Z pewnością wiele czytających tutaj osób wie, że bukmacher Fortuna jest sponsorem 1. Ligi. Firma ta wspiera polski sport, a akcja charytatywna „Fortuna Gdy Pełna Trybuna” jest już znana większej publiczności. Swój początek miała w poprzednim sezonie i kontynuowana jest w obecnym. Warto pochylić się nad nią szerzej oraz skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny!

Fundacja Polsat we współpracy z Fortuną

Fortuna Gdy Pełna Trybuna- Fortuna kod promocyjny

Zasady akcji charytatywnej „Fortuna Gdy Pełna Trybuna” są proste. Prezes tej firmy przekazuje na konto fundacji Polsat ilość pieniędzy zależną od liczby osób, które pojawią się podczas danej kolejki na meczach Fortuny 1. Ligi. W poprzednim sezonie podczas 14. 15. 16. rundy drugiego poziomu rozgrywek piłkarskich w Polsce udało się zebrać 39572zł, co odpowiada frekwencji stadionowej w tym okresie. Teraz postanowiono powtórzyć tę akcję i po ostatnim spotkaniu 12. kolejki, a więc po starciu Miedzi Legnica z Puszczą Niepołomice pojawiła się wiadomość, że kolejne 16781 złotych trafi na konto Oliwii i Łukasza Czarneckich- podopiecznych fundacji Polsat. Jako że wydarzenie to przyjęło się dobrze prezes Fortuny podwoi stawkę w 13. kolejce.

Fortuna kod promocyjny- opinie na temat bukmachera

Czy słyszeliście o innych akcjach charytatywnych organizowanych przez bukmacherów? Podzielcie się swoimi opiniami na grupie Zagranie. Jeżeli chcielibyście podwoić swój wkład w Fortunie, wystarczy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny 1140PLN, a otrzymacie 1000 PLN od depozytu, 120 PLN bez ryzyka i 20 PLN Freebet. Najlepsza oferta dostępna na rynku!

oferta na zakłady bez podatku w fortunie