Kolejny dzień na Igrzyskach Olimpijskich za nami. Możemy być zadowoleni, bo mamy pierwszy medal, ale o ten walczy mnóstwo nacji w sportach zespołowych. Czwartek to 3 kolejka fazy grupowej turnieju piłki ręcznej kobiet. Tak samo jak w przypadku panów możliwe tego dnia jest zapewnienie sobie awansu przez pewne nacje, jak i pożegnanie się z ewentualnym awansem do kolejnej rundy. Przed nami kilka ciekawych spotkań, jak i takich, w których zwycięzcę znaleźć łatwo. Ponownie typujemy mecze, które zaczynają dzienne zmagania w Tokio. W grze choćby Holenderki, ale i gospodynie tego turnieju. Będą jakieś niespodzianki? Zobaczmy. Gramy u bukmachera Totolotek.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 150PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Holandia K – Angola K

29.07.2021r. 02:00

Grupa A turnieju i spotkanie nacji, które zajmują odpowiednio 2 i 6 miejsce w tabeli. Dla jednych oznacza to prawdopodobnie awans do 2 rundy w przypadku wygranej, a dla Angoli możliwy koniec marzeń o kolejnej rundzie. Oranje świetnie przygotowały się do tego turnieju i to potwierdzają te dotychczasowe 2 serie gier. 2 mecze, 2 pewne wygrane, mnóstwo dobrej gry w ataku, jak i w obronie. Łącznie do te pory rzuciły aż 75 bramek, co na ten moment jest najlepszym wynikiem w turnieju pań. Oczywiście do tej pory za rywalki miały tylko Azjatki, co wielkim problemem dla nich nie było. Schody zaczną się dla nich później, aczkolwiek budowanie serii wygranych i pewności siebie nie jest tutaj bez znaczenia. Po tym spotkaniu do rozegrania pozostaną im już tylko starcia z Czarnogórą i Norwegią, które będą decydować o końcowym układzie tabeli. Holandii na pewno marzy się 1 miejsce. Bilans bramkowy może mieć tu pewne znaczenie, dlatego warto rzucać jak najwięcej bramek.

Jeśli chodzi o Angolę to ta pokazała się z niezłej strony przeciwko reprezentacji Norwegii. Porażka była tutaj przewidywana, ale były momenty dobrej gry, był fragment meczu spędzony na prowadzeniu w okolicach 10 minuty, tak więc można być z siebie zadowolonym, aczkolwiek szanse na awans nieco maleją przy takich rozstrzygnięciach w grupie. Trzeba mocno się sprężyć i pokazać jeszcze lepszą grę, tak by mieć szanse na awans, co jest pewnie celem kraju z Afryki. O tym rozstrzygną mecze z Japonią i Koreą Południową, aczkolwiek w meczach z tymi mocnymi również należy pokazać się z dobrej strony i trochę tej krwi im napsuć. 11, a potem 9 to różnice bramkowe w dotychczasowych meczach z udziałem Angoli.

Co typować?

Holandia na razie bardzo pewnie odprawiła nacje z Azji, dwukrotnie różnicą co najmniej 10 bramek. Angola zagrała lepiej z Norwegią niż z Czarnogórą, ale dalej to nie jest poziom, by móc przegrywać w okolicach 6-7 bramek, co byłoby już jakimś sukcesem, bo tu celem jest po prostu nie dotarcie przez rywalki do granicy 10 bramek różnicy. Linie na handicap wystawione na ten moment w zakładach Totolotek są moim zdaniem jak najbardziej do pokrycia, tak więc od tego zaczynam mój kupon.

Totolotek
1.75
Holandia -6.5
Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Japonia K – Korea Południowa K

29.07.2021r. 07:15

Pozostajemy w grupie A, bowiem to spotkanie dwóch nacji z Azji może mieć naprawdę kluczowe znaczenie w kontekście ewentualnego awansu z 4 miejsca do kolejnej rundy. Japonia w ostatnim meczu mocno zaskoczyła, bowiem udało im się pokonać Czarnogórę. Taki obrót spraw sprawia, że mogą tym meczem wyeliminować swoje rywalki z rywalizacji o awans i przybliżyć się do zapewnienia sobie awansu. Nastroje na pewno zostały mocno poprawione po tej porażce 11 bramkami z Holandią. Niestety nie maja przewagi na trybunach w postaci kibiców, aczkolwiek własne obiekty, dobrze znane to jest już jakiś argument przemawiający za reprezentacją Japonii. Te będą walczyć, jak uda się wygrać, to będzie jakiś dowód bardzo dobrego przygotowania i poniekąd zakończenie w pewnym stopniu dominacji w Azji rywalek, wszak chyba nietrudno domyślić się, że te wszystkie turnieje kontynentalne mają o wiele mniejszą wartość niż Igrzyska.

Po 2 kolejkach chyba nie ma gorszej reprezentacji aniżeli Korea Południowa. Oczywiście start mają bardzo trudny, bo i trafiły na sam początek na najlepsze nacje w grupie A. Norwegia i Holandia zabawiły się z nimi, rzucając im łącznie ponad 80 bramek, co jest najgorszym wynikiem w turnieju jeśli chodzi o postawę defensywną. Oba mecze przegrane wysoko, bo zawsze różnicą co najmniej 10 bramek. Nie jest to na pewno powód do zadowolenia, w zasadzie po takich meczach trudno znaleźć coś, z czego można by być dumnym. Łącznie rzuciły co prawda 63 bramki, ale trzeba powiedzieć, że i rywalki na bardzo dużo im pozwalały. Od wielu lat to jest najlepsza reprezentacja w Azji, która rządzi i dzieli na wszystkich turniejach. Teraz jest doskonała okazja, by to potwierdzić.

Co typować?

Faworytem i to dosyć wyraźnym według bukmacherów jest reprezentacja Korei Południowej. Myślę jednak, że kwestia wygranej w poprzedniej kolejce przez Japonki może mieć tu pewne znaczenie psychologiczne. Przełamały się, ograły faworytki do wyjścia z grupy i w tym momencie na swoje rywalki patrzą mocno z góry. Ja widzę tutaj szansę dla nacji z Kraju Kwitnącej Wiśni, dlatego ten kupon kończę handicapem w ich stronę. Dodatkowo proponuję skorzystanie z oferty bonusowej w Totolotku, rejestrując się wcześniej z naszym kodem promocyjnym.

Totolotek
1.54
Japonia +4.5
kupon totolotek

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze