Mistrzostwa Świata w League of Legends trwają już od kilku dni, jednak na razie jesteśmy świadkami pojedynków w fazie play-in, gdzie drużyny walczą o awans do fazy grupowej. Oczywiście oczy wszystkich zwrócone są w kierunku takich drużyn jak Hanwha Life Esports czy LNG Esports, jednak w grupie B mamy o wiele więcej mniej znanych drużyn, które również mają wiele do udowodnienia i często zaskakują faworytów. Dziś przed nami jedynie cztery spotkania, jednak łatwo znaleźć w nich ciekawe typy. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Beyond Gaming – DetonatioN FocusMe
06.10.2021 r. Godz. 15:00

Zacznijmy od krótkiego przedstawienia obydwu drużyn, bo niektórzy mogą nie kojarzyć tych zespołów ze słabszych lig. Przy okazji przedstawię wam również STS kod promocyjny, przeczytajcie o korzyściach związanych z rejestracją z naszym hasłem! Drużyna ta powstała w styczniu tego roku, w wyniku przejęcia spota organizacji ahq eSports club. Są oni drugą drużyną z regionu PCS, czyli tajwańskiego, która zakwalifikowała się na Worldsy, zaraz po PSG Talon, które czeka już na nich w grupie. Detonation FocusMe to natomiast ekipa z Japonii, a konkretnie aktualny mistrz tego regionu. Według bukmacherów faworytami tego starcia są zawodnicy z Tajwanu, jakie są rzeczywiste mocne i słabe strony obydwu ekip i na kogo warto stawiać w tym meczu?

Najważniejsza kwestia dotycząca Beyond Gaming, to zmiany w składzie, jakie przeprowadzili oni w ciągu pierwszych dwóch dni Mistrzostw. W pierwszym spotkaniu na górnej alei wystąpił zmiennik w postaci zawodnika o nicku PK, jednak rezultat nie był satysfakcjonujący, bo przegrali oni spotkanie otwarcia przeciwko Galatasaray. Wobec tego na drugi dzień rozgrywek powrócili oni do swojego nominalnego toplanera, czyli Lianga, jednak polegli również w meczu z Cloud9.

Detonation FocusMe pokonali w świetnym stylu ekipę Galatasaray, a szczególną rolę w tym meczu odegrał Evi, który dominował na swoim Urgocie. Popełniali oni drobne błędy w macro, jednak jest to wpisane w ryzyko przy typowaniu słabszych drużyn, nikt przecież nie gra idealnie. DFM ma jednak pomysł na każde spotkanie i pomimo porażki przeciwko Cloud9, to wyglądali w tym meczu bardzo dobrze. Dodatkowo bardzo wysoki kurs tym bardziej zachęca na stawianie na nich w tym meczu, bo to po prostu dobra okazja, zwłaszcza patrząc na wczorajsze rezultaty. Beyond prawdopodobnie zakończy grupę wyżej niż Unicorns of Love, jednak według mnie ich gra wyglądała chaotycznie i nie powinni być faworytami w dzisiejszym meczu z DFM.

Baner grupy typerskiej facebook

Drużyna Eviego zagrała już trzy bardzo dobre spotkania i ciągle nie wiem, dlaczego nie są traktowani jak równa drużyna, chociażby z Galatasaray czy Beyond Gaming. Na ten moment mają oni bardzo duże szanse na zajęcie drugiego miejsca w swojej grupie, a to stawia ich w bardzo dobrej pozycji o walki o dalszy awans. Wszystko jest w ich rękach i dla mnie są oni lepszą drużyną od swoich oponentów, którzy po prostu są zagubieni na mapie. STS BONUS – na tej stronie przeczytacie dokładne informacje o gratisach i prezentach dla was!

Według mnie kursy wystawione na Detonation FocusMe są bardzo atrakcyjne, a ich szanse na wygraną w tym spotkaniu o wiele wyższe, niż te kursy mogłyby sugerować. DFM zaprezentowało wczoraj świetną formę w zwycięskim meczu przeciwko Galatasaray, a to właśnie turecka drużyna wydawała się być faworytem do zajęcia drugiego miejsca w grupie. Teraz wszystko jest w rękach Detonation FocusMe i według mnie wykorzystają dziś tę szansę idealnie. Beyond ma swoje problemy, które zostały już zauważone i wypunktowane przez pozostałe drużyny i DFM powinno dziś również pokonać ich na Summoners Rift. Kurs na ich wygraną jest w zasadzie singlowy, dlatego też samotnie wrzucam go na mój kupon! Po więcej typów na League of Legends zapraszam na naszą stronę, a tymczasem czekamy na wieczorne spotkania!

STS
2.22
DFM wygra spotkanie

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry

Sts kupon 06.10.2021 r.

Fot. Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze