fot. Bai Xuefei

Kończymy drugi tydzień marca, a razem z nim zaplanowane na dzisiejszy dzień finałowe starcie w turnieju ATP250 w Marsylii oraz rozpoczynamy zmagania w turnieju w Dubaju, gdzie swój udział w pierwszej rundzie zgłosiło 48 panów. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich mamy kilka bardzo ciekawych spotkań, dlatego postanowiłem stworzyć AKO na dzisiejszy dzień, którym mam nadzieję, będziemy się mocno pasjonować, a w efekcie zgarniemy dobry kupon! Do zagrania moich propozycji zapraszam do STS, gdzie jeżeli nie macie konta, to skorzystajcie z podlinkowanej strony, aby dostać kody promocyjne! 

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Danil Medvedev – Pierre Hughes Herbert

14.03.2021 r. – 14:00

Nie bez przeszkód i nie bez łatwych meczów dla obu panów, w drodze do finałowego starcia w Marsylii. Od godziny 14:00 będziemy mogli zobaczyć dzisiaj dwóch zawodników, jakże mocno różniących się od siebie, jednak ich umiejętności dały im możliwość dotarcia do ostatniego meczu podczas ATP 250 w Marsylii w 2021 roku. Kto zostanie triumfatorem tej edycji? Po bardzo dziwnym tygodniu, gdzie w meczach zwyciężali zawodnicy o słabszych predyspozycjach, nie pokuszę się tym razem o wytypowanie zwycięzcy. Moim zdaniem będzie to Rosjanin, jednak dzisiejsza propozycja, nie będzie dotyczyła takiego rodzaju zakładu. Patrząc na grę Danila, sądzę, że gra bardzo ekonomiczny tenis we Francji. Widać, że nie chce przykładać się w stu procentach do meczów, w których sam wie, że jest lepszym zawodnikiem. W starciu z Ebdenem faworyzował go jego serwis, ponieważ nie można powiedzieć, że dominował w momencie wymian, gdzie sporo razy wyrzucał piłkę w aut, przy wymianach, lub dawał się zaskakiwać krótkimi zmianami kierunków. Dzisiaj będzie miał bardzo niewygodne zadanie do wykonania, w postaci pokonania reprezentanta gospodarzy.

Z pewnością brak publiczności nie jest korzystne dla zawodnika z Francji. Pierre bardzo dobrze identyfikuje się z kortami w Marsylii. Myślę, że jest to kort bardzo pasujący pod jego predyspozycje, co stara się wykorzystywać w swoich meczach. Bardzo monotematyczny konspekt gry w jego całym turnieju. W każdym meczu mogliśmy widzieć powtarzany aspekt gry, który polegał na opieraniu się na własnym podaniu, czyli serwis i gra do siatki. W tym aspekcie gry Herbert jest jednym z lepszych zawodników, ponieważ są to bardzo dobrze wyszkolone umiejętności deblowe, co z pewnością ten zawodnik posiada, gdyż nie raz zdobywał wysokie laury za grę podwójną. Może w wymianach nie jest tak dobrym zawodnikiem, jak Rosjanin, jednak przy oparciu się na swoim serwisie i niepozwalaniu Danilowi dominowania w meczu, to sądzę, że Herbert jest w stanie nawiązać sporo walki w tym pojedynku.

Co obstawiać?

Mecz, który może nie być aż tak jednostronny, jak przewidują to bukmacherzy. Zdecydowanie przemawiają za tym korty i ich specyfika, gdzie bardzo dużą rolę odgrywa serwis i wprowadzenie do wymiany kolejnej piłki. Obserwując grę obu panów na całym turnieju, myślę, że rozsądnym jest nie grać na win żadnego z nich, dlatego proponuje dzisiaj over gemowy, który wynosi minimum 19 gemów w całym meczu! Dodatkowo zapraszam Was do skorzystania z bonusów, jakie oferuje STS w momencie założenia konta! 

STS
1.30
Powyżej 18,5 gemów w meczu

grupa 38

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Jeremy Chardy – Albert Ramos Vinolas

14.03.2021 r. – 11:00

Przedpołudniowe spotkanie, które będzie jednym z rozpoczynających zmagania w męskim turnieju w Dubaju. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich wczoraj swoją rywalizację zakończyły panie, a dzisiaj zaczyna się już pierwsza runda męskiego turnieju rangi ATP500. Do boju o 1.16 finału wkraczają Jeremy Chardy oraz Hiszpan, Albert Ramos Vinolas. O ile Chardy bardzo dobrze prezentował się w poprzednich meczach na twardej nawierzchni, to tego samego nie możemy powiedzieć o hiszpańskim zawodniku, który ostatni swój kontakt z hardem, miał na Australian Open, po czym rozpoczął swoją podróż po krajach Ameryki Południowej i walczył tam na antuce. Mimo bardzo dobrych wyników na tamtejszych obiektach wydaje mi się, że będzie go czekać zupełnie inna perspektywa gry. Spotka się z bardzo dobrze grającym ostatnio Francuzem, który zdecydowanie przykłada więcej swojej uwagi na nawierzchnię twardą. Dodatkowo miał on bardzo dobre rozeznania z kortami o podobnej specyfice, jak w Dubaju, gdzie potrafił nawiązywać rywalizację z Goffinem czy Rublovem. Bardzo mocno będę przyglądał się jego poczynaniom i sądzę, że powinien być groźnym przeciwnikiem dla zawodników w jego części drabinki.

Wracając jeszcze do Hiszpana, to pokazał on naprawdę bardzo dobry tenis w turniejach w Cordobie i Buenos Aires. Niestety nie udało mu się tam wygrać, mimo że zasłużył sobie na to, na turnieju w Cordobie. Jednak dobrze było widzieć wracającego do optymalnej formy Ramosa. Patrząc jednak na szybką zmianę rodzaju nawierzchni i zupełnie inny klimat pogodowy, w jakim będzie grał, sądzę, że nie będzie to dla niego korzystne, tym bardziej że nie jest on graczem dominującym na kortach twardych. Czy będzie kontynuował potwierdzenie swojej dobrej dyzposycji, tylko na innym rodzaju kortów? O tym się przekonamy już po południu.

Co obstawiać?

Mecz zawodników, którzy bardzo dobrze się znają przez lata grając na wysokim poziomie ATP, jednak dużo lepiej obeznani są w swoich atutach na kortach ziemnych. Tym razem zmierzą się po raz drugi na twardej nawierzchni i liczę na drugie zwycięstwo zawodnika z Francji. Chardy pokazał w tym roku, że potrafi grać na wysokim poziomie, dlatego dzisiaj liczę na jego dominację w meczu.

STS
1.40
Chardy win

tenis

Aslan Karatsev – Egor Gerasimov

14.03.2021 r. – 12:30

Czyżby szykowała się nam sroga powtórka spotkania z pierwszego tegorocznego Szlema. Przypomnę, że Ci panowie spotkali się na Australian Open podczas tegorocznej 1/32 finału, gdzie Rosjanin wygrał. a raczej zdominował, to spotkanie, zwyciężając w stosunku: 6:0, 6:1, 6:0! Żaden aspekt z gry Białorusina nie był zaskoczeniem dla Aslana, który w fenomenalny sposób kontrolował całe spotkanie. Myślę, że będzie to dzisiaj siedziało w głowach panów, którzy są niewątpliwie w jednych z najlepszych swoich formach w życiu. Egor co prawda nie ma takich sukcesów, jak jego konkurent z Rosji, ale bardzo przyzwoite występy w turniejach w Montpellier i Marsylii, mogą pokazywać go od strony groźnego i wszechstronnego gracza. Gerasimov to zdecydowanie oparcie swojej gry na serwisie i swoim wzroście, co nie idzie w parze z jego dynamicznym poruszaniem się po korcie. Zdecydowanie odstającym aspektem w jego grze, jest umiejętność wracania do returnowanych piłek, po własnym serwisie. Często zawodnicy odgrywają na jego przeciwstawną nogą, z czym nie może sobie poradzić i ciężko jest mu dalej prowadzić grę.

Aslan bardzo dobrze odczytuje postawę Egora, którego serwisy nie robią na nim wrażenia, a przez swoją niesamowitą dokładność i mało niewymuszonych błędów, jest w stanie rozprowadzać zawodnika o takich, a nie innych gabarytach. Myślę, że musi w pewien sposób potwierdzić swój dobry występ na kortach w Australii i w którymś turnieju podczas ATP Tour mocno odpalić, aby pokazać, że nie był to przypadek, że dotarł aż do półfinału rozgrywek. Jest w stanie to zrobić w Dubaju, ponieważ drabinka wydaje się być dla niego bardzo dobrze rozlosowana.

Co obstawiać?

Kwestia mentalna i potwierdzenie ostatniego wyniku z bezpośredniego starcia będzie tutaj kluczową kwestią w rozstrzygnięciu tego meczu. Myślę, że zdecydowanie powinien przeważać tutaj Rosjanin i to właśnie jego typuje jako zwycięzcę dzisiejszego pojedynku. Dodatkowo poparłbym to jakimś handicapem, jednak dla bezpieczeństwa kuponu, postawie na sam win. Gramy na Karatseva z oferty STS! 

STS
1,37
Karatsev win

Yoshihito Nishioka – Alexander Bublik

14.03.2021 r. – 12:30

Ostatnie starcie, które przykuło moją uwagę i które postanowiłem Wam zaproponować. Powtórzenie starcia z turnieju w Singapurze, gdzie lepszym zawodnikiem okazał się być Alexander Bublik. Dzisiaj zawodnicy będą rywalizować na bardzo podobnych kortach, jakie mieli ostatnio okazję bezpośrednio sprawdzić. Mimo że uważam potencjał Bublika, jako bardzo niewykorzystany przez jego osobę, to widać w nim coraz większe zaparcie mentalne w jego grze. Bardzo często mogliśmy widzieć u niego brak opanowania i częste oddawanie meczów, gdy nie szła mu gra. Ostatnio coraz częściej walczy w każdym meczu, nie zależnie od stanu wyniku. Mocno opiera swoją grę na własnym serwisie i stara się wykorzystywać swój wzrost i szybkość własnego podania, przekształcić w agresywne wejście w trakcie punktu. Dodatkowo jest on dosyć szybkim graczem pomimo wysokiego wzrostu, a także ma szeroki zasięg ramion, co pomaga mu w grze przy siatce. Mam nadzieję, że Bublik nie będzie odstawiał swoich fochów na korcie i w spokojny sposób przejdzie do kolejnej rundy.

Przeszkodzić postara mu się w tym Japończyk, który bardzo słabo wygląda w ostatnim czasie. Wziął udział w dwóch turniejach po Autsralian Open i w żadnym nie był w stanie wygrać z zawodnikiem, który był od niego rozstawiony wyżej w rankingu ATP. Bardzo zawiódł mnie w starciu w Montpellier, gdzie miał okazję zmierzyć się z bardzo słabo grającym ostatnio Finem, Rusuuvourim i ten mecz poddał, nie podając dokładniejszej przyczyny kreczu. Gra nie szła mu zupełnie, czego powodem było odpuszczenie meczu. Bardzo słaby drugi serwis Nishioki, a do tego mało skuteczne próby zmiany tempa w wymianach. Ciężko jest mi ostatnio wyciągać pozytywy z jego gry, jednakże powinien to być ciągle groźny przeciwnik. Czy na tyle, aby zagrozić Kazachowi?

Co obstawiać?

Na zwycięzce z tego meczu czeka już Jannik Sinner, który nie jest w rewelacyjnej formie, co może być dodatkowym czynnikiem motywacyjnym dla tych zawodników. Sądzę, że z młodym Włochem zagra Kazach i to jego nazwisko typuje jako wygranego w starciu z Japończykiem. Nasz kupon zamykamy zatem winem na Alexandra Bublika! 

STS
1.55
Bublik win

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

AKO tenis 14.03.2021

Zapraszam także do skorzystania z naszych opinii na temat STS, czyli bukmachera, u którego przygotowałem dzisiejszy kupon!

Zaloguj się aby dodawać komentarze