – 1/8 finału i porażka z Rob Cross

PC8 – 1/8 finału i porażka z Chris Dobey

PC11 – 1/4 finału i porażka z Nathan Aspinall

PC15 – finał i porażka z Michael Smith

PC27 – 1/2 finału i porażka z Rob Cross

PC30 – 1/8 finału i porażka z Martin Schindler

Players Championship Finals (obecny turniej): wygrana z: Madars Razma – 6:5; Ricardo Pietreczko – 6:3; Keane Barry – 10:8

Jonny Clayton:

PC1 – 1/4 finału i porażka z Peter Wright

PC4 – 1/8 finału i porażka z Dave Chisnall

PC6 – 1/8 finału i porażka z Michael Smith

PC9 – 1/8 finału i porażka z Michael van Gerwen

PC12 – 1/4 finału i porażka z Damon Heta

PC13 – 1/8 finału i porażka z Martijn Kleermaker

PC20 – 1/4 finału i porażka z Adrian Lewis

PC21 – finał i porażka z Brendan Dolan

PC27 – 1/8 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Players Championship Finals (obecny turniej): wygrana z: John O’shea – 6:0; Ross Smith – 6:5; Ryan Joyce – 10:3

Co obstawiać?

W tym spotkaniu nie widzę innego faworyta do awansu niż Claytona. Gra on bardzo stabilny dart, który spokojnie powinien wystarczyć na mało równego Rydza. Callan nie miał mocnych zawodników do pokonania, co widać w powyższych statystykach, a w dodatku w jedynym pojedynku telewizyjnym tych panów, został przez Claytona zdetronizowany pod każdym kątem. Sądzę, że i tym razem doświadczenie i lepsze podejście do meczu na scenie tv okaże się decydujące. Dlatego w tym spotkaniu gram na zwycięstwo Walijczyka z handicapem legów! Taki zakład możecie zawrzeć w STS, gdzie warto odebrać bonusy na start od Zagranie!

Jonny Clayton -1,5 handicap legów
Kurs: 1.53
Zagraj!

Danny Noppert vs Michael van Gerwen: typy i kursy bukmacherskie (27.11.2022 r. – 16:15)

Drugi mecz, który wziąłem pod lupę, i który zaciekawił mnie swoją ofertą, to starcie dwóch najlepszych Holendrów w stawce PDC oraz jak najbardziej zasłużenie wybrany mecz sesji popołudniowej, starcie Michael ban Gerwen vs Danny Noppert. Ich pojedynki w tym sezonie są dużą niewiadomą, gdyż na zmianę wygrywają ze sobą emanując wysoką formą przy każdej wizycie dzieląc scenę telewizyjną. Bardzo duży progres w grze ze strony Nopperta, który obecnie plasuje się na 9. miejscu w rankingu PDC. Michael stracił pozycję lidera już stosunkowo dawno, ale ten sezon wydaje się dla niego mogącym być przełamaniem i powrotem na pozycję lidera. Jest obecnie na 3. pozycji na świecie, ale wielokrotny mistrz świata widać, że szykuje swoją formę na ostateczne zmagania na MŚ. W tym turnieju gra rewelacyjnie i bardzo pewnie. Wydaje się, że najsłabszy mecz w jego wykonaniu był z Cameronem Menziesem, ale ostatecznie wygrał go 6:4. Dla Nopperta zdarzyła się delikatna wpadka z Campbellem, który potrafił docisnąć go do ściany i korzystać z pomyłek Holendra. Dużo nerwowych podejść ze strony Nopperta, co może trochę niepokoić przy kolejnym starcie. Inaczej zupełnie wygląda to u Gerwena, który po raz kolejny jest jak maszyna i tym razem, ma już słabszy mecz za sobą. Który z nich okaże się dzisiaj lepszy?

Statystyki:

Mecze bezpośrednie od 2019 (liczba 180-tek): 

World Series Finals 2019 – 11:2 (9/3)

PC4 2020 – 6:4 Danny Noppert

PC9 2020 – 6:0 MVG

PC17 2021 – 6:5 MVG

European Tour 2021 – 6:5 MVG (2/4)

World Grand Prix 2021 – 0:2 w setach Danny Noppert (3/2)

European Tour 2022 – 6:4 Danny Noppert (4/1)

PC8 2022 – 6:3 MVG

PC9 2022 – 6:2 Danny Noppert

European Tour 2022 – 8:5 MVG (1/2)

Dutch Masters 2022 – 6:4 Danny Noppert (6/1)

Najlepsze występy w sezonie w PC: 

Danny Noppert:

PC6 – 1/2 finału i porażka z Ricky Evans

PC8 – 1/8 finału i porażka z Michael van Gerwen

PC9 – 1/2 finału i porażka z Andrew Gilding

PC16 – 1/8 finału i porażka z Andrew Gilding

PC19 – finał i wygrana z Andrew Gilding

PC21 – 1/8 finału i porażka z Brandon Dolan

PC22 – 1/2 finału i porażka z Krzysztof Ratajski

PC23 – 1/8 finału i porażka z Ted Evetts

PC26 – 1/8 finału i porażka z Dirk van Duijvenbode

Players Championship Finals (obecny turniej): wygrana z: Simon Withlock – 6:1 (4); James Wade – 6:1 (1); Matthew Campbell – 10:9 (3)

Michael van Gerwen:

PC3 – 1/2 finału i porażka z Damon Heta

PC8 – finał i wygrana z Martin Schindler

PC9 – 1/4 finału i porażka z Danny Noppert

PC10 – finał i wygrana z Peter Wright

Players Championship Finals (obecny turniej): wygrana z: Ryan Meikle – 6:3 (2); Cameron Menzies – 6:4 (2); Dimitri van der Bergh – 10:6 (10)

Co obstawiać?

W tym spotkaniu kieruję się w statystyki i mogę wiele osób zdziwić tym typem, jednakże sądzę, że jest value w takiej propozycji. Nie bez celu wspomniałem o 180-tkach u tych zawodników, ponieważ moim zdaniem, będzie tutaj bardzo blisko. Na dłuższych dystansach coraz lepiej w tej części sezonu wygląda to u byłego mistrza świata, stąd też moje przekonanie, że będzie on dzisiaj często na potrójnych dwudziestkach. Nie mam propozycji co do przewidzenia wyniku, ale sądzę, że lepszy w aspekcie maksów będzie Michael. Dlaczego? Ostatnio ta statystyka mocno się poprawiła. Na dłuższych dystansach w meczach często odwiedza T20, a wczorajsze i przedwczorajsze mecze Nopperta nie przekonują mnie, czy jest w stanie udźwignąć systematyczność w tym pojedynku. Dlatego gram na więcej maksów po stronie MVG! 

MVG więcej 180-tek
Kurs: 2,25
Zagraj!

Kupon dart double STS 27.11.2022

100 zł - zakład bez ryzyka na start ze zwrotem na konto główne. Najwyższa oferta powitalna w Polsce 1660 zł - TYLKO U NAS!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze