Mistrzowie Europy pokonają drużynę gwiazd, a Lwy okażą się lepsze od ExceL? Obstawiamy LEC z AKO 2.39!

Piątkowe mecze w League of Legends European Championship nie przebiegły do końca po myśli graczy, kibiców i organizatorów. W starciu, które mieliśmy na kuponie (Vitality vs. ExceL) doszło do bardzo długiej przerwy i ta miała bezpośredni wpływ na wynik spotkania. Miejmy nadzieje, że dzisiaj obędzie się bez takich przypadków, a na kuponie mamy hitowe starcie Team Vitality z G2 Esport i MAD Lions z ExceL eSports. Kto tutaj wygra i zgarnie ważne zwycięstwo? Sprawdź moje typy na sobotnią rywalizację w LEC Summer Split 2022!

Koszulka do baneru Noblebet
Koszulka do baneru Noblebet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 34 zł freebet + 20 zł bonus w aplikacji

standardowa oferta to 1520 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1554 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
FREEBET: 34 zł
BONUS APLIKACJA: 20 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Team Vitality – G2 Esports: typy i kursy bukmacherskie (25.06.2022)

Analizę piątkowych meczów zaczniemy od hitowego starcia, którym niewątpliwie będzie rywalizacja Team Vitality z G2 Esports. Samuraje niewątpliwie są tutaj sporymi faworytami, bo po powrocie z MSI 2022 wyglądają świetnie. W pierwszym tygodniu bez żadnych problemów wygrali trzy mecze i byli samodzielnymi liderami po superweeku. Wczoraj dość niespodziewanie przegrali z BDS, ale był to po prostu wypadek przy pracy, a nie obniżenie formy.

Vitality to miała być drużyna gwiazd, którą trudno będzie zatrzymać. Po to właściciele organizacji ściągnęli do siebie Perkza, Haru, czy Carzziego, żeby móc rywalizować nie tylko o mistrzostwo Europy, ale także wysokie cele na mistrzostwach świata. Tymczasem okazało się, że sprowadzenie czterech gwiazd i Labrova to za mało, żeby rywalizować ze stabilnymi kolektywami, które stawiają na grę zespołową. Fatalna wiosna i bardzo zły start w Summer Splicie nie wróżą nic dobrego.

Statystyki:

 • Pięć ostatnich spotkań G2 Esports to trzy wygrane i dwie porażki (bilans w LEC to 3-1, jeden mecz jest z MSI)
 • Pięć ostatnich meczów Vitality to dwie wygrane i trzy porażki
 • Te drużyny w historii grały ze sobą tylko trzy razy – dwa razy G2 było lepsze *
 • G2 Esports wygrało play-offy Spring Splitu nie przegrywając ani jednej mapy w dolnej drabince
 • G2 Esports pokonało na MSI m.in. T1 i RNG

Co obstawiać?

Śmiało możemy stwierdzić, że G2 Esports to silniejsza drużyna, która o wiele lepiej sobie radzi w ostatnich miesiącach. Jankos i spółka wyglądają znacznie lepiej, statystyki na nich wskazują, a do tego forma BrokenBlade’a i Flakkeda powoli zaczyna przypominać pierwsze spotkania na MSI z T1 i RNG, więc śmiało możemy tutaj stawiać na wygraną G2!

Pamiętaj, że w Noblebet z kodem promocyjnym ZAGRANIE dostaniesz specjalne bonusy na start. Obstawiając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania oraz kibicowania ulubionym ekipom!

G2 Esports wygra mecz
Kurs: 1.45
Zagraj!

MAD Lions – ExceL eSports: typy i kursy bukmacherskie (25.06.2022)

ExceL eSports dość niespodziewanie pokonało wczoraj Team Vitality, ale tak, jak wspomniałem wyżej, zdecydowanie nie był to mecz w normalnych warunkach. Długa przerwa spowodowana błędem gry, a także gorszy dzień Vitality sprawiły, że EE dość niespodziewanie dopisało kolejne zwycięstwo na swoje konto. Tym razem jednak może być o wiele trudniej o pozytywny wynik, ponieważ Lwy to silniejszy zespół niż Vitality.

MAD Lions ma obecnie bilans 3-1 i jest na dobrej drodze do zapewnienia sobie miejsce w play-offach League of Legends European Championship. Do tego jednak potrzebują kolejnych wygranych, co wcale nie będzie takie proste. Lwy są faworytami w tym starciu, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale czy uda się im faktycznie wygrać? Wiele rzeczy na to wskazuje, w tym m.in. statystyki!

Statystyki:

 • MAD Lions wygrało cztery z pięciu ostatnich spotkań
 • ExceL eSports wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów
 • Te drużyny w historii zmierzyły się ze sobą dwa razy (raz było lepsze MAD Lions, a drugim razem ExceL eSports) *
 • MAD Lions zakończyło wiosenne zmagania na siódmym miejscu
 • EE fazę grupową ukończyło na piątej lokacie

Co obstawiać?

Wczoraj ExceL eSports wygrało ważne starcie z Vitality, ale dzisiaj może już zabraknąć paliwa na MAD Lions, szczególnie że Lwy mają lepszą ekipę. Statystyki wskazują na Armuta i spółkę, dlatego to wygraną MAD dodajemy na kupon. Jeżeli szukasz innych propozycji na dzisiaj, to sprawdź nasze typy na esport!

MAD Lions wygra mecz
Kurs: 1.65
Zagraj!

typy na lola w noblebet

* Pomiędzy sezonem 2021, a sezonem 2022 w składach drużyn doszło do ogromnych przetasowań, dlatego podane wyniki dotyczą tylko rundy wiosennej, pomimo tego, że te organizacje grały ze sobą już wcześniej.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze