Ostatnie typy przed All-Star Game – gramy z NBA o 304 PLN!

Koszykówka NBA

Dziś tylko dwa mecze przed nami, a spora część zawodników jest już na wakacjach – czwartek to bowiem ostatni dzień przed weekendem gwiazd, który rozpocznie się już w piątek, a kulminacją będzie niedzielny Mecz Gwiazd. Przerwa w normalnych meczach potrwa aż do czwartku. Sprawdźcie więc, co dla Was przygotowaliśmy w ostatnim dniu rozgrywek przed All-Star Game!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce!

Szukasz typów na NBA? Dołącz do naszej grupy NBA!

Skuteczność typów NBA w lutym: 12/27

Profit: -346

Stało się! Milwaukee Bucks wreszcie przegrali mecz bez Giannisa Antetokounmpo, a Khris Middleton nie dał tym razem zastąpić greckiego skrzydłowego tak, jak robił to w poprzednich spotkaniach. Tym samym Indiana Pacers przerwali serię sześciu kolejnych porażek… Drugi typ z wczoraj nie miał więc większego znaczenia, natomiast warto odnotować, że Karl-Anthony Towns koniec końców nie zagrał przeciwko Charlotte Hornets z powodu kontuzji nadgarstka – wiadomość pojawiła się na kilka godzin przed meczem, a nawet sam trener Wolves przyznał, że nie wie jak i gdzie doszło do urazu podkoszowego.

Zdarzenie: New Orleans Pelicans – Oklahoma City Thunder

Typ: New Orleans Pelicans -2.5

Kurs: 1.90

Dziś przed nami tylko dwa spotkania, dlatego też nie mamy dużego wyboru, ale mimo tego przygotowałem dla Was dwa typy. Po pierwsze zagramy na zwycięstwo New Orleans Pelicans różnicą co najmniej trzech oczek w pojedynku z Oklahoma City Thunder. Zaufam tym razem Pelikanom, a to dlatego, że podopieczni Alvina Gentry’ego spisują się ostatnio naprawdę dobrze i na pewno będą chcieli w dobrym stylu zakończyć zmagania przed przerwą na All-Star Game. Ekipa z Nowego Orleanu wygrała trzy ostatnie spotkania, a znakomicie spisywał się m.in. Zion Williamson, który za każdym razem zdobywał 20 lub więcej oczek. Ogółem, pierwszoroczniak notuje serię pięciu kolejnych spotkań z tak wysokim dorobkiem punktowym, a przeciwko Blazers zaliczył rekordowe w karierze 31 oczek. Teraz stanie przed poważnym wyzwaniem, bo jego Pels jeszcze nie wygrali w tym sezonie z zespołem Oklahoma City Thunder. Trzy mecze i trzy porażki.

Ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Pelicans w żadnym z tych trzech poprzednich pojedynków nie mogli jeszcze korzystać z Williamsona, a co za tym idzie dziś stawiamy, że przerwą wreszcie tę złą passę i ograją Thunder – tym bardziej że drużyna z Oklahomy przeżywa ostatnio mały kryzys i nie jest już tak skuteczna jak wcześniej. Warto dodać, że Pelicans mają bilans 5-0 w ostatnich pięciu meczach, do których przystępowali w roli faworyta – dziś ponownie wystąpią w tej roli, a jak widać po tych sukcesach z ostatnich meczów, czują się w tej pozycji bardzo dobrze. Na ten moment nie wiadomo, czy w barwach Pelikanów zagra Brandon Ingram – jego występ stoi pod znakiem zapytania, natomiast NOP dobrze radzą sobie ostatnio bez swojego skrzydłowego, dlatego też stawiam na to, że pokryją dziś handicap i w dobrych humorach rozpoczną przerwę na All-Star Weekend.

Zdarzenie: Boston Celtics – Los Angeles Clippers

Typ: Ivica Zubac Over 6.5 Pts

Kurs: 1.82

I drugi typ na dzisiaj to co najmniej siedem punktów Ivicy Zubaca w pojedynku między Los Angeles Clippers a Boston Celtics. Źle się ostatnio wstrzeliliśmy, bo akurat trafiliśmy na zły dzień Jaysona Tatuma, który po znakomitej grze w poprzednim tygodniu spudłował wszystkie siedem rzutów przeciwko Houston Rockets. Ominiemy więc tym razem Celtów i zamiast tego postawimy na podkoszowego Clippers, który powinien zdobyć co najmniej siedem oczek w starciu z bostońskim frontcourtem. Zubac zdobywał siedem lub więcej punktów w każdym z ostatnich pięciu meczów:

• dziewięć punktów, 3/5 z gry przeciwko San Antonio Spurs
  • dwanaście punktów, 6/6 z gry przeciwko Miami Heat
  • siedem punktów, 3/3 z gry przeciwko Minnesota Timberwolves
  • osiem punktów, 4/4 z gry przeciwko Cleveland Cavaliers
  • siedem punktów, 3/3 z gry przeciwko Philadelphia 76ers

To już więc szesnaście kolejnych trafień Zubaca z rzędu, który od czterech meczów nie spudłował jeszcze choćby jednego rzutu. Nie odgrywa on co prawda zbyt dużej roli w ataku Clippers, ale dobrze spisuje się jako rolujący do kosza. Potrafi też dobrze biegać do kontry, a ostatnio pokazał także solidny rzut z półdystansu, dlatego też wierzę, że przeciwko Celtics zostanie dobrze wykorzystany i zdobędzie co najmniej siedem oczek. Skłaniam się ku temu także dlatego, że podstawowy środkowy Celtów – niemiecki zawodnik Daniel Theis – ma z reguły problemy z tego typu zawodnikami, którzy są wyżsi i silniejsi od niego. Co prawda ostatnio Niemiec znakomicie zatrzymał Stevena Adamsa w pojedynku Celtics i Thunder, natomiast z Zubacem w poprzednich pojedynkach miał sporo problemów i spodziewam się, że w tym europejskim starciu górą będzie jednak Zubac.