Hokejowy sezon rozkręca nam się na dobre! Ruszyła Liga Mistrzów, teraz czas na KHL. Z tej też okazji przygotowałem kupon złożony ze wszystkich meczów dzisiejszego dnia, ciekawi? Zapraszam do lektury!

1000 PLN od depozytu +120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet na start!

Kod promocyjny: 1140PLN

kod promocyjny fortuna

Dyskusje z naszymi redaktorami i więcej typów bukmacherskich na naszej grupie. Dołącz do Grupy Zagranie!

Wczoraj na grupie Zagranie pojawił się kupon złożony z typów powyżej 2.6, o ile Stuttgart wygrał 2:1 i 1/BTTS zaświecił się na zielono tak Dinamo Riga nie potrafiła przełożyć swojej dominacji na bramki i ostatecznie zwyciężyła, ale w dogrywce w 48 sekundzie. No nic, dzisiaj ode mnie mała tasiemka ze wszystkich spotkań KHL zobaczymy czy się poszczęści. Oczywiście zapraszam do dyskusji, wczoraj ktoś dobrze wytypował zwycięstwo Petersburga. Tutaj krótkie opisy spotkań:

Ufa jak i Sybir są faworytami w dzisiejszych starciach. Kunlun to chińska ekipa, która co rok przechodzi małą rewolucję, tak jest również w tym sezonie. Liczę na zgranie zawodników gości i w tym upatruje głównie szansę na wygraną. Sybir na swojej tafli zawsze jest groźny, Chaborowsk to jedna ze słabszych drużyn w stawce i jestem zdania, że gospodarze wygrają.

Baner - skubiemy bukmachera

Co do spotkań Jokeritu z Omskiem oraz Astany z Władkiem spodziewam się wesołego hokeju. Gospodarze na swoich arenach potrafią zaserwować show z wieloma trafieniami. Omsk rozegrał już pierwsze spotkanie w niedzielę, gdzie zaskoczyli większość osób pokonując zdobywcę pucharu Gagarina. Oglądając ten mecz można było zauważyć, że to jest dopiero początek sezonu i zarówno Wojskowi, jak i Jastrzębie dopiero co wchodzą w swoje obroty. Szarpane spotkanie, które mogło pójść w obie strony, zdecydowała skuteczna gra w PP, a drugi gol dla Omska zaraz po zakończeniu osłabienia CSKA. Jestem zdania, że dzisiaj ujrzymy w Finlandii wyrównany pojedynek. Jokery na swojej tafli zawsze są groźni i mecze w Helsinkach są często festiwalami bramkowymi. Wesoły hokej to jest to co cechuje Jokerit. Z drugiej strony mamy Jastrzębie, którzy świetnie grają w PP, a znając agresywne podejście do starć dzisiejszych gospodarzy powinno być sporo kar i szans na bramki w przewadze. Podobnie powinno być w Astanie.

Tak jak wcześniej wspomniałem CSKA nie zachwyciło, dzisiaj zmierzą się z Kazaniem, który w kampanii 2017/2018 sięgnęli nieoczekiwanie po puchar Gagarina. Wzmocnieni kanadyjskim atakiem Frattin, Cornier, Azevedo, będą ciężkim rywalem dla CSKA. Stawiam, że goście nie przegrają większą ilością trafień niż 2.

kupon fortuna khl

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.