Niedziela w Premier League będzie bardzo ciekawa, dlatego też przeglądamy ofertę bonusów bukmacherskich. Oba spotkania zostaną rozegrane w Londynie. Najpierw derby – West Ham podejmie Chelsea, a później Arsenal zmierzy się z Evertonem. W obu rywalizacjach wszystko jest możliwe, dlatego też kibice z niecierpliwością czekają na pierwszy gwizdek.

Bonusy bukmacherskie – sprawdź, co oferują legalni bukmacherzy!

West Ham vs Chelsea – jak wykorzystać bonusy bukmacherskie?

Na papierze wszystko wskazuje na to, że murowanym faworytem w tej rywalizacji jest Chelsea. Mimo wszystko może być to zgubne. West Ham powoli budzi się z letniego snu, w który zapadli od początku sezonu. The Blues wygrali wszystkie spotkania od początku sezonu w Premier League. Dodatkowo przed rozpoczęciem VI kolejki byli liderami tabeli. Młoty są na przeciwległym biegunie, jednak trzeba pamiętać, że derby rządzą się swoimi prawami. Jak wyglądają kursy na to spotkanie?

bonusy bukmacherskieFortuna:

Jak widać, bukmacherzy przewidują wygraną Chelsea. Kurs na triumf piłkarzy Maurizio Sarriego wynosi 1.6, remis 4.3, a zwycięstwo gospodarzy 5.4. Myślę, że w tym przypadku warto skoncentrować uwagę na zdarzeniach dodatkowych, ponieważ w poprzednim sezonie Młoty nie przegrały z The Blues.

West Ham w każdym z ostatnich czterech spotkań domowych zdobywał bramkę z tym rywalem. Chelsea w tym sezonie ligowym strzeliła przynajmniej dwa gole. Dodatkowo Młoty w obecnej kampanii nie zaliczyły czystego konta. Moim zdaniem w tym meczu gospodarze zdobędą bramkę, ponieważ obrona The Blues nie jest solidna. Kurs tego zdarzenia to 1.46 i myślę, że jest to dobra opcja na wykorzystanie bonusów bukmacherskich.

  • West Ham strzeli gola – 1.46

Drugim przypadkiem jest oferta na wynik BTTS. Jeśli typujemy, że West Ham zdobędzie gola, to bramka ze strony Chelsea jest przysłowiowym pewniaczkiem. Co prawda przed rokiem nie trafili do siatki na London Stadium, jednak w tamtym meczu pudłowali na potęgę, a jak wiadomo, nic dwa razy się nie zdarza.

  • BTTS (tak) – 1.61

Arsenal vs Everton – analiza oferty i bonusy bukmacherskie

W drugim dzisiejszym spotkaniu zobaczymy Arsenal i Everton. Oba zespoły w tym sezonie prezentują ofensywny futbol, który skłania typerów do grania overów. Bonusy bukmacherskie w tym przypadku warto wykorzystać, szukając bramkowych opcji. Kanonierzy wygrali cztery ostatnie mecze, w tym trzy ligowe, jednak w każdym spotkaniu tracili przynajmniej jedną bramkę. Z kolei, The Toffees we wszystkich rywalizacjach kończyli z wynikami BTTS. Na boisko po pauzie wraca Richarlison, czyli najlepszy strzelec gości. Jak prezentują się kursy główne i na co warto wykorzystać bonusy bukmacherskie w tej parze?

bonusy bukmacherskie

LV BET:

Wyraźnym faworytem w tej rywalizacji jest Arsenal. Kurs na wygraną Kanonierów wynosi 1.47, remis 4.7, a zwycięstwo gości – 6.2. Takie przeliczniki są związane z dobrą passą domową Kanonierów z tym rywalem. The Gunners wygrali pięć poprzednich spotkań, a Everton nie wracał z trzema punktami z wyjazdów na obiekty Arsenalu w poprzednich 22 starciach.

W jaki sposób najlepiej skorzystać z bonusów bukmacherskich? Moim zdaniem w tym przypadku wartościową opcją jest granie na gospodarzy, a do tego over bramkowy. Ciekawie wygląda propozycja 1/+1,5 gola, jednak myślę, że 1/+2,5 ma duże szanse powodzenia. Arsenal w każdym meczu tego sezonu tracił bramkę. Wątpię, żeby w starciu z ofensywnie grającym rywalem zachowali czyste konto. The Toffees w trzech ostatnich spotkaniach na Emirates zdobywali bramkę.