Piłka nożna w Anglii się nie zatrzymuje, dlatego też LV BET przygotował bonusy bukmacherskie z tej okazji. Jak zwiększyć sobie wygraną stawiając na zdarzenia Premier League, dowiesz się w tym tekście, zapraszam do lektury!

Maraton zimowy Anglia

Jak co sezon, na przełomie roku najwięcej w piłkę nożną gra się w Anglii. Jest to już po prostu tradycja. Jako że sporo spotkań rozgrywanych jest w krótkim okresie, pojawiają się niespodzianki. Wydaje Ci się, że jesteś w stanie je przewidzieć? Spróbuj swoich sił u bukmachera LV BET i wygraj dodatkowe pieniądze. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy stawiać zakłady wyłącznie na 1. ligę angielską za minimum 10 PLN. Każdy kupon się liczy, czy jest on wygrany, czy przegrany. Jak liczona jest punktacja?

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Ranking zostanie opublikowany w dniu 30.12 oraz na zakończenie promocji, a więc 3.11.

Inne bonusy bukmacherskie

Jesteś osobą zainteresowaną promocjami na start? Zapraszamy do częstowania się kodami promocyjnymi, w sam raz na rozpoczęcie przygody z danym bukmacherem. Każdy z nich ma różne propozycje i warto się nad nimi pochylić. Wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziesz w zakładce bonusy bukmacherskie.