Gdzie oglądać walkę Natsu – Lexy? Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, gdzie przeczytasz niezbędne informacje na temat transmisji na żywo i streamu online. Natsu zmierzy się w oktagonie po raz drugi z Lexy. Walka ta odbędzie się jako ostatnia, ponieważ jest Main Eventem i zakończona zostanie wręczeniem pasa zwyciężczyni. Kto wygra ten pojedynek i udowodni, że zasługuje na pas mistrzowski?

lexy-natsu-fortuna-baner-high-league-4

Zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym ZAGRANIE i odbierz bonusy powitalne!

Natsu – Lexy, gdzie oglądać?

W sobotę, 16.09.2022, czeka nas czwarta gala federacji High League, w której dojdzie m.in. do starcia Natsu z Lexy. Wydarzenie to odbędzie się po raz kolejny w Gliwicach. Na tę walkę będziemy musieli trochę poczekać. Dziewczyny zawalczą jako ostatnie, rywalizując przy okazji o mistrzowski pas kobiet w High League. Oprócz tego jest to rewanż pomiędzy zawodniczkami, które miały okazje zmierzyć się ze sobą na pierwszej gali.

Natsu – Lexy, godzina walki

Starcie Natsu z Lexy prawdopodobnie odbędzie się w okolicach godziny 23:30 w sobotę, 16.09.2022. Będzie to ostatnia rywalizacja na tej tej gali, okrzyknięte Main Eventem przez co oczekiwania wobec tej walki są duże. Oprócz tego pojedynku w karcie walk czeka na nas jeszcze osiem starć. Pamiętaj przy okazji, że możesz też obstawić pozostałe walki. Więcej o typach na High League 4 w dedykowanym artykule –> https://zagranie.com/high-league-4-typy-kursy/

Natsu – Lexy, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Natsu – Lexy w TV? Tutaj musimy Cię zmartwić, ponieważ żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Zamiast tego możesz jednak skorzystać z platformy PPV i przerzucić obraz na telewizor poprzez HDMI z laptopa, czy użyć chromecasta do przerzucenia obrazu z telefonu.

Natsu – Lexy, gdzie oglądać na żywo za darmo

High League swoje walki nie udostępnia na swoim kanale YouTube. Jedynie wykupienie PPV pozwala Ci na obejrzenie spotkania Natsu z Lexy i musisz o tym pamiętać. Jak chcesz wiedzieć więcej o transmisjach z High League, to przeczytaj dedykowany tekst –> https://zagranie.com/jak-ogladac-high-league-tv/

Stream z walki Natsu – Lexy

Stream online z walki Natsu – Lexy będzie dostępny w systemie PPV od High League. Dostęp możesz wykupić na stronie internetowej federacji. Zalecamy to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się później o to, bo serwery mogą być przeciążone.

Natsu – Lexy, analiza walki

W przypadku tej walki naszą faworytką jest Lexy, która posiada lepsze warunki fizyczne i powinna tutaj udowodnić, że zasługuje na pas. Natsu wygrała za pierwszym razem, ale od tego czasu nie przygotowywała się tak intensywnie, jak jej rywalka.

FAQ

Gdzie obejrzeć High League 4?

Walki pomiędzy kobietami na czwartej gali High League możesz obejrzeć na PPV.

O której godzinie rozpoczyna się gala?

Rozpoczęcie gali zaplanowane jest na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze