Typowanie we włoskim Palermo idzie jak po grudzie, ale nie poddajemy się, próbujemy dalej ugryźć pierwszy turniej po okresie zamrożenia rozgrywek. Dziewczyny nie są jeszcze w swoich optymalnych dyspozycjach, dlatego też typowanie idzie ciężko. Na dzisiaj przygotowałem dwa spotkania drugiej rundy. Co o nich sądzicie?

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Petra Martić – Ludmiła Samsonowa, 6.08.2020, godz. 17:30 (godzina może ulec zmianie)

Na pierwszy ogień bierzemy zawodniczkę, która w pierwszym spotkaniu nie zawiodła naszych oczekiwać, a więc Chorwatkę Petrę Martić, podopieczną polskiej trenerki – Sandry Zaniewskiej, która zmierzy się w dzisiejsze popołudnie z Rosjanką, przebijająca się w tym turnieju przez eliminacje – Ludmiłą Samsonową. Zaczniemy właśnie od reprezentantki Rosji, obecnie 117 rakiety światowego zestawienia WTA Tour. Dla 21-latki to najlepsze miejsce w karierze, nigdy jeszcze nie była wyżej. Ma na swoim koncie jeden zdobyty tytuł singlowy, zdobyty w 2018 roku, we francuskim Saint Malo na kortach ziemnych w turnieju rangi ITF. Podczas okresu zamrożenia rozgrywek wystąpiła w jednym turnieju pokazowym, na włoskiej ziemi, którego wygrała. Choć trzeba przyznać, że nie był on obsadzony zbyt mocno, to jednak zwycięzców się nie sądzi. Ludmiła Samsonowa w pokonanym polu zostawiła Camilię Scalę 6:2 6:0, Federicę di Sarrę 6:1 6:1, Lucię Bronzetti 6:4 6:4 oraz w finale po trzysetowym boju ograła Stefanię Rubini 4:6 6:4 7:6(6). Wywiązała się znakomicie z roli faworytki, gdyż była w tym turnieju rozstawiona z numerem pierwszym. Tutaj również ograła już cztery rywalki, trzy w eliminacjach, Terezę Mrdezę 6:3 6:4, Martę Kostjuk 4:6 6:3 6:4, Laurę Ioanę Paar 6:2 7:6(9) oraz Kirsten Flipkens 6:4 6:2. Nie miała naprzeciw siebie jeszcze godnej rywalki, którą ma dziś. Chorwatka – Petra Martić pod wodzą naszej trenerki – Sandry Zaniewskiej święci najlepszy okres w swojej karierze. To obecnie 15 rakieta świata, pozycję tę utrzymuje od zeszłego sezonu. 29-latka z Bałkanów ma na swoim koncie cztery tytuły singlowe zdobyte w Nottingham na kortach trawiastych, w Chicago na kortach twardych oraz w Stambule na kortach ziemnych. Te triumfy pokazują, jak jest to różnorodna zawodniczka. Nie ma dla niej ulubionej nawierzchni, na każdej czuje się dobrze. Potrafi grać zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Potrafi bardzo dobrze slajsować, gra dużo skrótów oraz bardzo pewnie i dobrze czuje się w grze przy siatce. Wszystkie te atuty powodują, że Petra Martić na korcie ziemnym jest tak groźna dla swoich rywalek. Przed zamrożeniem rozgrywek o światowe punkty była w półfinale dużego turnieju w Dubaju, gdzie ogrywała m.in. Su Wei Hsieh, Barborę Strycovą czy Anett Kontaveit. Podczas przerwy w rozgrywkach o światowe punkty nie występowała w spotkaniach pokazowych, skupiła się na spokojnym treningu. W pierwszym spotkaniu dość pewnie ograła Alison Van Uytvanck 6:0 6:3, prezentując się naprawdę więcej niż solidnie. Mecze bezpośrednie Dla obu pań będzie to pierwszy pojedynek między sobą. Co typuję? Doświadczenie, ogranie i umiejętności wyraźnie dziś stoją po stronie zawodniczki polskiej trenerki Sandry Zaniewskiej. Petra Martić powinna wygrywać takie spotkania bez większych problemów i dlatego też typuję, że to ona zamelduje się dziś w ćwierćfinale.

Typ: Petra Martić wygra

Kurs: 1,42

Grupa Zagranie

Camila Giorgi – Kaja Juvan, 6.08.2020, godz. 19:00 (godzina może ulec zmianie)

Na drugi ogień spotkanie reprezentantki gospodarzy Camili Giorgi z nadzieją tenisa w Słowenii, długoletnią partnerką deblową za czasów juniorskich Igi Świątek, a więc Kają Juvan. Bukmacherzy nieznacznie faworyzują Włoszkę, Czy jednak słusznie? Zacznijmy od młodszej Słowenki, Kaja Juvan, bo o niej mowa w czasach juniorskich największe sukcesy święciła w deblu wraz z naszą rodaczką – Igą Świątek, wygrały nawet turniej wielkoszlemowy. Kaja Juvan to obecnie 121 rakieta światowego zestawienia WTA Tour. 19-latka systematycznie pnie się w górę rankingu, wyżej jeszcze nie była. Na swoim koncie nie ma jeszcze tytułu singlowego, ale jeśli będzie tak dalej się rozwijać jest to pewnie kwestia czasu. Choć nie występowała w żadnym spotkaniu podczas okresu zamrożenia rozgrywek to tu spisuje się bardzo dobrze. Przebrnęła przez eliminacje, w których wygrała w trzech spotkaniach, z Magdaleną Fręch 2:6 6:2 6:4, Eleną Gabrielą Ruse 2:6 6:1 6:2, Martiną Trevisan 6:2 7:6(8) oraz w turnieju głównym sprawiając sporą niespodziankę – Marketę Vondrousovą 1:6 7:5 6:4. Widać, że rozkręca się w miarę upływu spotkania oraz ze spotkania na spotkanie. Jej szczyt formy powinien przyjść właśnie dzisiaj. Włoszka, Camila Giorgi to była nadzieja włoskiego tenisa na naprawdę dobry wynik, to zawodniczka, w której pokładano ogromne nadzieje, na razie niespełnione. Włoszka to obecnie 89 rakieta świata, a najwyżej plasowała się na 26 miejscu w roku 2018. Ma na swoim koncie trzy zdobyte tytuły singlowe, triumfowała w turnieju ITF w Dothan, na kortach trawiastych w Hertogenbosch oraz na kortach twardych w Linzu. W okresie zamrożenia rozgrywek tylko trenowała, nie rozgrywała spotkań pokazowych, a przynajmniej nic o nich nie wiemy. Włoszka to w przeciwieństwie do większości swoich rodaczek zawodniczka najlepiej czująca się na kortach szybkich. Gra bardzo ofensywnie, większość akcji stara się kończyć jednym uderzeniem, natomiast kort ziemny nie jest nawierzchnią kortu dla tak niecierpliwych, stąd też na tej nawierzchni prezentuje się słabo. Gra bardzo nieregularnie, potrafi seriami przegrywać punkty. W pierwszej rundzie udało jej się pokonać Szwedkę – Rebeccę Peterson 7:5 6:4, jednak potwierdziła moje słowa powyższe, grała bardzo nierówno. Mecze bezpośrednie Z racji młodego wieku Słowenki nie miała ona jeszcze okazji rywalizować z Camilą Giorgi, będzie to dla nich pierwsze spotkanie. Co typuję? Skłaniam się tu tutaj ku młodszej Słowence, która podczas tego turnieju rozkręca się ze spotkania na spotkanie. W poprzedniej rundzie ograła zawodniczkę pierwszej dwudziestki rankingu – Marketę Vondrousovą, która w ostatnim czasie prezentowała się naprawdę dobrze. Dlaczego nie mialaby wyeliminowac również 89 rakiety tego zestawienia? Juvan mimo młodego wieku gra urozmaicony tenis, wydaje się być zawodniczką regularniejszą od Włoszki.

Typ: Kaja Juvan wygra

Kurs: 2,15

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230 PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

kk kkk

Zaloguj się aby dodawać komentarze