Bezpieczny zakład STS – jak zarobić, mimo błędnego typu?

Rozpoczynając obstawianie zakładów bukmacherskich w STS, można się nieco pogubić. Kilka różnych rodzajów kuponów, specjalistyczne nazewnictwo, natłok informacji. Dlatego podpowiadamy – tym, na co warto zwrócić uwagę od samego początku, jest bezpieczny zakład STS. To przydatne narzędzie, które ogranicza ryzyko i podnosi szansę na wygraną. Dowiedz się, kiedy i jak obstawić bezpieczny zakład.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bezpieczny zakład STS – co to jest?

Bezpieczny zakład w STS to rodzaj ubezpieczonego kuponu. Zakład ten dopuszcza popełnienie błędu. W razie pomyłki, gracz nie zostaje z niczym, lecz otrzymuje część wygranej.

Warto wiedzieć, że bezpieczny zakład jest udogodnieniem dla zarejestrowanych graczy. Wyłącznie osoby, które założą konto w serwisie operatora, będą mogłby obstawiać z ubezpieczeniem. Nie masz jeszcze konta i chcesz spróbować postawić bezpieczny zakład w STS? Zarejestruj się, wykorzystując kod promocyjny STS, który zagwarantuje Ci dodatkowy bonus powitalny. Wtedy właśnie będziesz mógł skorzystać z pełnej gamy oferowanych możliwości przez tego bukmachera.

Bezpieczny zakład bywa mylony z cashbackiem. W tym miejscu trzeba jasno podkreślić, że to zupełnie dwie różne gratyfikacje. Zakład bez ryzyka STS to jedna z promocji powitalnych, gwarantująca zwrot stawki w chwili przegrania kuponu – niezależnie od tego, czy nie wejdzie jedno, czy wszystkie zdarzenia z kuponu. W przypadku bezpiecznego zakładu możesz popełnić jeden błąd i dalej kupon jest w grze, a Ty odbierzesz wygraną po jego rozliczeniu.

Kiedy warto postawić w STS zakład bezpieczny?

Zakład bezpieczny STS powinien zainteresować wszystkich fanów kuponów AKO. Jeżeli rozważasz obstawienie zakładu zawierającego kilka czy nawet kilkanaście zdarzeń z wybranych meczów, dzięki którym możesz uzbierać wysoki kurs, to warto z takiej opcji skorzystać.

Jak wiadomo, im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym trudniej go trafić, jednak dzięki bezpiecznemu zakładowi STS może przytrafić Ci się jeden błąd, a mimo to otrzymasz stosunkowo wysoką wygraną. Warto przedstawić to na prostym przykładzie.

Przykład 1: Ile wygrasz, gdy popełnisz błąd na klasycznym kuponie?

Jeśli obstawisz zakład z kursem całkowitym 200.00 za 100 PLN, to Twoja ewentualna wygrana na klasycznym kuponie wyniesie: 200 x 100 x 0.88, a więc 17 600 PLN. Ale wystarczy, że tylko jeden mecz będzie przegrany i zostajesz z pustymi rękami – 0 PLN.

Przykład 2: Ile wygrasz, gdy popełnisz błąd na bezpiecznym kuponie?

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku bezpiecznego zakładu STS. Oczywiście, jeśli trafisz wszystkie mecze, otrzymasz dokładnie tyle samo, co na normalnym zakładzie. Jeśli jednak zaznaczysz, żeby było on bezpieczny i jeden mecz Ci nie wejdzie, to Twoja wygrana wyniesie: 10 x 100 x 0,88, czyli 880 PLN. W porównaniu do jednego błędu na klasycznym zakładzie, kwota 880 PLN i tak daje ponad ośmiokrotnie wyższy zysk, zatem jak najbardziej warto korzystać z opcji, jaką daje w STS bezpieczny zakład.

Jak zagrać bezpieczny zakład w STS – instrukcja

Jeżeli już wiesz, kiedy skorzystanie z zakładu bezpiecznego w STS jest najlepszą opcją, to warto pochylić się nad tym, co krok po kroku należy zrobić, aby go aktywować. Wymogi są następujące:

  1. Stwórz kupon z kursem całkowitym min. 175.00, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia nie przekroczy 2.00.
  2. Ustaw stawkę maksymalnie 250 PLN.
  3. Tworząc kupon, przesuń suwak, który znajduje się przy haśle “Bezpieczny kupon”.
  4. Gdy jeden z typów okaże się błędny, Twój kupon mimo to będzie wygrany. Otrzymasz kwotę, która widnieje w polu “Ewentualna wygrana”.
  5. Kwota, którą otrzymasz w razie jednej pomyłki, będzie wyliczona ze wzoru: 10 x stawka x współczynnik 0.88.
Bezpieczny zakład STS

Obstawienie bezpiecznego zakładu w STS technicznie nie różni się praktycznie niczym od zagrania klasycznego kuponu. Jedynie należy pamiętać, aby zaznaczyć chęć skorzystania z bezpiecznego zakładu i upewnić się, czy system zaakceptował kupon do gry na specjalnych warunkach.

Zwróć uwagę, czy pojawi się pole oznaczone “Ewentualna wygrana” (tak jak na zdjęciu powyżej). Jeśli tak, to możesz być pewny, że Twój kupon spełnił wszelkie wymogi i będzie traktowany jako bezpieczny zakład. STS w przypadku jednego błędu wypłaci zatem zaproponowaną kwotę – obstawiając nasz przykładowy kupon, gracz wygrałby 880 PLN.

Czy w STS bezpieczny zakład się opłaca?

Bezpieczny zakład STS to bardzo ciekawa opcja, jeżeli interesują Cię zakłady z wysokimi kursami i wieloma zdarzeniami, czyli tzw. taśmy. W takich wypadkach jest to wręcz wskazane, aby korzystać z oferowanego przez STS zakładu bezpiecznego. W końcu nic Cię to nie kosztuje, a możesz pozwolić sobie na jeden błąd, który oczywiście pozbawi Cię maksymalnej wygranej, ale nie pozostawi z niczym. Mimo pomyłki będziesz na plusie.

Jeżeli nie zaznaczysz podczas obstawiania, że chcesz skorzystać z takiego rodzaju kuponu, to w przypadku jednego błędu nie otrzymasz zupełnie nic. Po szybkiej kalkulacji odpowiedź na pytanie czy warto grać bezpieczne kupony, jest bardzo prosta – warto!

FAQ

Co to jest bezpieczny zakład STS?

Bezpieczny zakład STS to udogodnienie, dopuszczające błąd na kuponie AKO z wysokim kursem. Nawet jeżeli nie trafisz wszystkich spotkań, a tylko w jednym z wytypowanych będzie inny wynik, to otrzymasz część wygranej. W normalnej sytuacji kupon byłby przegrany, a gracz zostałby z niczym.

Jakie są warunki bezpiecznego zakładu STS?

Do bezpiecznego zakładu w STS kwalifikowane są kupony z kursem min. 175.00 i stawką maksymalnie 250 zł. Warto pamiętać, że kurs pojedynczej pozycji na kuponie nie może być wyższy od 2.00.

Dla kogo bezpieczny zakład w STS?

Bezpieczny zakład to udogodnienie dla zarejestrowanych typerów obstawiających zakłady z wieloma zdarzeniami, tzw. taśmy. Jest to więc opcja przeznaczona specjalnie dla nich, bowiem dzięki takiemu zabezpieczeniu można popełnić jeden błąd (co przy kuponach AKO jest prawdopodobne), a kupon dalej będzie w grze.

Zaloguj się aby dodawać komentarze