Gotowi na hit w grupie śmierci? Na pewno. O 21:00 na Stade de Princes Paris-Saint Germain zagra z Liverpoolem i jest to mecz, który musisz dziś obejrzeć. Przy okazji możesz też wysłać kuponów u bukmacherów dla podwyższenia emocji. W tym tekście przeanalizuję, który z trójki STS, PZBuk i Totolotek przygotował najwyższe kursy na to spotkanie.

PSG – Liverpool (21:00) 

Grupa C w Champions League miała być kozacka i w tym przypadku nie ma mowy o zawodzie. PSG, Liverpool i Napoli razem musiały dać mnóstwo emocji, zwrotów akcji i pięknych bramek. Po czterech kolejkach spotkań nadal sytuacja jest nierozstrzygnięta, chociaż już dzisiaj wszystko może się rozwiązać. 

Sytuacja w grupie śmierci wygląda następująco: 

  • Liverpool – 7 punktów 
  • Napoli – 6 punktów 
  • PSG – 5 punktów 
  • Crvena Zvezda – 4 punkty

Zgodzisz się ze mną, że rywalizacja o dwa miejsca premiowane awansem rozegra się między finalistą poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, wicemistrzem Włoch i mistrzem Francji?

Liverpool już w poprzedniej kolejce mógł być na 99% pewny awansu, ale doznał niespodziewanej porażki w Belgradzie, kompletnie nie istniejąc. Przed The Reds dwa niesamowicie trudne pojedynki przeciwko PSG i Napoli. Na szczęście dla nich ten drugi rozegrają na Anfield Road, co na pewno działa na ich korzyść. 

Zawodnicy Paris-Saint Germain stoją pod ścianą. Jeśli przegrają dzisiaj na własnym stadionie, a Napoli pokona u siebie Crvenę Zvezdę (co raczej się wydarzy), to podopieczni Thomasa Tuchela wypadają z Ligi Mistrzów. Odpadnięcie już po fazie grupowej będzie wielkim rozczarowaniem w klubie, który w lidze francuskiej ma na swoim koncie komplet zwycięstw. To tylko pokazuje, na jakim ,,poziomie” jest Ligue 1.  

Ale mistrzowie Francji mogą przystąpić do tego pojedynku bez swoich dwóch gwiazd, bo Kylian Mbappe i Neymar doznali urazów w trakcie meczów reprezentacyjnych. Panuje jednak przekonanie, że obaj pojawią się na boisku od 1. minuty. 

Pierwszy mecz tych ekip zakończył się zwycięstwem Liverpoolu 3-2, a gola na wagę trzech punktów zdobył Roberto Firmino w 92. minucie.  Jak będzie dzisiaj? Bukmacherzy przewidują, że tym razem sytuacja się odwróci i to PSG triumfuje.  

Kursy u bukmacherów na mecz PSG – Liverpool  

Jeśli chodzi o zakład na wygraną gospodarzy, to kursy wystawione przez bukmacherów różnią się tylko niewiele. Na pierwszym miejscu z kursem 2.15 znajdziemy STS i Totolotka, a tylko 0.05 za nimi jest PZBuk.  

STS -> kod rejestracyjny: 1025PLN

Większe różnice są już w przypadku ,,dwójki”, czyli triumfu Liverpoolu. Tutaj mamy zdecydowanego lidera i jest to Star-Typ Sport (3.23). Tym razem na drugiej lokacie jest PZBuk (3.15), a stawkę zamyka najstarszych bukmacher w Polsce, Totolotek. 

PZBuk -> kod rejestracyjny: 50PLN

Liczysz na podział punktów? To obstaw w Totolotku! W tej kategorii kolejność jest odwrotna niż w przypadku zwycięstwa gości: 

  • Totolotek3.85 
  • PZBuk 3.80 
  • STS3.60 

Totolotek -> kod rejestracyjny: 1111PLN

Nie jest pewnie zaskoczeniem, że bukmacherzy spodziewają się dużej liczby bramek na Stade de Princes. Jak wypadają opcje ,,powyżejprzy linii 2.5 gola u każdego z nich? 

  • Totolotek1.45 
  • PZBuk 1.46 
  • STS1.50 

Są to tylko kursy na dwa rodzaje zakładów, ale widać, że STS wyróżnia się na tle pozostałych operatorów. Tak czy inaczej, kursy to nie wszystko. Zwróć też uwagę na ofertę bonusową i promocje przygotowane specjalnie dla obstawiających piłkę nożną u legalnych bukmacherów.