Typy i kursy na walkę Mini Majk – Chiboub znajdziesz w tym artykule. Na High League 4 dojdzie m.in. do pojedynku osób niskorosłych, w którym Mini Maj podejmie Chiboubę. Były członek Ekipy nieco wycofał się z życia w internecie i skupił mocno na przygotowaniach do tego pojedynku. Czy uda mu się zaskoczyć i wygrać z faworytem?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Mini Majk – Chiboub, typy na walkę

Typy na walkę Mini Majk – Chiboub znajdziesz właśnie w poniższym tekście, gdzie dokładnie tłumaczymy co i dlaczego warto obstawić. Faworytem bukmacherów jest Chiboub, mistrz świata w K1 niskorosłych. Francuz niewątpliwie posiada większe doświadczenie niż Majkel, aczkolwiek czy starczy mu determinacji, żeby pokonać Polaka? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotę późnym wieczorem. Natomiast teraz przejdziemy do zapowiedzi walki!

Mini Majk – Chiboub, zapowiedź walki

Walka Mini Majk – Chiboub zapowiada się bardzo ciekawie. Niewątpliwie to Francuz jest tutaj faworytem, co akurat nas niespecjalnie dziwi. W końcu posiada większe doświadczenie niż były członek Ekipy. Salim Chiboub trenuje w Mahmoudi Gym, zajmuje drugie miejsce w rankingu niskorosłych w boksie, a do tego jeszcze ma na koncie wspomniane mistrzostwo świata w K1 niskorosłych. Zanim przejdziemy do dalszej części omówienia tego pojedynku, to sprawdź jeszcze najciekawsze propozycje na tę galę –> https://zagranie.com/high-league-4-typy-kursy/ Mini Majk ostatnio miał dużo presji na sobie, z którą nie do końca sobie poradził. Widać, że nieco wycofał się z życia w internecie, szczególnie gdy Ekipa rozpadła się, a on sam przestał publikować filmy na YouTube na jakiś czas. Pomiędzy ostatnią, a przedostatnią wrzuconą produkcją minęły prawie dwa miesiące. W tym czasie rzekomo Majkel skupiał się na przygotowaniach do walki, ale czy presja, która będzie mu towarzyszyła w oktagonie, nie przytłoczy go za bardzo?

Mini Majk – Chiboub, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
2.01
Mini Majk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.63
Salim
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rozpoczętych rund

Under/over rund
Fortuna
1.47
+2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.46
-2.5 rundy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Mini Majk – Chiboub, kto wygra walkę?

Mini Majk podejmie Chibouba przed własną publicznością, ale to wcale nie oznacza, że jest faworytem, co zresztą widzimy po kursach. Trudno się im dziwić, gdyż doświadczenie, pokazane umiejętności oraz zdobyte tytułu jednoznacznie wskazują właśnie na Francuza. Ten co prawda będzie miał nieco większą presję, ale to wcale nie oznacza, że nie poradzi sobie dość łatwo z Majkiem. Przypomnijmy, że były członek Ekipy miał dość spore problemy ze swoim poprzednim rywalem, który był totalnym amatorem. Na pytanie kto wygra walkę tych zawodników bliżej nam do zdania, że Chiboub, ale wcale to nie jest najlepszy zakład dostępny w ofercie Fortuny.

Typy na Mini Majk – Chiboub

Jeżeli chodzi o najciekawsze typy na walkę Mini Majk – Chiboub, to warto sięgnąć po zakład na over rund. O ile umiejętności Chibouba znacząco przeważają na jego korzyść, tak warto podkryślić, że przede wszystkim jest to walka niskorosłych. Tacy zawodnicy nie mają aż tyle siły, żeby w prosty sposób obalić rywala, dlatego można się tutaj spodziewać rywalizacji na pełnym dystansie. Kurs na +2.5 rundy to 1.47, więc warto zbudować wokół tego większe AKO. Pamiętaj, że możesz to obstawić z zakładem bez ryzyka i nie martwić się o wynik!

Fortuna
1.47
+2.5 rundy w walce

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Mini Majka z Chiboubą?

Pojedynek tych zawodników będziesz mógł obstawić w Fortunie.

Jak obstawiać High League 4 bez ryzyka?

Aby móc obstawić High League 4 bez ryzyka do 600 PLN załóż konto z naszego linku i wpisz kod ZAGRANIE!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze