Wczoraj G2 dostarczyło nam wielkich emocji, jednak w najważniejszym momencie spotkania kuzyni Kovac wzięli grę na swoje barki i wygrali rundę 2vs4. To doprowadziło do wygrania mapy Inferno przez G2 i jednocześnie awansu G2 do wielkiego finału. W nim zmierzą się z Natus Vincere, które w bardzo pewny sposób pokonało dziś Faze 2:0. Drużyna S1mpla jest faworytem bukmacherów w tym spotkaniu, a ich forma w ostatnich tygodniach po prostu błyszczy, czy jednak znajdą sposób na Niko i Huntera? Dzisiejszy finał rozgrywany będzie w formacie BO5, zatem mamy nadzieję na dużą liczbę map oraz niesamowitą ilość emocji! Zwycięzca może być tylko jeden, kto według mnie ma większe szanse, na co warto zwrócić uwagę i co opłaca się typować w tym spotkaniu?

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


G2 – Natus Vincere
18.07.2021 r. Godz. 16:00

G2 wczoraj w niesamowitym i pełnym emocji spotkaniu pokonało ostatecznie Astralis, jednak niewiele brakowało, żeby końcówka tego meczu potoczyła się zupełnie inaczej. G2 zdominowało pierwszą mapę, jednak na drugiej i trzeciej walka toczyła się do samego końca i Duńczycy z pewnością mogą być zawiedzeni ostatecznym rezultatem. Dziś przed ekipą Nexy jeszcze trudniejsze zadanie, bo Natus Vincere nie przegrało jeszcze spotkania podczas tego turnieju, a z meczu na mecz wyglądają oni coraz lepiej, ich gra na lanie sprawia wrażenie bezbłędnej. Wiemy jednak, że G2 zna sposoby na przełamanie każdej drużyny, jednak czy uda im się ten sposób zastosować w finale?

NaVi wczorajszą wygraną podbiło sobie statystykę wygranych spotkań w ciągu ostatnich trzech miesięcy do 70%! Jest to wybitny sposób i szczerze mówiąc sama ta statystyka dobrze pokazuje, dlaczego to ta drużyna jest faworytem w dzisiejszym finale. W przypadku starcia BO5 to właśnie takie osiągnięcia mają znaczenie, bo nawet dyspozycja dnia nie jest tak ważna przy tak długich pojedynkach. Według mnie jednak nawet jeśli NaVi wygra, to nie będziemy świadkami jednostronnego i szybkiego spotkania, a zaciętej walki być może nawet na pięciu mapach. Obydwie drużyny udowodniły, że przeszły przez cały turniej nie przypadkiem, a dzięki świetnemu przygotowaniu i genialnej formie. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie przegrały jeszcze spotkania na tym turnieju i lanowa forma im sprzyja, oczekuje więc od nich najwyższego poziomu gry.

Baner grupy typerskiej facebook


Co więc typować w takim spotkaniu? Według mnie nawet jeśli na papierze zawodnicy Natus Vincere są faworytami w tym zestawieniu, tak jednak G2 pokazało w ostatnich tygodniach, że ich obecność w czołówce każdego turnieju nie jest przypadkiem, a efektem ciężkiej i długoterminowej pracy połączonej z niesamowitą formą indywidualną graczy. Hunter, Niko, Amanek są w perfekcyjnej dyspozycji, a podczas tego turnieju tylko to potwierdzają. Oczekuję więc od nich walki i myślę, że idealnym momentem do pokazania siły będzie sam początek spotkania, czyli pierwsza mapa.

Będzie to prawdopodobnie wybór G2, zatem możemy spodziewać się mapy Mirage lub Inferno, gdzie ta ekipa czuje się najlepiej. Według mnie jak najbardziej mają oni argumenty i formę, żeby wygrać mapę swojego wyboru i powalczyć z NaVi na przestrzeni całego spotkania. Nie chcę decydować się na typ over 4,5 mapy, dlatego według mnie bezpośrednie zwycięstwo G2 na pierwszej mapie jest najlepszym wyborem. Dodatkowo warto zauważyć, że NaVi często nie wchodzi dobrze w spotkanie i dopiero w trakcie trwania meczu się rozpędza, z tego powodu też do tej pory jedynie w spotkaniu z Faze udało im się nie stracić mapy, a w niedawnym finale Starladdera przegrywali na start z Gambit 2:0, żeby ostatecznie wygrać tamto spotkanie. G2 natomiast wchodzi dobrze w mecz, jednak częściej ma problemy ze środkowymi elementami spotkania, co zresztą sprzyja naszemu typowi.

Podsumowując, wysoki kurs na to zdarzenie w połączeniu z dużymi szansami na wygranie pierwszej mapy przez drużynę Niko powoduje, że właśnie ten typ ląduje na moim kuponie. Mapa powinna być wyborem G2, poprzednie starcie między tymi zespołami było bardzo wyrównane i według mnie miejsca zajmowane przez obydwie drużyny w rankingach dobrze odzwierciedlają ich formę, chociaż za chwilę będą pewnie wspinać się one jeszcze wyżej. W całym spotkaniu według mnie szanse są dosyć wyrównane, może z delikatną przewagą na korzyść NaVi, jednak dla mnie G2 lepiej rozpoczyna swoje pojedynki i na to też liczę dzisiaj!

Drugim typem, który mam dziś do zaproponowania jest zdarzenie specjalne oferowane w Betfan, polegające na tym, że w całym spotkaniu musi pojawić się przynajmniej jeden ACE, czyli zdobycie pięciu eliminacji w jednej rundzie przez tego samego zawodnika. Według mnie w momencie, gdy mecz rozgrywany jest w formacie BO5, naprzeciw siebie stają drużyny z drugiego i trzeciego miejsca w rankingu, a na serwerze pojawiają się tacy gracze jak S1mple, Niko, Hunter czy B1t to ten typ jest wręcz idealny. Kurs zapewnie nam praktycznie podwojenie stawki, ewentualnie można dorzucić coś do podbicia, jednak ja proponuje jako drugi singiel. Według mnie kurs może nie jest najwyższy, jednak pojawia się bardzo dużo warunków do spełnienia tego typu!

Betfan
2.51
G2 wygra pierwszą mapę w regulaminowych ramach

 

Betfan
2.20
W meczu padnie ACE!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 1650PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
  4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
  5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia.


Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Betfan kupon esport 18.07

Kupon betfan esport

Zaloguj się aby dodawać komentarze