Nantes – Rennes: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.04.2024

Nantes - Rennes gdzie oglądać

Nantes – Rennes: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie czekają nas ciekawe spotkania w rozgrywkach ligi francuskiej. Naprzeciw siebie staną między innymi drużyny z dolnych rejonów tabeli, które mają spore problemy z wygrywaniem w ostatnim czasie. Zapowiada się niezwykle zacięte starcie. A gdybyś chciał dowiedzieć się gdzie oglądać Nantes – Rennes, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Nantes – Rennes gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Nantes – Rennes zupełnie za darmo? Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada STS i to właśnie tam należy szukać interesujących streamów. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. Ponadto możesz liczyć na ciekawe promocje startowe, w tym zakład bez ryzyka czy STS bezpieczny zakład. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Nantes – Rennes i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Nantes – Rennes na żywo w TV

Co ciekawe, najbliższe starcie Nantes – Rennes nie będzie pokazywane w TV. Zwykle pojedynki francuskiej Ligue 1 pokazuje w naszym kraju Canal+ Sport, gdzie możesz liczyć na dostęp do przynajmniej kilku pojedynków każdej kolejki. W tym wypadku pozostaje jednak ledzić ten pojedynek na Canal+ Online, czyli internetowej platformie tej telewizji. A pojedynek pomiędzy Nantes a Rennes odbędzie się w sobotę, 20. kwietnia o 17:00

Nantes – Rennes gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Nantes – Rennes będziesz mógł zobaczyć na żywo we wspominanym STS. Bukmacher ten posiada w końcu jedną z lepiej rozwiniętych zakładek na żywo i dlatego też można spodziewać się tam opisywanego starcia, ale też wielu innych spotkań na najwyższym poziomie. A żeby oglądać mecze za darmo, wystarczy założyć konto i obstawić zakład do doby przed rozpoczęciem transmisji.

Gdzie oglądać Nantes – Rennes?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Nantes – Rennes, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze