Gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Olympique Lyon? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy właśnie w tym artykule, gdzie dokładnie opiszemy, jak obejrzeć za darmo starcie Milika z Lyonem. Po kursach bukmacherskich widać, że teoretycznie większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to wykorzystają?

baner na marsylia - lyon od sts
fot. sts

Olympique Marsylia – Olympique Lyon, gdzie oglądać

W niedzielę w Ligue 1 dojdzie do rywalizacji Olympique Marsylia – Olympique Lyon, a więc będziemy mogli w akcji oglądać dwie ekipy o wysokim potencjale, ale nie grające na miarę swoich możliwości. Gospodarze mają zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo, co akurat nas nie dziwi. Milik i spółka to ogólnie lepsza drużyna, więc teraz muszą jeszcze to udowodnić na boisku. Gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Olympique Lyon? O tym piszemy niżej!

Olympique Marsylia – Olympique Lyon, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Olympique Marsylia – Olympique Lyon będzie do obejrzenia w Eleven Sports oraz Canal+ Sport. Aby mieć dostęp do tych kanałów w TV musisz zadbać o odpowiedni pakiet u swojego operatora kablówki, a to kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Istnieje jednak inne rozwiązanie, które jest darmowe, a mowa tutaj o STS TV. O szczegółach dotyczących tej platformy piszemy niżej!

Olympique Marsylia – Olympique Lyon, transmisja za darmo

Jak oglądać transmisję online z meczu Olympique Marsylia – Olympique Lyon za darmo? Taką możliwość dostaniesz w STS TV, a cały proces uzyskania dostępu do sekcji streamów u tego bukmachera nie jest wcale trudny i powinno Ci to zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję, jak zgarnąć taki dostęp:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 2 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV

Olympique Marsylia – Olympique Lyon, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Olympique Lyon na streamie online? Transmisja przez internet z tego spotkania będzie pokazywana w STS TV. Rywalizację będziesz mógł oglądać na wybranej przez siebie platformie, a do jej płynnego działania potrzebujesz jedynie szybkiego internetu. STS ma aplikację na telefony, z której możesz skorzystać bez żadnego problemu, a u tego bukmachera możesz wykorzystać też nasze typy na piłkę nożną!

Olympique Marsylia – Olympique Lyon, kursy bukmacherskie

Gdzie oglądać mecz Marsylia – Lyon? Odpowiedź na to pytanie już poznałeś, ale warto jeszcze zobaczyć, jakie kursy na to starcie wystawili bukmacherzy. Widać po nich, że gracze Marsylii mają tutaj ogromne szanse na korzystny wynik.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:03.
Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Marsylia - Lyon?

Spotkanie Marsylii z Lyonem będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której Marsylia zagra z Lyonem?

Rywalizacja pomiędzy tymi ekipami została zaplanowana na godzinę 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze