Motor Lublin – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2022

Motor - Wisła gdzie oglądać

Motor Lublin – Wisła Kraków: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? Czas na kolejne spotkania w Pucharze Polski. W pierwszy środowym pojedynku drugoligowa ekipa z Lublina podejmie pierwszoligowy zespół “Białej Gwiazdy”. Faworytem są goście, którzy powinni rozprawić się z niżej notowanym rywalem. A jeżeli chcesz zobaczyć ten mecz na własne oczy, ale nie wiesz gdzie będzie dostępna transmisja ze starcia Motor Lublin – Wisła Kraków, to szczegóły znajdziesz poniżej.

Motor Lublin – Wisła Kraków gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać starcie Motor Lublin – Wisła Kraków za darmo? Spotkania Pucharu Polski to rozgrywki, których próżno szukać u polskich bukmacherów. Żaden bowiem nie posiada praw do transmitowania tych meczów. Dobrą opcje przygotował jednak Fuksiarz, gdzie możesz zliczyć na voucher do Polsat Box Go, które oferuje między innymi rozgrywki Fortuna 1. ligi, ale i Puchar Polski. Poniżej natomiast znajdziesz informacje na temat tego, co należy zrobić, aby aktywować konto w Polsacie:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza w ciągu siedmiu dni i obstaw dowolny zakład
  3. Napisz na czacie gracza z prośbą o voucher do Polsat Box Go
  4. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Motor Lublin – Wisła Kraków gdzie obejrzeć, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Motoru z Wisłą znajdziesz więc na sportowych kanałach Polsatu. Oznacza to, że jeżeli jesteś fanem polskiej piłki i interesuje Cię Puchar Polski czy 1. liga, to warto rozważyć wykupienie pakietu przygotowanego przez wspomnianą stację. Dzięki temu będziesz miał dostęp nie tylko do piłki nożnej, ale też wielu innych dyscyplin sportowych. A gdybyś chciał poznać typy na mecz Motor – Wisła, to są one dostępne na naszej stronie.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Motor Lublin – Wisła Kraków gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie Motor Lublin – Wisła Kraków nie będzie zatem pokazywane u bukmacherów, ale jeżeli założysz konto w Fuksiarzu, to poniekąd taką możliwość otrzymasz. Jeśli aktywujesz konto gracza, możesz liczyć na voucher, który uprawni Cię do skorzystania z 30-dniowego, darmowego pakietu do Polsat Box Go. To platforma internetowa Polsatu, na której również transmitowane są spotkania Pucharu Polski. A mecz ten odbędzie się w środę, 9. 11 o godzinie 14:30.

Gdzie oglądać Motor Lublin – Wisła Kraków?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Motor Lublin – Wisła Kraków, to warto przyjrzeć się zbliżającemu mundialowi. W drugiej połowie listopada rozpocznie się katarski turniej, w którym oczywiście wystąpi reprezentacja Polski. Jeśli chcesz poznać typy na poszczególne mecze mistrzostw świata, to już niebawem będą one dostępne na naszej stronie, a dokładniej pod adresem https://zagranie.com/mistrzostwa-swiata-2022-typy/.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Motor Lublin - Wisła Kraków

Stream live z tego meczu zobaczysz dzięki Fuksiarzowi.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze