Wspominałem w poprzedniej analizie, że mecze towarzyskie to przeważnie kopalnia złota i można na nich nieźle zarobić, ale podobnie jest z Nikaraguą, o czym przekonaliśmy się w poprzedniej kolejce. Liga Primera, bo tak jest nazywana ekstraklasa w tamtym kraju, gościła już u mnie w analizach i były to bardzo udane próby wejścia w tę ligę. Po kilku obserwowanych spotkaniach i też oglądaniu kilku meczów, mogę powiedzieć, że zapoznałem się z tą ligą, dlatego proponuję na dziś tripel. Zaczniemy od spotkania Chinandegi z Managuą FC, by przejść do meczu Ocotal z Realem Esteli. Ostatnim wydarzeniem na kuponie będzie starcie Juventusu Managui z Walter Ferretti. Proponuję po raz kolejny wyższą stawkę, gdyż propozycje wydają się być naprawdę ciekawe. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Chinandega – Managua FC

25.03.2020r. godz. 22:00

Zaczynamy od rywalizacji Chinandegi z Managuą, a więc zespołów, które plasują się obecnie w TOP6 ligi. Nie mniej jednak, między ekipami jest bardzo dużą różnica, jeśli chodzi o zgromadzone punkty, ale też o czysto sportowe aspekty. Zacznę może od gospodarzy, którzy w 10 meczach zgromadzili zaledwie 12 punktów i obecnie z bilansem bramkowym 10:12 zajmują 6. miejsce w lidze. Muszę przyznać szczerze, że ta sytuacja zupełnie mnie nie dziwi. Obejrzałem ich ostatni mecz z Sabanas na wyjeździe i muszę przyznać, że byli zdecydowanie lepsi. W pierwszej połowie objęli prowadzenie, kontrowali grę i toczyła się ona głównie na połowie rywala. Przeciwnicy próbowali kontrować, ale nieskutecznie. Wydawało się, że są na dobrej drodze do zwycięstwa, ale w drugiej połowie popełniali fatalne błędy w obronie i ostatecznie stracili bramkę na 1:1. Można było wyciągnąć pozytywy, jeśli chodzi o grę w ofensywie, ale gra w obronie wyglądała dużo gorzej i często się gubili, co dzisiaj może skończyć się dla nich dużo gorzej.

Po drugiej stronie Managua FC, a więc czołówka ligi zajmująca obecnie 2. miejsce w tabeli. Ostatnio w bardzo dobrej formie, w dwóch ostatnich meczach pokonali Walter Ferretti na wyjeździe i u siebie Juventus w derbach Managui 4:2. Wcześniejsze mecze wyjazdowe pokazywały jednak charakterystykę tej ligi, że gospodarze zawsze są mocni i nie ważne czy to ostatnia ekipa czy z środka tabeli. W ich przypadku na uwagę zasługuje fakt, że mają bardzo dobrą ofensywę. Zdobyli na ten moment 19 bramek, co jest drugim wynikiem ligi, ale przy okazji też sporo tracą. W ich meczach do tej pory padło 30 bramek, co daje średnią 3 bramek na mecz. Biorąc pod uwagę ich możliwości w ataku i czasem dziwne zachowania gospodarzy w obronie, to jestem w stanie stwierdzić, że Managua może zdobyć bramkę, a nawet dwie. Chinandega też coś potrafi w grze ofensywnej, dlatego bramki powinniśmy zobaczyć. Zdecydowałem się na linię 2,5, gdyż jest to dzisiaj mecz, który ma największy potencjał bramkowy moim zdaniem. Z pewnością warto spróbować, a jak ktoś się obawia, to można zamienić na over 1,5.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,66

Ocotal – Real Esteli

25.03.2020r. godz. 22:00

Drugi na mecz to także godzina 22:00, a więc wieczór na pewno będzie intensywny. Zmierzą się w nim ekipy Ocotal i Realu Esteli, w którym wyraźnym faworytem są goście. Zdążyłem już wspomnieć, że jest to liga, która mocno faworyzuje gospodarzy, a tutaj zostałem nieco zaskoczony tak niskim kursem na gości. Z pewnością nie jest to opłacalne, bo dla mnie wynik meczu nie jest oczywisty, chociażby z racji tego, że Ocotal potrafili u siebie pokonać FC Managuę 3:1. Zdaję sobie doskonale sprawę, że jeden wynik nie może zatrzeć całego obrazu ich gry, ale niespodzianki się zdarzają i na swoim terenie będą chcieli urwać tu chociaż punkt. Mankamentem gospodarzy jest gra w ofensywnie, na 10 spotkań zdobyli zaledwie 6 goli, a z drugiej strony 13 stracili. Nie jest to wymarzony bilans dla tej ekipy, ale muszę powiedzieć szczerze, że mi się podoba i na tym będę się opierał.

Na drugiej połowie boiska zameldują się piłkarze Realu Esteli, a więc najlepszej ofensywy całej ligi. Na 10 spotkań zdobyli aż 20 bramek, co daje im średnio 2 bramki na mecz. Zbyt wiele nie tracą, zaledwie 6 bramek, ale w ich przypadku wystarczy mi atut ofensywy. W ostatnim czasie pokazują się z naprawdę dobrej strony, wygrane 4:0 z Realem Madriz, i 2:0 z Jalapą. Mecze te były grane u siebie, to zawsze dodatkowy atut, ale są dobrze zorganizowani i potrafią konstruować ciekawe akcje. Ostatni mecz na wyjeździe to przegrana z liderem Diriangen 0:2, ale pamiętam statystyki z tamtego spotkania i okazji mieli całkiem sporo. Trzeba pamiętać jednak, że dzisiaj rywal z innej półki, a z takimi Real radził sobie dobrze nawet na wyjazdach. Potrafili wygrać z Realem Madriz 2:0 i Sabanas 2:1. Ogólnie zapowiada nam się starcie do jednej bramki, ale jestem zdania, że Ocotal może delikatnie zaskoczyć i zdobyć tę jedną bramkę, co znacznie pomoże mojemu typowi. W tym spotkaniu idę po najmniejszej linii oporu i do kupony wybieram over 1,5 bramki, które może zostać zrobione nawet w pierwszej połowie.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,35

Juventus Managua – Walter Ferretti

26.03.2020r. godz. 01:00

Ostatnie nasze spotkanie na kuponie odbędzie się już po północy, co może być naprawdę ciekawą opcją do obserwowania czy nawet oglądania. Liga Primera udostępnia jeden każdego dnia i być może to będzie ten mecz, gdyż zapowiada on się bardzo ciekawie. Z jednej strony Juventus po przegranych derbach 2:4, natomiast z drugiej Ferretti, które będzie chciało się odbić po dwóch porażkach z rzędu. Trzeba powiedzieć wprost, że oba kluby grają dość wesoło, jak na tą ligę przystało. Gospodarze ze średnią 2,7, natomiast goście ze średnią 2,5 bramek na mecz, co powinno nam zapowiadać dość otwarte starcie. Moim zdaniem, nie ma w tym meczu wyraźnego faworyta, ogólnie kierowałbym się ku gościom, ale ten atut stadionu mnie skutecznie odtrąca od tego pomysłu. Spodziewam się zatem remisu, ale bramkowego, gdyż obie ekipy potrafią strzelać, ale też tracić. Nie będę szalał z linią w tym meczu, choć początkowo chciałem pójść w over 2,5. Nie mniej jednak, zdecydowałem się na linie niższą, która ma tu większą rację bytu. Ostatnie 4 spotkania między tymi ekipami zakończyło się dwoma lub większą ilością goli, dlatego jestem dobrej myśli. Bardzo odpowiada mi w tym meczu chęć zwycięstwa, po ostatnich niepowodzeniach, większa presja ciąży na gościach, bo ich sytuacja może zrobić się nieciekawa. Mają niezły skład i większe możliwości, aniżeli 4. pozycja w tabel. Zatem głównie po nich spodziewam się wielkiego zaangażowania, co może przerodzić się w kontry Juventusu i utratę bramek. Mecz będzie warto obejrzenia i jeśli będzie tylko taka możliwość, to naprawdę polecam.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,32

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze