Historyczne spotkanie dla polskiego darta! Po raz pierwszy w rozgrywkach Polak rozegra walkę o półfinał Mistrzostw Świata PDC. Jego przeciwnikiem jest Anglik, Stephen Bunting. Krzysztof jest faworytem tego spotkania i ma sporę szansę na osiągnięcie jeszcze większego sukcesu, niż najlepsza ósemka roku 2021. Czy zatem Nowy Rok będzie dla “The Polish Eagle” szczęśliwy? Sprawdźcie nasze typy i kursy, które oferuje bukmacher- Fortuna! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Krzysztof Ratajski – Stephen Bunting typy i kursy bukmacherskie

Ćwierćfinał Mistrzostw Świata PDC

01.01.2021 r. – 13:00

Niesamowity przebieg tegorocznej edycji World Dart Championship sprawił, że w starciu o najlepszą czwórkę globu na rok 2021, spotkają się zawodnicy, których nie spodziewał się nikt na tym etapie. Krzysztof, tak samo jak Stephen, to zawodnicy rozstawieni w tym turnieju i mają za sobą po trzy mecze. Poziom ich przeciwników był porównywalny, ale wydaje mi się, że cięższą przeprawę miał Krzysztof. Spotkał się on z zawodnikami, którzy od lat meldują się w dużych turniejach i walczą o największe tytułu w trakcie sezonu. Z kolei Stephen miał tylko jednego zawodnika, którego przejście graniczyło z cudem, ale mimo to, dał radę, i to jego widzieliśmy w późniejszych fazach Mistrzostw Świata. Bunting moim zdaniem ma niesamowite szczęście, jak do tej pory. Namęczył się ze słabiutkim Boultonem, wygrał nieoczekiwanie z Wade’em, który od niepamiętnych czasów po raz pierwszy miał średnią poniżej 90 punktów w meczu telewizyjnym oraz wygrana z Searlem, który bardzo długo wchodził w mecz, a jego lotki wypadły minimum 3 razy z tarczy. Liczę na Polaka w tym starciu, jednak najpierw przyjrzyjmy się rozegranym meczom oby panów!

Droga do ćwierćfinału Krzysztofa Ratajskiego:

Ratajski vs Joyce – 3:0 w setach (3:2, 3:2, 3:1 w legach)

Ratajski vs Whitlock – 4:0 (3:1, 3:1, 3:2, 3:2)

Ratajski vs Clemens – 4:3 (3:2, 1:3, 3:2, 2:3, 3:2, 2:3, 3:2)

Droga do ćwierćfinału Stephena Buntinga:

Bunting vs Boulton – 3:2 w setach (1:3, 3:2, 3:0, 0:3, 3:2)

Bunting vs Wade – 4:2 (2:3, 1:3, 3:1, 3:1, 3:2, 3:2)

Bunting vs Searle – 4:3 (3:1, 3:2, 2:3, 1:3, 3:0, 1:3, 3:2)

Bezpośrednie pojedynki (oficjalne):

13.05.2018 r. – European Tour – Ratajski vs Bunting 3:6 24.09.2020 r. – PDC Home Tour – Ratajski vs Bunting 5:3 03.11.2020 r. – PDC Home Tour – Ratajski vs Bunting 4:0 W bezpośrednich starciach lepszym zawodnikiem okazuje się Ratajski. Tym bardziej przemawia za nim fakt, że w tym roku pokonał Buntinga już dwukrotnie. Co prawda, każdy mecz jest inny, a w tych spotkaniach, ani razu nie było walki o tak wielkiej randze, jednak jest to pewien czynnik mentalny, który w większym stopniu powinien sprzyjać Krzysztofowi. Pierwszy typ, jaki oferuje na ten pojedynek, to wygranie naszego rodaka, ponieważ jest to zawodnik bardzo mocno skoncentrowany w swoich podejściach do tarczy i dużo lepiej wchodzi w mecze, niż Anglika. Myślę, że nie będzie miał miejsca wielki powrót Stephena na najwyższe miejsca światowego darta i to Krzysztof Ratajski zdobędzie miano pierwszego półfinalisty tegorocznych Mistrzostw! Ratajski win fortuna dart

Typ bukmacherski: Krzysztof Ratajski wygra spotkanie

Kurs u bukmachera Fortuny: 1.55

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Krzysztof Ratajski – typy na zakończenia legów

Bardzo ciekawie przedstawia się także opcja na najwyższe zakończenia w meczu. Już w tym turnieju mogliśmy podziwiać wyzerowanie w 9. lotkach, czyli największe z możliwych osiągnięć zawodników, a także zdarzyło się kilka wyzerowań o największej możliwej nocie, czyli zejście z 170 punktów pozostałych na tarczy. Jak jednak przedstawiają się zakończenia w tym meczu? Krzysztof jest zawodnikiem bardzo dobrze planującym sobie noty w trakcie gry. Popełnia mało pomyłek na szukaniu triple i w najgorszym wypadku wpada pojedyncza nota szukanej liczby. Co innego tyczy się Buntinga, który często zamiast “20” trafia triple 15 lub samą 5. To powoduje utrudnienie w kończeniu i ustawia mu dosyć niespodziewane wykończenia. Jednak nie przeszkadza mu to i w każdym meczu, jaki miał okazję grać, jego najwyższe wyzerowania sięgają wyników powyżej 110 punktów. U Krzyśka te noty także są wysokie, ale znając sposób gry Krzysztofa, nie uważam, że starać się będzie specjalnie poszukiwać 150 do wykończenia, a raczej ustawiać sobie będzie wygodne lotki, które mają dużo większą prawdopodobność wpadnięcia, zgodnie z jego umiejętnościami i ulubionymi umiejscowieniami na tarczy. Krzysiek jeszcze nie przeszedł granicy 130 punktów na skończenie lega, dlatego uważam, że dzisiaj też nie będzie w stanie się pokusić o podobne zakończenia. Polak rzadko szuka rozwiązań przez nieparzyste liczby, ponieważ wie, czym grozi pudło w ważnych momentach meczu. Sądzę, że ryzyko, jakie będzie miał w meczu, będzie chciał ograniczyć do minimum i podejmowane próby zostaną na parzystych potrójnych i doublach. Do tego w wysokich kończeniach zazwyczaj ma się tylko jedną lotkę na doubla, a jak widać było w turnieju, Polak ma lekkie problemy w tym aspekcie gry, tym bardziej grając pod presją. Ode mnie leci jeszcze jedna propozycja dotycząca właśnie wykończeń legów. Pójdę w stronę underu wykończeń Krzysztofa, jaki oferuje Fortuna. Ratajski wykończenia fortuna

Typ: Najwyższe zamknięcie Ratajskiego, poniżej 130,5 punktów (maksymalnie 130)

Kurs: 1.83

W Nowy Rok serdecznie zapraszam przed telewizory i oglądanie meczu Krzyśka oraz poznania uroków darta! Życzę wszystkim Szczęśliwego Roku 2021 i zielonych kuponów!

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.