Jak grać w zakładach online Fortuny? Obstawianie meczy w Fortunie jest popularne wśród graczy typujących zakłady sportowe. Fortuna poprzez dobre opinie jest często wybierana spośród legalnych bukmacherów. U tego bukmachera obstawianie możliwe jest przez internet oraz w punktach stacjonarnych. Najlepiej jednak typować w Fortunie online, bo to wygodniejsze i bardziej opłacalne!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Obstawianie meczy w Fortunie – Fortuna jak grać i jak obstawiać?

Jak obstawiać w Fortunie?

Fortuna jest legalna, więc obstawianie u niej meczów jest zgodne z prawem. To firma, w której na brak spotkań na pewno nie można narzekać. Zaręczamy, że w zakładach bukmacherskich Fortuna codziennie do typowania jest setki meczy i wydarzeń sportowych. A mecz dotyczą przeróżnych sportów od piłki nożnej przez tenis ziemny i koszykówkę aż po hokej, piłkę ręczną, snooker i e-sport.

Obstawianie w Fortunie oczywiście dozwolone jest od osiemnastu lat. Nie ma tutaj znaczenia, to czy wybierasz typowanie w Fortunie online czy lokalu stacjonarnym. W obu tych przypadkach musisz być pełnoletni, żeby grać u tego bukmachera.

W Fortunie obstawianie zakładów może dotyczyć typów przedmeczowych oraz “na żywo”. U tego bukmachera obowiązuje kilka rodzajów kuponów, a granie możliwe jest również za bonusowe środki. W dalszej części artykułu wyjaśnimy wszystko, co najważniejsze w obstawianiu u tego bukmachera!

Jak założyć konto w Fortunie – rejestracja

Obstawianie w zakładach internetowych Fortuny bez rejestracji nie jest możliwe. Wytypujesz mecz u tego bukmachera, jeśli wcześniej zarejestrujesz konto. Jak grać z zarejestrowanym kontem? Przechodzisz do portalu efortuna.pl i klikasz w prawym górnym rogu przycisk “rejestracja”. System przekieruje cię do formularza rejestracyjnego, w którym należy uzupełnić wszystkie pola, co pozwoli ci uzyskać status gracza Fortuny. W konsekwencji zyskasz prawo do obstawiania zakładów.

Po wpisaniu danych do formularza, które polegają na podaniu imienia, nazwiska, numeru telefonu, czy PESEL-u trzeba na dole zaznaczyć komunikat: Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i podane przeze mnie dane osobowe są prawdziwe oraz zgadzam się z postanowieniami regulaminu zakładów wzajemnych przez sieć Internet oraz regulaminu programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus *. A dalej kliknąć przycisk “zarejestruj”.

Do założenia konta nie potrzebujesz dowodu osobistego. A system weryfikacji przez “moje ID” pozwoli ci potwierdzić tożsamość przez konto bankowe. Weryfikacja bez dowodu poprzez “moje ID” działa za pośrednictwem takich banków jak: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank, Bank Spółdzielczy.

pełna rejestracja fortuna

Bonusy i kod promocyjny w Fortunie

W Fortunie obstawisz swoje pierwsze zakłady za bonusy, jeśli wpiszesz nasz kod promocyjny. Zakładając konto dojdziesz do rubryki oznaczonej “kod promocyjny”. Dzięki nam nie musisz zastanawiać się co tam wpisać, bo mamy dla ciebie odpowiedź! Wprowadź kod: 2230PLN, a obstawianie u tego bukmachera zaczniesz z bonusowymi pieniędzmi.

Jak obstawiać za kod i bonusy w Fortunie? Na koncie tymczasowym (bez zweryfikowania) odbierzesz zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Promocje te pojawią się u ciebie na saldzie, jeśli zrobisz pierwszą wpłatę. Zakład bez ryzyka obstawisz w ofercie na sport w Fortunie, a do bonusu – musisz obrócić cztery razy wpłatą. Po tym odbierzesz dodatkowe pieniądze od Fortuny.

Przegrywając zakład bez ryzyka, otrzymasz zwrot stawki na swoje konto w Fortunie. Jest jeszcze jeden bonus do wykorzystania od Fortuny. To freebet 20 PLN, ale on zostanie przyznany po zweryfikowaniu konta stałego w zakładach Fortuny.

Więcej o bonusach Fortuny znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Jak grać w Fortunie?

Granie w Fortunie można realizować na dwa sposoby. Do wyboru jest strona internetowa efortuna.pl i mobilna aplikacja iOS/Android. Na początku proponujemy rozważną grę, bo w końcu zakłady bukmacherskie to hazard, który może uzależniać. Na szczęście po rejestracji możesz ustalić limity swojej gry na koncie, co pozwoli kontrolować i ograniczać korzystanie z zakładów bukmacherskich.

Do grania i do bonusów Fortuny operator wymaga zrobienia wpłaty. Jak grać za wpłacone pieniądze? Najpierw trzeba je przelać na konto online. W Fortunie sposób na zasilenie konta nie brakuje. Opcje depozytowe działają przez cały czas – rano, w południe, wieczorem i nocy. Wpłaty możesz zrobić korzystając z: PayU, Tpay, BLIK, VISA, Mastercard lub depozytu za pośrednictwem lokalu naziemnego. Wszystkie wpłacone przez ciebie pieniądze będą lądować na koncie głównym Fortuny. Do nich masz bezpośredni dostęp i możesz korzystać z nich przy zawieraniu zakładów. Oczywiście środki z konta głównego zawsze możesz zlecić też do wypłaty.

Sprawdź opinie o Fortunie!

Obstawianie meczy w Fortunie

Na stronie efortuna.pl w lewym menu znajduje się sekcja, w której możesz wybrać sport i konkretne rozgrywki do obstawiania. To rozwija listę wszystkich meczy dostępnych w ramach ligi czy turnieju. Jak obstawiać zakłady na mecze? W rozwinięciu każdej konfrontacji znajdziesz ofertę kursową, a więc zbiór pomniejszych zakładów, które zagrasz w danym spotkaniu. W piłce nożnej będą to suma goli, dokładny wynik, handicap, 1./2. połowa, z kolei w MMA rozstrzygnięcie walki KO, TKO, decyzja sędziów, liczba rund itd.

kupon

Jak obstawić swoje typy w Fortunie? Wybierasz zakład i kursy, który chcesz grać i po prostu klikasz na niego. Co dzieje się dalej? Twój typ zostaje umieszczony na kuponie, którego podgląd znajduje się po prawej stronie. W obstawianiu meczy w Fortunie warto pamiętać, że kupony mogą być SOLO (pojedyncze), AKO (wielokrotne) i systemowe. Typując kolejne zdarzenia na kupon, sam decydujesz, jaki rodzaj zakładu obstawisz u bukmachera.

Kiedy twój kupon w Fortunie będzie już zrobiony, to w polu “stawka” wprowadzasz kwotę, którą chcesz obstawić. Oczywiście możesz ustalić taką stawkę, jaką możesz pokryć ze swojego konta. Po potwierdzeniu zakładu twój kupon zostaje przyjęty przez Fortunę i czeka na rozliczenie.

Fortuna – jak obstawiać?

Obstawianie w Fortunie wybierasz spośród zakładów przedmeczowych oraz live. Typowanie może dotyczyć też pozostałych dziedzin takich jak polityka, show biznes i rozrywka. Fortuna wprowadziła też gry typowo losowe – chodzi o sporty wirtualne i Bet On Games.

fortuna live

Jak obstawiać w Fortunie? W Zagranie przedstawiamy aktualne typy dnia, a także artykuły poradnikowe dotyczące systemów bukmacherskich. Zachęcamy do zapoznania się z terminami valuebet i yield, co pozwoli poprawić twoją grę. Obstawianie w Fortunie za pośrednictwem systemu stawek powinno dać ci większą stabilizację w typowaniu.

Sprawdź, który bukmacher jest lepszy: https://zagranie.com/sts-czy-fortuna-ktory-bukmacher-lepszy/.

Oferta na zakłady bukmacherskie w Fortunie

Korzystanie z oferty zakładów bukmacherskich Fortunie nie musi ograniczać do klasycznego obstawiania. Poprzez swoje rozbudowane funkcje Fortuna umożliwia ciekawą grę np. przy wykorzystaniu narzędzia cash out. To sposób na odebranie wygranej z kuponu, który wciąż nie został w 100% rozliczonych, bo nie wszystkie mecze zostały rozegrane. Dzięki cash out wypłacisz go bez oczekiwania na wszystkie rezultaty. Z jednej strony możesz zyskać, a z drugiej stracić, jeśli ostatecznie twoja wygrana wyniosłaby więcej. Takie są właśnie uroki podejmowania decyzji: wypłacać czy grać o pełną pulę?

Oferta Fortuny to:

  • zakłady sportowe (przedmeczowe/na żywo),
  • zakłady na sporty wirtualne,
  • zakłady na gry karciane,
  • zakłady na politykę,
  • zakłady na rozrywkę.
Jaki jest kod promocyjny na obstawianie w Fortunie?

Kod promocyjny Fortuna dla nowych graczy na obstawianie meczy to: 2230PLN.

Co otrzymam na start od Fortuny na typowanie meczy?

Na początku uzyskasz od tego bukmachera trzy bonusy: freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i 100% do 2000 PLN.

Jakie mecze obstawisz w Fortunie?

W Fortunie obstawisz wszystkie sporty + e-sport, sporty wirtualne i gry karciane.

Zaloguj się aby dodawać komentarze