Gdzie oglądać multiligę Premier League? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu, gdzie dokładnie o tym piszemy. Dzisiaj w Premier League czeka nas ostatnia kolejka, a nie wszystko jeszcze zostało rozstrzygnięte, w tym kwestia awansu, więc tutaj warto będzie obserwować spotkania. Więcej o tym, gdzie będzie transmisja i stream piszemy niżej!

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Multiliga Premier League, gdzie oglądać

W niedzielę o godzinie 17:00 rozpocznie się ostatnia kolejka Premier League, w której dojdzie do kilku ciekawych spotkań. Większość osób swoje oczy będzie miała zwrócone na spotkania Manchesteru City i Liverpoolu. Jeżeli Obywatele przegrają, a The Reds wygrają, to podopieczni Kloppa zostaną nowymi mistrzami. To jednak wbrew pozorom nie będzie takie proste i na pewno warto sprawdzić, gdzie oglądać multiligę Premier League!

Multiliga Premier League, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać multiligę Premier League w telewizji? To spotkanie zostanie pokazane w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. Pierwsza z tych opcji jest dostępna m.in. w abonamencie sportowym, a druga z kolei ma swoją aplikację na telewizor, którą możesz pobrać na urządzenie z systemem Smart TV. To świetne rozwiązanie, bo dzięki naszej współpracy z eWinnerem jest darmowe.

Multiliga Premier League, transmisja na żywo za darmo

Co masz zrobić, jeżeli chcesz oglądać mecz multiligę Premier League, a nie masz dostępu do Canal+ Sport? No to wtedy sprawa jest prosta, bo korzystasz z Canal+ Online i oglądasz to starcie. Rejestrując się w eWinner zgarniesz voucher na 30 dni! Jak go zdobyć? To opisujemy dokładnie w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinie o eWinner i zdobądź specjalne bonusy za rejestrację!

Multiliga Premier League, transmisja online

Transmisja online z multiligi Premier League legalnie będzie do obejrzenia tylko w Canal+ Online. Nie ma innej, legalnej opcji. Raczej znajdą się nielegalne streamy, ale być może przez lagi lub inne problemy przegapisz bramkę – po co ryzykować w ten sposób? Warto wspomnieć, że u bukmacherów możesz nie tylko odebrać bonusy, czy zagrać zakłady, ale także właśnie obejrzeć te spotkania z ostatniej kolejki! Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać multiligę Premier League?

Mecze multiligi Premier League będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której zacznie się multiliga Premier League?

Multiliga Premier League rozpocznie się o godzinie 17:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze